Blaupunkt DTS701

  Szczegóły
  Producent Blaupunkt
  EAN 5901750502132
  Opis

  Szczoteczka soniczna DTS701 UltraSonic Vibration/UV

  Szczoteczka soniczna DTS701 producenta Blaupunkt to wysokiej jakości, specjalistyczny produkt asygnowany dla osób, dla których korzystna higiena jamy ustnej stanowi ważny punkt każdego dnia. Wszyscy nadzwyczajnie wiemy, iż codzienne dbanie o zdrowie zębów i dziąseł jest konieczne, byśmy mogli cieszyć się pięknym uśmiechem, a także świeżym oddechem. Dodatkowo, bakterie znajdujące się w jamie ustnej, przy braku trafnej higieny, mogą spowodować szereg komplikacji zdrowotnych, które objąć mogą cały organizm. Marka Blaupunkt zaprojektowała szczoteczkę soniczną DTS701 po to, aby użytkownik miał pewność,wykonywane czyszczenie jest wydajne i bezpieczne dla jego jamy ustnej.

  technika ULTRADŹWIĘKOWA
  Szczoteczka DTS601 opiera swoje działanie na generowaniu drgań ultrasonicznych. Wysoka amplituda i częstość drgań przenoszona jest na głowice szczoteczki, wywołujące drgania włosia. Ten sposób działania szczoteczki jest wyjątkowo sugerowany osobom z nadwrażliwością zębów i parodontozą, ponieważ w przeciwieństwie do głowic rotacyjnych, głowica szczoteczki sonicznej jest wyjątkowo subtelna dla powierzchni zębów, a także dziąseł. Dzięki zaimplementowaniu technologii UltraSonic Vibration, główka szczoteczki wykonuje do 41 000 ruchów szczotkujących na minutę, efektywnie usuwając płytkę nazębną ruchami wymiatającymi, stanowczo zalecanymi przez stomatologów.

  Mimo tak sporej ilości drgań i znacznej wydajności, szczoteczka jest kompletnie bezpieczna w używaniu. Ze względu na wspaniałą penetrację przestrzeni międzyzębowych i trudno przystępnych miejsc w jamie ustnej, szczoteczki soniczne są wyjątkowo sugerowane osobom noszącym aparaty ortodontyczne.

  4 TRYBY PRACY

  Szczoteczka DTS701 oferuje cztery tryby pracy, co sprawia, że użytkownik może zespoić sposób działania urządzenia do swych potrzeb i preferencji. Po wybraniu pierwszego trybu - delikatnego, szczoteczka zniża liczba drgań, a także amplitudę wychyleń włosia, co docenią osoby cierpiące na nadwrażliwość zębów albo mające dużą ilość plomb i wypełnień. Drugi program - powszedni, jest zalecany domyślnie do codziennego użytkowania u większości użytkowników i proponuje adekwatne działanie urządzenia. Włączając trzeci program - masaż, głowica rozpoczyna w dodatku pulsować, na zmianę szybciej i wolniej, masując dziąsła i ulepszając ich krążenie, co jest szczególnie ważne w przypadku osób z odsłoniętymi szyjkami zębowymi. Ostatni program - wybielający, cechuje się najwyższą ilością drgań głowicy i proponuje najwyższą sprawność urządzenia przywracając zębom naturalny, biały kolor.

  WYGODA użytkowanIA
  Model DTS701 pozostał zaopatrzony w dwuminutowy timer, który pozwoli użytkownikowi kontrolować czas poświęcony na mycie zębów oraz 30-sto sekundowy mikro-timer zawiadamiający, kiedy należy przejść do czyszczenia kolejnej strefy w jamie ustnej. Szczoteczka została także zaopatrzona w funkcję ochrony przed zbyt mocnym dociskiem do powierzchni zębów, zniżając wibrację głowicy. Docenią to osoby z parodontozą i wrażliwymi, odsłoniętymi szyjkami zębów.

  SKUTECZNE CZYSZCZENIE
  technologia USV aktywne mycie zębów, szybka częstotliwość drgań oraz obszerna amplituda ruchów włosia pozostawiają uczucie czystości. Szczoteczka PerfoBrush, wspaniale masuje dziąsła, ponadto usuwając płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady, docierając do najbardziej niedostępnych miejsc.

  STACJA STERYLIZUJĄCA
  Stacja dokująca w modelu DTS701, oprócz charakterystycznej funkcji ładowania urządzenia, posiada jeszcze jeden, wyjątkowo ważny element. W specjalnej kasetce, zintegrowanej ze stacją, znajduje się mini lampa UV, która sterylizuje końcówki szczoteczki, efektywnie usuwając z nich bakterie i wirusy. Sterylizacja trwa 10 minut po zamknięciu komory na końcówki szczoteczki i uruchamia się samoczynnie. Jest w 99.9% efektywna przeciw E.Coli, Candida Alicans, Salmonelli i H.Simplex. Sterylizacja UV sprawna jest ponadto przeciwko wirusom grypy, usuwa do 96,8% wirusa H1N1. Korzystanie ze sterylizacja udoskonala tym samym higienę samego cyklu szczotkowania, dając użytkownikowi pewność, iż w jego jamie ustnej znajduje się za każdym razem rewelacyjnie czysta i wysterylizowana szczoteczka.

  W trosce O ZDROWIE JAMY USTNEJ

  W zestawie ze szczoteczką DTS701 znajdują się trzy wymienne końcówki. Należy pamiętać, że wedle zaleceń stomatologów, końcówki powinno się wymieniać na świeże po ok. 3 miesiącach wykorzystywania. Końcówki przystępne są w ofercie producenta Blaupunkt jako akcesorium uzupełniające ACC024.

  Zadbaj kompleksowo o higienę jamy ustnej z wysokiej jakości szczoteczką soniczną DTS701 marki Blaupunkt i przekonaj się, o ile wydajniejsze jest czyszczeni zębów, dziąseł, a także przestrzeni międzyzębowych za pomocą ultradźwięków, od klasycznych szczoteczek manualnych i elektrycznych. Zapomnij o kamieniu i przebarwieniach!


  Pozostałe parametry
  • Dynamiczne czyszczenie zębów dzięki technice UltraSonic Vibration i do 41 000 ruchów szczotkujących na minutę
  • 4 tryby pracy: subtelny, codzienny, wybielający i masujący
  • 30-sto sekundowy mikro-timer pozwalający równomiernie myć strefy jamy ustnej
  • Sterylizacja końcówek szczoteczki światłem UV
  • PerfoBrush wyśmienicie masuje dziąsła i likwiduje płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady