Samsung HW-K450 (8806088230771)

  • Soundbar SAMSUNG HW-K450
    Soundbar 2.1 o mocy 300W. Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie sub...
Szczegóły
Producent SAMSUNG
EAN
  • 8806088230771
  • 5900000014968
Opis

udoskonalony efekt dźwięku przestrzennego Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, iż dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Poczuj bas świetny Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest niezwykle proste.

Uzyskanie konkretnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku. Połącz urządzenia przy pomocy TV SoundConnect Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor z systemem audio bez stosowania kabli i ciesz się czystym i solidnym dźwiękiem.

Dźwięk mobilny za pomocą Bluetooth Soundbar może integrować się z innymi urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth. Słuchaj swej ulubionej muzyki z telefonu lub komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Sterowanie przy pomocy jednej aplikacji Kontroluj Soundbar za pomocą aplikacji przenośnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia za pomocą Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszystkich kluczowych funkcji Soundbara oraz prosto odtwarzaj ulubione piosenki.

Zbuduj bezprzewodowy system surround przy pomocy zestawu bezprzewodowych głośników Samsung prosto stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem.

Bluetooth® Power On teraz możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. wyłącznie wstępne sparowanie sprzętów, byś mógł prędko włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze za pomocą telefonu....