Łucznik SG-508

2 ofert od 88,0 zł do 89,0 zł
Szczegóły
Producent Łucznik
EAN
  • 5902022182427
  • 5902022182540
Opis

Elektroniczna szczoteczka soniczna do zębów SG508 to zaawansowany technologicznie artykuł do pielęgnacji i higieny jamy ustnej.

Dzięki aktywny włóknom wybielającym i specjalnemu programowy szczoteczka likwiduje kamień nazębny z większą sprawnością niżeli inne szczoteczki ręczne. Jest to możliwe dzięki drgającej pracy urządzenia oraz 34 000 ruchów na minutę. Wszelki nalot nazębny zostanie precyzyjnie usunięty, a szkliwo nienaruszone.

Szczoteczka posada trzy tryby pracy: wymieniony już wcześniej tryb wybielania, tryb normalny oraz tryb delikatny dla zębów wrażliwych.

Urządzenie aktywnie masuje dziąsła, udoskonalając ich ukrwienie, dzięki temu nie powoduje naruszeń tkanki i krwawienie przy zbyt intensywnym użyciu.

wbudowany alarm co 30 sekund w trakcie użycia oznajmia sygnałem dźwiękowym o konieczności zmiany czyszczonego obszaru jamy ustnej, a po 2 minutach ciągłej pracy urządzanie samoczynnie się wyłącza.

W zestawie znajduję się baza, stacja dokująca, a także dwie wymienne końcówki do szczoteczki.

Z racji na soniczną pracę szczoteczki,końcówki zużywają się szybciej niżeli w szczoteczkach konwencjonalnych. Dentyści rekomendują podmianę końcówki co 3 miesiące.

artykuł przeznaczony jest dla osób powyżej 8-go roku życia.

Urządzenie ma instrukcje w języku polskim, a także 24-miesięczną gwarancję.

Dlaczego szczoteczka soniczna do zębów to najkorzystniejsze urządzenie do codziennej pielęgnacji zębów?

niedużo rzeczy w wyglądzie człowieka przykuwa wzrok bardziej, znaczny i śnieżnobiały uśmiech. Jednak błyskotliwy uśmiech to z zasady zdrowy uśmiech. Zdrowie zębów zaś wymaga sporo uwagi i trosce.

Aby nigdy nie usłyszeć od dentysty niedużo miłych słów, takich jak "paradontoza", "borowanie" czy "ubytki", konieczna jest (oprócz regularnych przeglądów) adekwatna i codzienna dbałość o higienę jamy ustnej - zęby należy dokładnie szczotkować i nitkować. Rekomendowane jest także oczyszczanie języka i płukanie jamy ustnej. Każdy z nas niby to wie, a jednak na dzień dzisiejszy problemy z próchnicą pojawiają się u 9 na 10 Polaków. To zaś oznacza, że coś robimy źle.

Pomocą w zaradzeniu temu problemowi może być szczoteczka elektryczna albo szczoteczka soniczna. Szczoteczki elektryczne obecne są na rynku od dawna i poprzez to powszechnie znane, jednak szczoteczka soniczna to pewne novum, do którego nie do końca wiemy, jak podejść. A więc jak działa szczoteczka soniczna? Otóż działanie jej jest oparte na połączeniu dwóch komponentów - wykonywaniu ruchów wymiatających i emitowaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości.

Włosie urządzenia porusza się z szybkością powyżej 30 000 ruchów na minutę. To naprawdę dużo - w bardziej modnych szczoteczkach elektrycznych jest to typowo około 8 000 ruchów na minutę. W połączeniu z emitowanymi falami dźwiękowymi sprawia to powstanie tzw. Aktywnej chmury, o której myśleć można jak o swojego rodzaju "oczyszczającym polu siłowym". Jest to obszar rozciągający się na 3-5 mm od końcówki włókien i zezwalający na łatwe i wydajne oczyszczenie trudno przystępnych miejsc w jamie ustnej.

Co w tym takiego nieprzeciętnego? Otóż szczoteczka soniczna rewelacyjnie oczyszcza nie tylko naturalnie trudnodostępne miejsca w jamie ustnej, takie jak przestrzenie międzyzębowe,jeszcze okolice aparatów ortodontycznych. Doskonale spisuje się tak do oczyszczania zębów z resztek pokarmowych, jak i (przy regularnym stosowaniu) z skażeń stałych, takich jak kamień nazębny, płytka czy osad od kawy i herbaty.

Co pokaźne, dzięki delikatnemu włosiu i ruchom wymiatającym, szczotkowanie uzębienia urządzeniem sonicznym nie prowadzi do recesji dziąseł, co jest bardzo jeśli chcemy zachowań błyskotliwy i naturalny uśmiech na mnóstwo lat, a co więcej szczoteczki soniczne do zębów mogą być z powodzeniem użytkowane przez osoby cierpiące na paradontozę.

Akcesoria: rękojeść, 2 wymienne końcówki, stacja ładująca
Częstotliwość: 34 000 ruchów na minutę
Tryby pracy: tryb wybielania, tryb normalny, tryb delikatny
Czas pracy ciągłej: 80 minut
Sygnalizator czasu mycia: co 30 sekund
automatyczne wyłączenie: po 2 minutach
Przeznaczenie: dla osób powyżej 8. Roku życia
Kolor: biało-metaliczny
Moc maksymalna: 1 W
Moc ładowania: 1 W
Czas ładowania: max. 16 godzin
Zasilanie: akumulatorowe
objętość akumulatora: 260 mAh
Napięcie robocze: 3,7 V DC
Gwarancja: 24 miesiące
Instrukcja obsługi: w języku polskim