Głośnik Philips BT7900

4 ofert od 390,16 zł do 393,95 zł
Szczegóły
Producent Philips
EAN
  • 4895185628684
  • 4895185628707
  • 4895185628691
  • 4895185628677
Opis

Cyfrowe przetwarzanie dźwięku (DSP) zagwarantuje naturalny dźwięk bez zniekształceń innowacyjna technika przetwarzania dźwięku poprawia jego reprodukcję tak, iż każda nuta brzmi z przezroczyście czystą precyzyjnością, a każda pauza jest jak niczym niezakłócona cisza.

Opracowana poprzez firmę Philips technika cyfrowego przetwarzania dźwięku (DSP) optymalizuje sprawność niewielkich głośników, gwarantując czysty, bogaty i konkretny dźwięk bez zniekształceń. Bezprzewodowa transmisja muzyki dzięki technologii Bluetooth Bluetooth to bezprzewodowa technika komunikacyjna — solidna i energooszczędna.

technika ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy notebooky. Dzięki czemu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry.

Silne połączenie Bluetooth w odległości do 30 m Poruszaj się swobodnie ze swym smartfonem, nie rezygnując ze słuchania muzyki. Głośnik EverPlay zagwarantuje niesamowicie jednostajną łączność Bluetooth w odległości do 30 m, czyli 3 razy większej standardowe modele.

Głośniki są wyekwipowane w antenę o wysokiej czułości i filtr częstotliwości radiowej, aby zminimalizować szumy w tle. 100 godz. Czasu gotowości z możliwością korzystania z funkcji Bluetooth Inteligentny tryb gotowości głośników EverPlay zagwarantuje niesamowity, 100-godzinny czas gotowości.

Głośniki można wybudzić za pomocą urządzenia inteligentnego. Opcja szybkiego ładowania zezwala na 3 razy szybsze naładowanie głośnika Ładowanie głośników zajmuje zwykle dużo czasu. Głośnik EverPlay zapewnia opcję szybkiego ładowania, dzięki czemu ładowanie trwa trzy razy krócej w sytuacji tradycyjnego zasilacza USB.

Korzystając z zasilacza szybkiego ładowania Qualcomm (do nabycia oddzielnie), użytkowanego powszechnie w sytuacji nowych telefonów z systemem Android, można znacznie skrócić czas ładowania. Wskaźnik akumulatora prosty odczyt poziomu naładowania Wreszcie pojawił się na rynku głośnik Bluetooth gwarantujący prosty i czytelny sposób sprawdzania, ile energii pozostało.

W głośnikach EverPlay starczy nacisnąć przycisk zasilania, żeby sprawdzić poziom naładowania akumulatora. Wytrzymała kompozycja — oporność na wstrząsy, pył i wodę (IP57) Głośnik EverPlay jest stanowczo wytrzymały i oporny na pył, wstrząsy i wodę.

Pył nie zakłóci działania tego głośnika. Zniesie on także 30-minutowe zanurzenie w wodzie na głębokość 1 metra. Oznacza to, iż słuchanie muzyki pod prysznicem, w deszczu, a nawet wrzucenie go do zbiornika wodnego nie spowoduje jego uszkodzenia.

W związku z otrzymaniem oznaczenia niepodatności na wstrząsy produkt ten był testowany w „komnacie tortur", gdzie przeszedł testy odpowiadające pięcioletniemu wykorzystywaniu. Głośnik EverPlay charakteryzuje naprawdę trwała kompozycja!

Wysoce sprawny materiał DuraFit Pokrywający głośn...