Samsung HW-MS550 (8806088785943)

  Szczegóły
  Producent SAMSUNG
  EAN
  • 8806088785943
  • 8806088785974
  Opis

  6 zaimplementowanych głośników

  Usłysz dźwięki na wyższym poziomie dzięki potężnym głośnikom.

  Głęboki i czysty bas

  Distortion Cancelling przewiduje i usuwa zniekształcenia, zanim zdążą się one pojawić. Zwiększona zostaje moc i głębia basów.

  Głośniki szerokopasmowe

  Odbieraj najwyższe wrażenia dźwiękowe dzięki szerszemu polu rozchodzenia się dźwięku.

  Bezprzewodowe połączenie z TV

  Połącz Soundbar z telewizorem przez Bluetooth lub Wi-Fi i zachowaj wysokiej jakości dźwięk.

  One Mount & One Cable (Jeden wieszak i jeden kabel)

  Nie musisz wywiercać dodatkowych otworów w ścianie, a do zasilenia TV i Soundbaru starczy jeden przewód.

  IMPONUJĄCA MOC DŹWIĘKU

  Nie Ci potrzeba uzupełniającego subwoofera,cieszyć się głębokim i czystym basem. Dzięki Soundbarom Sound+ z zaimplementowanymi głośnikami niskotonowymi i technologią Distortion Cancelling usłyszysz każdy szczegół obrazu.

  Głęboki i czysty bas. zaimplementowany subwoofer i technologia Distortion Cancelling*

  Distortion Cancelling przewiduje i usuwa zniekształcenia, zanim zdążą się one pojawić. Dzięki czemu basy są jeszcze głębsze i czyste.

  znakomity dźwięk z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Głośnik szerokopasmowy

  Głośniki szerokopasmowe emitują dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości i gwarantują jego równomierne rozproszenie. Oznacza to, iż dźwięk płynący z Soundbaru brzmi tak samo korzystnie niezależnie od tego, gdzie usiądziemy.

  nieprzeciętnie przypasowany dźwięk. Tryb Smart Sound

  dostosuj tryb dźwięku lub pozwól urządzeniu zrobić to za Ciebie. Soundbar automatycznie analizuje odtwarzany dźwięk i optymalnie go dostraja.

  BEZPRZEWODOWOŚĆ

  teraz możesz bezprzewodowo podłączyć swój Soundbar do Samsung TV, głośników peryferyjnych czy odtwarzać utwory w najlepszej jakości prosto ze smartfona bez użycia zbędnych kabli.

  System rozrywki bez zbędnych kabli. Bezprzewodowe połączenie z TV

  Poczuj silniejsze emocje, łącząc obraz z wrażeniami dźwiękowymi. Starczy, że sparujesz swój Soundbar z telewizorem Samsung poprzez Bluetooth lub Wi-Fi.

  Łatwe zarządzanie muzyką. Music Streaming Service

  Niezależnie od tego, jakiej chcesz posłuchać muzyki, masz ułatwione zadanie. Starczy zbratać się z Soundbarem poprzez Wi-Fi albo Bluetooth, żeby odtwarzać muzykę ze smartfona albo tabletu.

  za każdym razem pod ręką. Aplikacja Samsung Multiroom

  Aplikacja Samsung Multiroom umożliwi Ci odtwarzanie Twoich ulubionych utworów ze smartfona czy tabletu w o niemało prostszy, nowy sposób.

  niemało możliwości rozbudowy. System dźwięku przestrzennego

  Połącz swój Soundbar z dodatkowymi głośnikami tylnymi* i zewnętrznym subwooferem, żeby stworzyć system przestrzenny – i to bez użycia kabli.** Daj się otoczyć najlepszej jakości dźwiękiem!

  * pakiet głośników bezprzewodowych Samsung SWA-9000S jest przystępny w oddzielnej sprzedaży (model akcesorium: SWA-9000S).

  ** Moduł bezprzewodowy wymaga podłączenia kabla zasilania. Tylne głośniki są połączone z modułem za pomocą kabla.

  WYGODA używanIA
  minimalistyczne rozwiązania. One Body

  zaawansowane technologie, które dostarczają niezapomnianych wrażeń dźwiękowych, zamknięte są w surowo zaprojektowanej obudowie. Czarne odcienie i stylowe przyciski sprawiają, iż Soundbar znakomicie wpisze się jednocześnie we wnętrza progresywnych, jak i klasycznych pomieszczeń.

  Prostota zawieszenia i podłączenia. One Mount & One Cable (Jeden wieszak i jeden przewód)

  Soundbar Sound+ formuje spójną całość z telewizorem. Użycie bezinwazyjnego montażu sprawia, że nie musisz wywiercać dodatkowych otworów w ścianie, a do zasilenia TV oraz Soundbaru starczy jeden przewód.

  komfortowa kontrola. jedynie jeden pilot Smart Control

  Nie Ci potrzeba wielu pilotów, żeby włączać i wyłączać urządzenia, kontrolować głośność czy specjalne efekty dźwiękowe na Twoim Soundbarze. Możesz wygodnie sterować tymi funkcjami, korzystajac z pilota Smart Control do telewizora Samsung.*

  * Pilot Smart Control jest załączony w pakiecie do wybranych modeli telewizorów Samsung.