Sony MHC-V11, 1_554864

3 ofert od 949,0 zł do 999,0 zł
 • Sony MHC-V11
  AirPlay:nie;Aplikacja do sterowania:nie;Bluetooth:tak;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;DLNA:nie;Funkcje dodatkowe:1x wejście mikrofonowe, aplikacja SongPal, funkcja Party Chain, karaoke, technologia DSEE, wbudowane efekty świ...
 • System audio SONY MHC-V11
  Rozkręć domową imprezę za pomocą jednoelementowego zestawu muzycznego o niewielkich rozmiarach. Ciesz się mocnym dźwiękiem ze zintegrowanej konstrukcji, która zajmuje mało miejsca, i wzmocnij brzmienie tonów niskich za pomocą systemu Mega Bass. Ekspe...
 • Sony MHC-V11
  AirPlay:nie;Aplikacja do sterowania:nie;Bluetooth:tak;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;DLNA:nie;Dodatkowe opcje:1x wejście mikrofonowe, aplikacja SongPal, funkcja Party Chain, karaoke, technologia DSEE, wbudowane efekty świet...
Szczegóły
Producent SONY
EAN
 • 5900000015361
 • 4548736019713
Opis

Rozkręć domową imprezę przy pomocy jednoelementowego zestawu muzycznego o niewielkich wymiarach.
Ciesz się konkretnym dźwiękiem ze zintegrowanej konstrukcji, która zajmuje niewiele miejsca, i wzmocnij brzmienie tonów niskich przy pomocy systemu Mega Bass. Eksperymentuj z efektami DJ i zapraszaj znajomych na konkursy karaoke. Przystępne połączenie zestawów za pomocą funkcji Party Chain pozwala uzyskać maksymalną moc dźwięku w trakcie imprezy.

Funkcje Karaoke: śpiewanie z akompaniamentem

Możesz zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w konkursie karaoke. Starczy włożyć płytę CD, podłączyć pamięć USB albo wykorzystać utwory dostępne w YouTube™, przesyłając je poprzez łącze Bluetooth®. Dwa wejścia mikrofonowe dużo radości przy wspólnym śpiewaniu ze znajomymi. Zastosowana funkcja wyciszania partii wokalnych pozwala nawet pousuwać głosy wokalistów przy odtwarzaniu płyt CD i daje możliwość śpiewania do każdego utworu.

Funkcja Party Chain umożliwiająca rozbudowę systemu
Nie wystarcza Ci moc jednego zestawu? Dodaj kolejne, a uzyskasz głośniejszy dźwięk. Jeden z zestawów musi wówczas pracować w trybie „gospodarz imprezy". Zapewni to synchronizację efektów dźwiękowych w pozostałych urządzeniach.

Skonfiguruj swoje ustawienia z aplikacją SongPal
Aplikacja SongPal zezwala na dobór przeróżnych ustawień. Wystarczy pobrać ją na smartfon,posiadać bezprzewodową kontrolę nad muzyką. Aplikacja pozwala także przypasować ustawienia, wybrać ulubioną listę odtwarzania z telefonu albo pamięci USB i przejść do następnego utworu bez dotykania sprzętu.

budowa w jednej obudowie usprawniająca przenoszenie

komplet posiada się w jednej obudowie, dlatego możesz wziąć muzykę ze sobą i urządzić imprezę dosłownie wszędzie. Czy spotykasz się z przyjaciółmi w domu czy wybierasz się w inne miejsce — kompaktowa kompozycja z wbudowanym uchwytem ułatwia przenoszenie i powiększa wygodę wykorzystania.

Podświetlane głośniki: imprezy z klimatem
Pulsujące na niebiesko podświetlenie głośników kreuje wyjątkową atmosferę.


Akcesoria w komplecie

- Pilot
- Antena UKF
- Bateria (R03/AAA, manganowa)
- Instrukcja „Podręcznik prędkiej konfiguracji”
- Karta gwarancyjna


Pozostałe cechy

- Zakres odbieranych częstotliwości (FM): 87,5–108 MHz/50 kHz
- Pamięci stacji: 20 FM