Philips HX 8911

5 ofert od 339,0 zł do 496,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
Sygnalizator czasu mycia tak
EAN
  • 8710103722953
  • 8710103722946
  • 8710103722960
  • 8710103727408
Maksymalna prędkość obrotowa 62000 obr/min
Kolor biały
Opis

PROMOCJA: Philips Sonicare Healthy White+ HX8911/01 Szczoteczka soniczna | ponadto w pakiecie: 4 x Diamond Clean standard, 1 x Supersmile Original, 1 x Elgydium Anti-PlaguePhilips Sonicare Healthy White+ HX8911/01 Szczoteczka soniczna / Polska dystrybucjaUsuwa do 100% więcej przebarwień w ciągu zaledwie 1 tygodnia** niż szczoteczka manualna2 tryby6 dostosowywanych ustawień1 główka szczoteczkiUsuwa do 100% więcej przebarwień w porównaniu ze zwykłą szczoteczką*Szczoteczka soniczna Philips Sonicare likwiduje nawet o 100% więcej przebarwień, dzięki czemu zęby są bielsze już po 1 tygodniu wykorzystywania.Główka DiamondClean zapewnia najwyższą wydajność wybielaniaDiamondClean, najkorzystniejsza wybielająca główka szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, ma włosie w kształcie rombu o przeciętnej miękkości, które sprawnie, a równocześnie subtelnie likwiduje płytkę nazębną.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare zezwala na efektywne czyszczenie, dzięki któremu zęby są bielsze w przypadku zastosowania zwykłej szczoteczki.Tryb czyszczenia i wybielania: sprawne likwidowanie przebarwień2-minutowy tryb czyszczenia znakomicie likwiduje płytkę nazębną (zalecany poprzez lekarzy czas szczotkowania zębów).

Tryb wybielania usuwa przebarwienia, rozjaśnia i poleruje zęby. Eliminuje codzienne przebarwienia z kawy, herbaty, tytoniu i czerwonego wina. Twoje zęby staną się bielsze o 2 odcienie w ciągu zaledwie 2 tygodni.6 regulowanych ustawieńSzczoteczka soniczna Philips Sonicare usuwająca płytkę nazębną pozwala jednoczyć i bratać tryby (tryb czyszczenia, tryb wybielania) i 3 energiczności pracy, co zapewnia maksymalną wygodę i najlepsze efekty czyszczenia.eliminuje do 7 razy więcej płytki nazębnej niżeli zwykła szczoteczkaUsuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno przystępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.Poprawa zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnieSzczoteczka soniczna Philips Sonicare zagwarantuje słuszne czyszczenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł, poprawiając zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie.Zegar okresowy Quadpacer nakłania do precyzyjnego mycia każdej części jamy ustnejZegar odmierzający 30-sekundowe okresy zawiadamia o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i oznajmia konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona2-minutowy zegar motywuje do szczotkowania zębów poprzez zalecany czasWbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy samoczynny zegar usprawnia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare kieruje płyn między zębyWyjątkowy, aktywny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i wydajnie dotrzeć głęboko pomiędzy zęby i wzdłuż linii dziąseł.Zawartość zestawu: szczoteczka Healthy White+ 1 sztuka (kolor śnieżnobiały), końcówka Diamond Celan standard 1 sztuka, ładowarka 1 sztuka.Końćówka Philips Sonicare Diamond Clean - HX6064/07 - głowica kanon - opakowanie 4 sztukiDoskonałe czyszczenie.* Bielsze zęby.innowacyjne czyszczenie — likwidowanie przebarwień i bielsze zęby4 sztuki w opakowaniuRozmiar charakterystycznyNa kliknięcieDoskonałe czyszczenie, bielsze zębykońcówki pasują do wszelkich szczoteczek Sonicare: For, Kids, PowerUp, Clean Care, Easy Clean, Healthy White i Healthy White Plus, FlexCare i FLexCare Plus, Platinum, Diamond CleanBielsze zęby w zaledwie tydzieńGłówka szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean likwiduje nawet o 100% więcej przebarwień, dzięki czemu zęby są bielsze już po tygodniu wykorzystywania.Włosie w zarysie diamentu pozwala na innowacyjne wybielanieGłówka szczoteczki Philips Sonicare jest zaopatrzona w gęsto ułożone włosie w zarysie diamentu z umieszczonym na środku obszarem odpowiedzialnym za likwidowanie przebarwień.

produkt przystępny jest także w mniejszym, kompaktowym wymiarze umożliwiającym dokładne czyszczenie.usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej aniżeli zwykła szczoteczkaBadania kliniczne wykazały, iż po zaledwie 4 tygodniach wykorzystywania główka szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niżeli zwykła szczoteczka.towar wyprodukowany, żeby zmaksymalizować ruch sonicznyW główkach szczoteczki Philips Sonicare zastosowano podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys.

ruchów szczotkujących na minutę. Nieporównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko pomiędzy zęby i wzdłuż linii dziąseł, co zapewnia delikatne, a zarazem efektywne czyszczenie zawsze.Wszystkie wymienne główki Philips Sonicare pasują do każdego modelu szczoteczki Philips SonicareGłówkę można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki, należycie się dopasowuje, a także ułatwia utrzymanie i czyszczenie.

