Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810

10 ofert od 997,0 zł do 1179,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
Przekątna wyświetlacza 1.2 "
Rozdzielczość wyświetlacza 360 x 360
System operacyjny Tizen
Pojemność akumulatora 270 mAh
Komunikacja
  • NFC
  • Bluetooth
  • WiFi
Opis

MSHP Design Możliwości Sport skuteczność Specyfikacja Bluetooth GPS Głośnik Pulsometr DESIGN Galaxy Watch postępowy smartwatch i wyszukany zegarek analogowy w jednym. Galaxy Watch łączy Cię z otaczającym Cię światem.

Autentyczny w każdym calu Galaxy Watch pozwoli Ci wyrazić siebie i znakomicie zintegruje się do Twojego stylu życia. W oficjalnych sytuacjach posłuży Ci za analogowy zegarek z wyższej półki, a w trakcie treningu – spełni oczekiwania jako sportowy asystent.

*przystępny model zegarka może się różnić w zależności od kraju. Twój zegarek, Twój wybór Galaxy Watch pomoże podkreślić Twój specyficzny fason. Wybieraj spośród różnorodnych kolorów – uniwersalnej czerni i eleganckiego różowego złota w rozmiarze 42 mm lub konwencjonalnego srebra w rozmiarze 46.

*wymiar, odcień i inne opcje osiągalne do spersonalizowania mogą się różnić w zależności od kraju. Zaprezentuj swój fason Dobierz jeden z lekkich, silikonowych pasków, który najlepiej wyrazi Twój styl. Pasek w wymiarze 20 mm nadaje się do Galaxy Watch w rozmiarze 42 m, a pasek 22 mm do zegarka 46 mm.

*Wielokolorowe paski sprzedawane osobno. MOŻLIWOŚCI zawsze włączony i gotowy Jeśli chcesz, żeby Twój Galaxy Watch stale wyświetlał godzinę, po prostu uruchom tryb Always On Watch. Nie musisz naciskać przycisku czy obracać pierścienia – aktualny czas będzie rewelacyjnie widoczny na wyświetlaczu sAMOLED.

*Korzystanie z funkcji Always On może rozszerzyć zużycie baterii. Wydłużony czas pracy baterii Galaxy Watch pozostał zaopatrzony w niezwykle wytrzymałą baterię, dzięki której zapomnisz o konieczności ładowania i będziesz mógł odbierać telefony czy słuchać muzyki bez ograniczeń.

*Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od otoczenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości realizowania połączeń i przyjmowania/wysyłania wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników.

teraz Twoja muzyka towarzyszy Ci wszędzie Galaxy Watch to najwygodniejsze rozwiązanie, kiedy muzyka musi towarzyszyć Ci na każdym kroku. Podłącz do swojego zegarka słuchawki bezprzewodowe i słuchaj ulubionych piosenek choćby w trakcie energicznego treningu.

*Streaming muzyki może zwiększyć zużycie baterii, a także – w zależności od abonamentu – naliczyć dodatkową opłatą za przesył informacji. Bezprzewodowe słuchawki douszne sprzedawane osobno. **Streaming muzyki wyłącznie przy sparowaniu z telefonem.

SPORT Śledź swoje postępy Daj się zmotywować, Galaxy Watch z powodzeniem zastąpi trenera personalnego i pomoże Ci lepiej skupić się na treningach, planując je za Ciebie. Obserwuj, jak codziennie stajesz się lepszy aniżeli wczoraj.

Twój smartwatch nie tylko zmierzy Ci puls,kontroluje także 6 różnych intensywności podczas wysiłku, a także proponuje 39 predefiniowanych typów ćwiczeń. *asygnowane tylko do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji.

**Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, niezbędna jest rejestracja i sparowanie z kompatybilnym smartfonem. ***Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia.

Śledź swój stan zdrowia Używasz aplikacji Samsung Health? Dzięki Galaxy Watch wzbogacisz swój dziennik zdrowia o uzupełniające pomiary. Wystarczy przenieść wyniki pomiaru tętna lub spalania kalorii na telefon.

*przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji. **Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, potrzebna jest rejestracja i sparowanie z kompatybilnym smartfonem.

***Funkcja śledzenia jest oferowana poprzez aplikację Samsung Health, która wymaga rejestracji i sparowania z Galaxy Watch. ****Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia.

Odpocznij i zregeneruj się Pełni zdrowia i zadowalających wyników sportowych nie da się osiągnąć bez optymalnej regeneracji. Dzięki Galaxy Watch poprawisz jakość swojego snu – Twój smartwatch generuje zapisy z czterech faz snu i pilnuje jego jakość.

Jeśli wykryje zbyt znaczny poziom stresu, zaproponuje ćwiczenia oddechowe, które pomogą go zmniejszyć. *przeznaczone tylko do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji. **Aby móc korzystać z aplikacji Samsung Health na Galaxy Watch, niezbędna jest rejestracja oraz sparowanie z kompatybilnym smartfonem.

***Funkcja śledzenia jest oferowana przez aplikację Samsung Health, która wymaga rejestracji i sparowania z Galaxy Watch. ****dostępność funkcji dotyczących stresu i snu może się różnić w zależności od kraju.

*****Graficzny Interfejs Użytkownika tej funkcji może ulec zmianie bez powiadomienia. Asystent na co dzień Zacznij dzień od planowania... Na podstawie analizy faz snu, Twój zegarek jako pierwszy dowie się, że zaczynasz się budzić i przywita Cię porcją porannych newsów.

Jeśli przed Tobą dzień pełen wyzwań – uporządkuj je, wprowadzając jako zadania do kalendarza, o których dostaniesz przypomnienie w odpowiednim momencie. Nic już Ci nie umknie!...i skończ go na podsumowaniu.

Galaxy Watch zapamiętuje godzinę, o której najczęściej zasypiasz. Na koniec dnia przygotuje Ci niedługie pod