Głośnik mobilny xtreme 2 czarny + darmowy transport! marki Jbl

2 ofert od 989,0 zł do 1020,90 zł
Szczegóły
Producent JBL
EAN 6925281934773
Opis

Głośnik mobilny JBL XTREME 2 CZARNY
Bez obaw o sprzęt!

JBL Xtreme 2 to nieszablonowy mobilny głośnik Bluetooth, który prosto radzi sobie z odpowiednią dynamiką i głębią dźwięku stereo. Głośnik ma cztery przetworniki, dwie membrany bierne JBL, akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 000 mAh, umożliwiający pracę do 15 godzin. Na dodatek jest wyekwipowany w port USB do komfortowego ładowania. Głośnik klasy IPX7 posiada wodoodporną obudowę, a także jest wytwarzany z trwałego materiału w unikatowych kolorach w stylu Xtreme 2. Dzięki aplikacji JBL Connect+ możesz skonsolidować bezprzewodowo ponad 100 głośników wyekwipowanych w funkcję JBL Connect+, aby jeszcze lepiej wyeksponować dźwięk i jeszcze bardziej rozkręcić imprezę.

15 godzin odtwarzania muzyki

zaimplementowany akumulator litowo-jonowy zagwarantuje nawet 15 godzin odtwarzania muzyki i pozwala na ładowanie Twojego urządzenia przy pomocy portu USB.Połącz bezprzewodowo z głośnikiem nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzaj głęboki dźwięk stereo.Głośnik jest wyekwipowany w zintegrowane haczyki, wytrzymałą, metalową podstawę, a także otwieracz do butelek na pasku, co w dodatku rozszerza wygodę korzystania z niego w drodze.najczęściej jest to genialne rozwiązanie do domu.

Tryb głośnomówiący

Odbieraj połączenia z poziomu głośnika za dotknięciem jednego przycisku i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki funkcji tłumienia zakłóceń i usuwania echa.

Membrana bierna JBL

Dwie membrany bierne gwarantują donośny, nad wyraz błogi dla uszu dźwięk JBL, który rozlega się znacznie i głośno.

JBL CONNECT +

Spraw, żeby twoja muzyka otrzymała nadzwyczajne efekty świetlne i w prosty sposób skonfiguruj ich ustawiania w aplikacji JBL Connect.

Aplikacja JBL CONNECT

Uzyskaj dostęp do Siri albo Google Now bezpośrednio z głośnika – wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

technologiczne
Ogólne