Główka pasuje do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence.Ważny komponent wpływający na ulepszenie zdrowia jamy ustnejJak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł.

Każda główka szczoteczki pozostała precyzyjnie przetestowana pod kątem wydajności i trwałości.Włókna Przypominające wydajne czyszczenieNa pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego stosowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa.

Niebieski odcień naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, iż nadszedł czas na zamianę główki szczoteczki. Aby uzyskać adekwatne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.Supersmile Original pasta wybielająca 119gSupersmile wybielająca pasta do zębów nr1 w USA - objętość 119gProfesjonalna wybielająca pasta do zębów producenta Supersmile jest bezpieczna i efektywna w użyciu dla zębów naturalnych, plombowanych i wybielanych.

Kompleksowy System Ochrony Jamy Ustnej i Wybielania marki Supersmile powstał po to,kompletnie wydobyć naturalną biel Twoich zębów. System został przebadany klinicznie w celu wykazania, iż pomaga osiągnąć i utrzymać pełne zdrowie jamy ustnej i wywołać twój uśmiech.PROFESJONALNA WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓWProfesjonalna wybielająca pasta do zębów producenta Supersmile jest ważnym elementem kompleksowego systemu ochrony.

Jest to towar numer 1, sugerowany poprzez dentystów na całym świecie.Profesjonalna wybielająca pasta do zębów producenta Supersmile jest bezpieczna i wydajna w użyciu dla zębów naturalnych, plombowanych i wybielanych.

Ze względu na to, że plombowane i wybielane zęby są podatne na przebarwienia, pasta Supersmile jest stanowczo sprawna w utrzymywaniu bieli zębów, którą odtworzył dentysta. Pasta działa w dodatku na korony, aparaty korekcyjne i protezy dentystyczne.

opatentowana formuła Calprox®, wchodząca w skład pasty, rozpuszcza błonkę białkową (jasna, lepka warstwa na zębach, na której pojawia się kamień nazębny i przebarwienia), która pozostawiona na zębie może stać się miejscem gromadzenia się pożywienia dla bakterii.

Profesjonalna wybielająca pasta do zębów producenta Supersmile eliminuje wciąż powstającą powłokę białkową, dzięki temu zapobiega bakteriom rozwój oraz zapobiega twardnieniu płytki nazębnej do postaci kamienia nazębnego.

Obserwuj, jak pod wpływem działania pasty znika z zębów nalot z kawy, herbaty, papierosów, uporczywe plamy z jedzenia i kamień nazębny. Twoje zęby będą jedwabiście gładkie, a Twój oddech pozostanie świeży.WSKAZÓWKIW celu osiągnięcia ulepszonego efektu, mistrzowską wybielającą pastę do zębów firmy Supersmile należy nakładać na suchą szczoteczkę.Pasta Supersmile jest tak skondensowana,Ci trzeba jedynie odrobinki preparatu wymiaru ziarenka.Czyść zęby aktywnie, wykonując wyjątkowo niepokaźne kółka.

Przepłucz szczoteczkę i usta ciepłą wodą. Odwiedzaj dentystę i regularnie stosuj nić dentystyczną. Stosuj pastę Supersmile dwa razy dziennie i zwróć uwagę na świeży oddech, białe zęby i uczucie świeżości.

Twoje dziąsła będzie przechodził dreszcz. Twoje zęby będą czuły się tak, jakbyś zafundował im fachowe czyszczenie.BADANIA KLINICZNENiezależne badania wykazały, że profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile jest praktycznie dwukrotnie bardziej wydajna w usuwaniu przebarwień aniżeli wiodące pasty do zębów.Badania potwierdzają: profesjonalna wybielająca pasta do zębów marki Supersmile działa z ogromną siłą, a jednocześnie jest tak łagodna jak inne pasty do zębów, które nie wywołują otarć.

Profesjonalna wybielająca pasta do zębów producenta Supersmile likwiduje więcej powłoki białkowej z zębów niż inne wiodące pasty.w wyniku czego, pasta Supersmile fantastycznie wybiela i odświeża Twoje zęby bez specjalistycznego wybielania, a także usuwa przebarwienia z papierosów, kawy, herbaty, jagód, czerwonego wina itp.ELGYDIUM AntiPlaque - Antybakteryjna pasta do zębów z chlorheksydyną 75mlAntybakteryjna pasta do zębów Elgydium Anti-plaque, dzięki specyficznemu składowi może być użytkowana w: -podrażnieniu i zaczerwienieniu dziąseł -paradontozie (zmiany tkanek podtrzymujących zęby) -uniemożliwianiu próchnicy poprzez zmniejszenie ilości bakterii znajdujących się w płytce nazębnej -stanach nadmiernego odkładania się kamienia nazębnego -po usuwaniu kamienia (skalingu) Sposób wykorzystania: Szczotkować zęby, używając antybakteryjną pastę do zębów Elgydium Anti-plaque, przynajmniej 2 razy dziennie po posiłkach i przed snem przez 2 - 3 minuty.

Opakowanie: tuba 75ml...