Głośnik Fenda T2 przenośna walizka mikrofon bluetooth pilot

2 ofert od 359,0 zł do 409,0 zł
Szczegóły
Producent Fenda
EAN 6924053405404
Opis

FENDA T2

  • Bluetooth w wersji 4.2
  • Wejście AUX 3,5mm
  • Panel kontrolny z niedużym wyświetlaczem
  • Czytnik USB
  • Radio FM
  • Bezprzewodowy mikrofon i tryb karaoke
  • Pilot do zdalnej obsługi urządzenia
  • komfortowe rączki do przenoszenia

mobilny a zarazem plenerowy głośnik FENDA T2 jest nieprzeciętnym rozwiązaniem na imprezy na świeżym powietrzu. Za dźwięk odpowiadają 2 głośniki pełnozakresowe o średnicy 3" oraz 10" głośnik niskotonowy. Głośność dźwięku jest na poziomie 30W przy zachowaniu pasma przenoszenia 20Hz~20Hz, separacji >45dB a stosunek sygnału do szumu wynosi >70dB. A wszystko to zabezpieczone metalową kratownicą dodającą elegancji i wydźwięku urządzenia o wysokiej klasie. Ciekawym elementem, na który warto zwrócić uwagę patrząc na głośnik są kółka i rączka przeznaczona do transportu. Od teraz możesz w prosty i szybki sposób przenosić ten prawie 13 kilogramowy sprzęt. Konstruktorzy zadbali także o to, abyś mógł postawić tablet czy telefon na urządzeniu, wytwarzając specjalne uchwyty w formie zagłębienia tworzonego pod odpowiednim kątem.

Bluetooth w wersji 4.2

Pozwoli Ci wysyłać do głośnika fantastyczną muzykę z twojego telefonu, laptopa czy tabletu. Po prostu ze wszystkiego, co ma bluetooth i możliwość wysłania plików audio na dystansie do 15 metrów.

Panel kontrolny

Z frontu zobaczysz panel, za sprawą, którego możesz regulować głośność mikrofonu, natężenie echa, włączyć bluetooth, zmienić źródło sygnału, wyszukiwać stacje radiowe, zmieniać piosenki/nastrojone kanały, regulować bass, głośność urządzenia, ustawiać equalizer, nagrywać i odtwarzać nagrany przez mikrofon dźwięk. To rozwiązanie jest doskonałe,instynktownie obsługiwać urządzenie. Zwłaszcza, jeśli ktoś nie lubi korzystać z aplikacji mobilnych, czy pilotów.

Czytnik USB

Nagraj na swoją pamięć flash ulubione piosenki i odtwarzaj je prosto z głośników. Głośnik odtwarza muzykę w formacie MP3/WMA. Dodatkowo pamięć flash posłuży Ci do zapisu głosu nadawanego z mikrofonu.

Radio FM

Urządzenie zawiera radio FM w technologii PLL (Phase Locked Loop), czyli układ elektroniczny działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego i służy do automatycznej regulacji częstotliwości. Pamięć urządzenia jest w stanie zapamiętać do 100 stacji radiowych, które później możesz przełączać w prosty sposób za sprawą przycisków znajdujących się na urządzeniu, lub na pilocie załączonym do zestawu.

Bezprzewodowy mikrofon i tryb karaoke

Głośnik plenerowy wraz z mikrofonem bezprzewodowym to {pomocn|przydatn)e rozwiązanie dla tych, którzy lubią karaoke. Głośnik posiada tryb karaoke - włączasz dowolny podkład muzyczny, pogłaśniasz dźwięk mikrofonu i możesz już zacząć śpiewać. Na urządzeniu znajduje się kolejne wejście mikrofonowe, więc istnieje możliwość śpiewania w duecie na dwa głosy.

Praca na baterii

Głośnik jest plenerowy, a dodatkowo mobilny. Działa zarówno podłączony do sieci, jak i pracując na wbudowanej baterii 5000mAh, zapewniając odtwarzanie muzyki nawet do 8 godzin, będąc włączonym na 60% głośności.

Wejście AUX 3,5mm

Podłącz urządzenie za pomocą kabla AUX. Może to być odtwarzacz CD, telefon, iPod, czy każde inne urządzenie ze wspomnianym wcześniej wejściem AUX. Za pomocą tego złącza jesteś w stanie dać drugie życie starszym urządzeniom nie wyposażonym w BT, wejście optyczne czy coaxialne.

Aplikacja mobilna

Fenda nie pozostaje obojętna na potrzeby użytkownika. Wyciskając maksimum możliwość z urządzeń, które produkują. Telefon zawsze masz przy sobie, nie tak jak pilot. A Fenda Audio zapewniła Tobie zdalną obsługę głośników poprzez aplikację mobilną dostępną na system Android i iOS. Wystarczy, że wpiszesz w Sklepie Play i AppStore słowo Fenda, a natychmiast odnajdziesz aplikację do zdalnej obsługi urządzeń Fendy.

Pilot do zdalnej obsługi urządzenia

Zestaw zawiera także pilot, który pozwoli w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. W tym czasie możesz wygodnie leżeć rozłożony na kanapie i ustawić głośnik, tak, jak najbardziej Ci odpowiada. A posiada wszystkie funkcje urządzenia dostępne na panelu, czy tez w aplikacji mobilnej.

żródło: www.fenda.pl

Specyfikacja:

* Moc wyjściowa: 30W
* Bluetooth V4.2 - 15 metrów
* Dedykowana aplikacja do obsługi urządzenia
* Radio FM, technologia PLL, pamięć 100 stacji, PILOT
* Tryb karaoke - W ZESTAWIE MIKROFON (dwa wyjścia mikrofonowe)
* Czytnik USB format MP3/WMA
* Bateria Li-ion (5000mA) - czas pracy do 8 godzin
* Wejście: Aux in 3.5mm

Gwarancja 24 miesiące realizowana w Polsce u oficjalnego dystrybutora!

Wysyłka w ciągu 24h

Paczkomaty oraz Kurier DPD

Telefon: +48 888 41 43 45

mail: fosttech@gmail.com