Tracer Liberator S3

2 ofert od 148,0 zł do 148,0 zł
Szczegóły
Producent Tracer
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240
Pojemność akumulatora 280 mAh
Komunikacja Bluetooth
Opis

TRACER T-Watch Liberator S3

Wejdź na nowy poziom komunikacji mobilnej z Tracer Liberator S3!
Najnowszy artykuł Tracera to wygodne i ergonomiczne urządzenie z ekranem dotykowym o przekątnej 1,22 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli, a także instynktownym systemem operacyjnym w języku polskim. Technika IPS na dodatek powoduje,wyświetlacz mieni się feerią odcieni i z łatwością się z niego korzysta
Zintegrowane moduły Bluetooth oraz kart SIM dają Ci możliwość użytkowania Liberator S3 jako zarówno bezprzewodowego akcesorium do Twojego smartfona, jak jeszcze samodzielnego, podręcznego telefonu! zaimplementowany głośnik i mikrofon sprawdzają się w obu trybach działania, umożliwiając wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych, a także odtwarzanie muzyki zarówno z pamięci telefonu jak też bezpośrednio z smartwatcha.

Powiadomienia i alerty
za każdym razem, kiedy otrzymasz na swym smartfonie SMSa, maila lub powiadomienie z takich aplikacji jak Facebook, Twitter, Instagram czy Skype, zostaniesz o tym poinformowany przez swego smartwatcha. Wystarczy w menu urządzenia mobinego wybrać aplikacje, które posiadają uprawnienia do wysyłania tego typu notyfikacji. Funkcje działają na systemach Android 4.2 i nowszych.

Rozmowy telefoniczne, rejestr, kontakty
Podstawowe funkcje T-Watch są takie same jak funkcje zwykłego telefonu z ekranem dotykowym. Możesz kreować i przyjmować połączenia telefoniczne, korzystać z rejestru połączeń, a także książki telefonicznej - równocześnie synchronizowanej z telefonu, jak też stworzonej off-line w urządzeniu. Można to robić na dwa sposoby - dzwoniąc bezpośrednio z zamontowanej karty microSIM zainstalowanej w zegarku lub poprzez sparowanie się przez Bluetooth z urządzeniem mobilnym.

Odtwarzacz muzyki
Jedną z funkcjonalności smartwatcha Tracer Liberator S3 jest odtwarzacz muzyczny, umożliwiający odtwarzanie muzyki jednocześnie z Twojego smartfonu (po sparowaniu urządzeń), jak na dodatek z pamięci wewnętrznej samego urządzenia.Do zegarka można jeszcze włożyć kartę microSD z nagaranymi ulubionymi utworami muzycznymi.

Aparat fotograficzny
Smartwatch zastosowaną kamerę, umożliwiającą dyskretne robienie z ręki.

Krokomierz
Tracer Liberator S3 może służyć jako narzędzie do kontroli treningu, wyliczając szacunkowe zużycie kalorii, bazując zgromadzonych danych, takich jak liczby kroków, przebyty dystans, szybkość, czasu treningu itp. Jest to praktyczna funkcja w czasach z modą na sport i aktywność fizyczną.

Alarm przeciw zgubieniu
Liberator S3 automatycznie odłączy się od Twojego smartfona i wyśle alarm, kiedy urządzenie zostanie oddalone od podłączonego telefonu na ponad 10 metrów.Może ponadto pomóc nam znaleźć telefon przy pomocy jednej, szybkiej do znalezienia w menu opcji.