Głośnik JBL PULSE 3

2 ofert od 649,0 zł do 699,0 zł
Szczegóły
Producent JBL
EAN
  • 6925281925047
  • 6925281925054
Opis

JBL Pulse 3 to mobilny, wodoszczelny głośnik Bluetooth, który łączy dźwięk 360° z efektami świetlnymi 360°. Dzięki diodom LED odtwarzana muzyka nabiera zupełnie nowej mocy, kształtów i barw. Zastosowany akumulator zezwala na pracę do 12 godzin, a głośnik posiada klasę wodoszczelności IPX7. Dzięki tym cechom Pulse 3 jest rewelacyjnym urządzeniem do słuchania muzyki na plaży lub basenie – choćby w wodzie. Dzięki technice JBL Connect+ można bezprzewodowo dopasować choćby 100 głośników z funkcją JBL Connect+ i wzmocnić tym samym efekty na imprezie. Pulse 3 funkcję zestawu głośnomówiącego z redukcją szumów i echa, gwarantującą przezroczyście czysty dźwięk podczas rozmów. Głośnik zezwala na utworzenie pokazów świetlnych zsynchronizowanych na wielu urządzeniach JBL Pulse 3 – jedynie potrząsnąć głośnikiem albo skonfigurować pokazy świetlne używając aplikacji JBL Connect. To wyjątkowo proste.
JBL Pulse 3 to głośnik bezprzewodowy, do którego strumień audio przesyłany jest przez Bluetooth. Można z nim bezprzewodowo zespolić 2 smartfony albo tablety i odtwarzać muzykę na przemian korzystając z wyjątkowego dźwięku 360°. Zaimplementowany akumulator litowo-jonowy zagwarantuje do 12 godzin pracy bez przerwy wraz z efektami świetlnymi, które są konfigurowalne i pozwalają stworzyć niesamowitą atmosferę przez ożywienie ulubionych piosenek.
Dodatkowym atutem głośnika jest ponadto klasa wodoszczelności IPX7 – można go zanurzać w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Jest to tzw. Pierwsza klasa wodoszczelności „podwodnej". Przedmioty tej klasy nadają się do korzystania w czasie pływania w wodzie i snorkelingu, gdzie pokaźne głębokości nie występują. Obudowa może przesiąkać w czasie zanurzenia powyżej 1 metra, zanurzenia trwającego powyżej 30 minut albo przy bardzo wysokim ciśnieniu wody. Nie trzeba się jednak martwić, jeśli Pulse 3 zamoknie w deszczu, coś się na niego rozleje albo zanurzy się go pod wodą.
Wrażenia z odsłuchu muzyki można rozszerzyć dzięki technologii JBL Connect+ łącząc choćby ponad 100 głośników z włączoną funkcją JBL Connect+. Natomiast zastosowany mikrofon z redukcją szumów i echa pozwala prowadzić wygodne rozmowy telefoniczne za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Z głośnikiem związać można ponadto asystenta głosowego uzyskując dostęp do Siri lub Google Now bezpośrednio z głośnika – starczy nacisnąć jeden przycisk.
JBL Pulse 3 to już trzecia, ulepszona i wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności generacja tego głośnika.

Specyfikacja techniczna
Wersja Bluetooth: 4.2
Wsparcie dla: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6, HSP V1.2
Przetwornik: 3 x 40 mm
Moc wyjściowa: 20 W
Pasmo przenoszenia: 65 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB
Akumulator: Polimerowy Li-Ion (3,7 V; 6000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 4,5 godzin przy 5 V 2,3 A
Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i odtwarzanych tworzyw)
Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK
wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 223 x 92 x 92 (mm)
Masa: 960 g