Łucznik SG-508

  Szczegóły
  Producent Łucznik
  EAN
  • 5902022182427
  • 5902022182540
  Opis

  SONICZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW ŁUCZNIK SG508

  Dzięki energiczny włóknom wybielającym, a także specjalnemu programowy szczoteczka eliminuje kamień nazębny z pokaźniejszą skutecznością aniżeli inne szczoteczki ręczne. Jest to realne dzięki drgającej pracy urządzenia, a także 34 000 ruchów na minutę. Wszelki nalot nazębny zostanie starannie usunięty, a szkliwo nienaruszone. Szczoteczka posada trzy tryby pracy: wymieniony już wcześniej tryb wybielania, tryb normalny oraz tryb delikatny dla zębów wrażliwych. Urządzenie dynamicznie masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie, dzięki temu nie powoduje naruszeń tkanki i krwawienie przy zbyt dynamicznym użyciu. Zaimplementowany alarm co 30 sekund w trakcie użycia informuje sygnałem dźwiękowym o konieczności zmiany czyszczonego obszaru jamy ustnej, a po 2 minutach ciągłej pracy urządzanie samoczynnie się wyłącza. W komplecie znajduję się baza, stacja dokująca, a także sześć wymiennych końcówek do szczoteczki. Z racji na soniczną pracę szczoteczki,końcówki zużywają się szybciej niż w szczoteczkach konwencjonalnych. Dentyści rekomendują podmianę końcówki co 3 miesiące. pakiet zawiera 6 końcówek, co stanowi zapas na półtora roku. Produkt dedykowany jest dla osób powyżej 8-go roku życia. Urządzenie posiada instrukcje w języku polskim i 24-miesięczną gwarancję.

  Dlaczego szczoteczka soniczna do zębów to najlepsze urządzenie do codziennej pielęgnacji zębów dla naszych ukochanych pociech?

  Dlaczego szczoteczka soniczna do zębów to najkorzystniejsze urządzenie do codziennej pielęgnacji zębów? niedużo rzeczy w wyglądzie człowieka przykuwa wzrok bardziej, duży i śnieżnobiały uśmiech. Jednak atrakcyjny uśmiech to typowo zdrowy uśmiech. Zdrowie zębów zaś wymaga niemało uwagi i trosce. Żeby nigdy nie usłyszeć od dentysty niewiele przyjemnych słów, takich jak "paradontoza", "borowanie" czy "ubytki", potrzebna jest (oprócz regularnych przeglądów) optymalna i codzienna dbałość o higienę jamy ustnej - zęby należy starannie szczotkować i nitkować. Polecane jest także oczyszczanie języka i płukanie jamy ustnej. Każdy z nas niby to wie, a jednak na dzień dzisiejszy problemy z próchnicą pojawiają się u 9 na 10 Polaków. To zaś oznacza, że coś robimy źle. Pomocą w zaradzeniu temu problemowi może być szczoteczka elektryczna albo szczoteczka soniczna. Szczoteczki elektryczne obecne są na rynku od dawna i przez to powszechnie znane, jednak szczoteczka soniczna to pewne novum, do którego nie do końca wiemy, jak podejść. A więc jak działa szczoteczka soniczna? Otóż działanie jej opiera się na połączeniu dwóch części - realizowaniu ruchów wymiatających i emitowaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Włosie urządzenia porusza się z prędkością powyżej 30 000 ruchów na minutę. To naprawdę dużo - w bardziej modnych szczoteczkach elektrycznych jest to z zasady około 8 000 ruchów na minutę. W połączeniu z emitowanymi falami dźwiękowymi powoduje to powstanie tzw. Intensywnej chmury, o której myśleć można jak o swego typu "oczyszczającym polu siłowym". Jest to obszar rozciągający się na 3-5 mm od końcówki włókien i pozwalający na proste i wydajne oczyszczenie trudno przystępnych miejsc w jamie ustnej.

  Specyfikacja
  Funkcje