JBL Boombox (czarny)

2 ofert od 1569,0 zł do 1569,0 zł
Szczegóły
Producent JBL
EAN
  • 6925281927430
  • 6925281927423
Opis

Bombox to przenośny głośnik Bluetooth, który zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wyjątkowej mocy, mocnego dźwięku i najgłębszego basu. Jedno ładowanie wystarcza, by słuchać muzyki nawet przez całą dobę (do 24 godzin). Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o ogromnej pojemności 20 000 mAh i podwójnemu wyjściu do ładowania można nie tylko imprezować przez całą noc, ale też w dowolnej chwili naładować inne urządzenia. Głośnik JBL Boombox ma wytrzymałą konstrukcję, która stanie na wysokości zadania w trakcie dzikich imprez. Dzięki wodoszczelnej obudowie o stopniu ochrony IPX7 nie straszne mu ani pogoda, ani szaleństwa nad wodą. Asygnowane tryby pozwalają zoptymalizować ustawienia pod kątem odtwarzania w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Jeśli jest potrzeba jeszcze obszerniejszej mocy brzmienia, można jednym przyciskiem połączyć ze sobą ponad 100 głośników z obsługą technice JBL Connect+.

Z głośnikiem JBL Boombox bezprzewodowo zintegrować można choćby dwa smartfony albo tablety, aby na zmianę odtwarzać dźwięk. Strumień audio przesyłany jest za pomocą Bluetooth, a głośnik pracować może choćby do 24 godzin. Dzięki wbudowanym dwóm portom USB można z niego na dodatek ładować inne urządzenia mobilne.

JBL Boombox posiada klasę wodoszczelności IPX7. Oznacza to, że głośnik można zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 m na maksymalnie 30 minut. Jest to tzw. Pierwsza klasa wodoszczelności podwodnej. Przedmioty tej klasy nadają się do wykorzystywania w czasie pływania w wodzie i snorkelingu, gdzie pokaźne głębokości nie występują. Przy tak konkretnym głośniku jeszcze ciekawszą wydaje się być technika JBL Connect+, czyli możliwość połączenia ze sobą nawet ponad 100 głośników. Takie rozwiązanie niewątpliwie pozwoli rozkręć efektowną imprezę!

szczególnie wygodnym rozwiązaniem jest także przełączalny tryb dźwięku w pomieszczeniu i na zewnątrz. Przy pomocy jednego przycisku można uzyskać różny efekt tryb odtwarzania w pomieszczeniu gwarantuje większą głębię basu i bogatszy dźwięk, z kolei tryb odtwarzania na zewnątrz sprawia, że dźwięk jest bardziej imponujący, bas silniejszy, a czas odtwarzania dłuższy. Głośnik JBL Boombox ma cztery energiczne przetworniki i dwa radiatory pasywne JBL, dzięki którym konkretny dźwięk i imponujący bas można nie tylko usłyszeć,dodatkowo zobaczyć.