• SoundBar LG SK8
    SOUNDBAR LG SK8: Dźwięk: Dolby Atmos Kolor: czarny Moc: 360W Złącze HDMI: tak Bluetooth: tak Wejście optyczne; tak Jakość dźwięku do: 96 kHz/24-bity Sterowany za pomocą: własnego pilota, pilota od telewizora Liczba kanałów: 2.1Ch Zestaw zawiera: 2 gł...
Szczegóły
Producent LG
EAN
  • 8806098149292
  • 8806098149230
Opis

Kinowy dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos®

Kolejny krok do wszechogarniającego dźwięku. Soundbar LG SK8 2.1 dostarcza dźwięk w hollywoodzkiej jakości dzięki technologii pionierów tej branży – laboratorium Dolby. Dolby Atmos to technika trójwymiarowa, która bardziej realistycznie odtwarza dźwięk, zapewniając idealną rozrywkę.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Muzyka cyfrowa spełnia wymagania audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i pokaźna głębia bitowa staranniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z atestem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.

Współpracuje z Asystentem Google

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki i regulować poziom głośności za pomocą poleceń głosowych. Ci trzeba tylko dodatkowego urządzenia z zastosowanym Asystentem Google, np. Głośnika LG ThinQ.

*Funkcja dostępna, gdy soundbar jest włączony.

wbudowany Chromecast

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do soundbara z modnych aplikacji*, takich jak Pandora i Google Play Music. Zastosowany Chromecast współpracuje ze smartfonami i tp. W dodatku urządzenia z zaimplementowanym Asystentem Google – na przykład głośnik LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych sprzętów Chromecast w całym domu.

*przejrzyj aktualne dane u dostawcy treści, ponieważ dostępność usług i produktów w każdej chwili może się zmienić. Wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Adaptive Sound Control

Filmy akcji, seriale, sport i muzyka, a nawet wieczorne wiadomości mają swoje specyficzne brzmienie, więc nie należy ich wszystkich słuchać starannie tak samo: Funkcja Adaptive Sound Control identyfikuje odtwarzany program i samoczynnie dobiera najlepsze parametry dźwięku.

Sterowanie pilotem od telewizora

Soundbar LG ma własnego pilota, lecz można nim sterować także za pomocą pilota od telewizora*.

* Soundbarem LG można także sterować za pomocą pilotów od telewizorów LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba, a także Samsung.