TV LED Philips 65PUS7303

5 ofert od 3599,0 zł do 3999,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
Przekątna ekranu 65 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje
  • WiFi
  • Smart TV
Jasność ekranu 350 cd/m2
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Wysokość 90.6 cm
Szerokość 146.23 cm
EAN 8718863015070
Standard Vesa 400 x 200
Klasa energetyczna A+
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-T
Opis

Philips kolekcja 7300

Zanurz się w świecie ulubionych programów telewizyjnych, filmów i gier, korzystając z telewizora 4K UHD. Dzięki niemu obraz zawsze będzie wyglądał nieprzeciętnie, niezależnie od tego skąd pochodzą oglądane poprzez Ciebie treści. Android TV, bezprzewodowa łączność oraz system Ambilight sprawią, że nie poprzestaniesz na oglądaniu ulubionych programów — całkowicie się w nich zatracisz.

4K Ultra HD to rozdzielczość, jakiej nie widziano nigdy wcześniej

Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy obszerniejszą niż zwykłe telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli i unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać najwyższą możliwą jakość obrazu. Im wyższa jakość oryginalnego materiału, tym lepszy obraz i wyższą rozdzielczość możesz uzyskać. Wybierz wyższą ostrość, obszerniejszą głębię, perfekcyjny kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

3-stronny Ambilight

specyficzna technologia Ambilight, emitująca z trzech stron barwnąpoświatęnaścianę za telewizorem, widocznie poszerza ekran sprawiając, iż wydaje sięon pokaźniewiększy, a Twoje doznania wizualne, nieporównywalnie silniejsze. Intensywne barwy i wibrujące światła przekraczają krawędzie ekranu, żeby rozprzestrzenić się w Twoim salonie, pobudzając zmysły i dostarczając Ci niezwykłych doznań.

Ambilight bez ograniczeń - uwolnij światło

Dzięki aplikacji Ambilight+hue marki Philips możesz naprawdę zanurzyć się w świetle emitowanym poprzez system Ambilight. Telewizor z systemem Ambilight i żarówki hue mogą bratać się ze sobą za pośrednictwem aplikacji, tak aby emocje, barwy i moc podświetlenia Ambilight wypełniły cały dom.

Lepszy kontrast, odcienie i ostrość dzięki HDR Plus

High Dynamic Range Plus to nowy kanon video. Na nowo definiuje domową rozrywkę dzięki pionierskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Naciesz zmysły obrazem, który odwzorowuje oryginalną głębię i naturalność, równocześnie odzwierciedlając zamierzenia twórców. Efekt końcowy? Jaśniejsze rozświetlenie, obszerniejszy kontrast, pokaźniejszy zakres barw i lepsze detale niż kiedykolwiek wcześniej.

P5 Perfect Picture Engine. Znakomity obraz niezależnie od źródła.

Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale online, pokochasz telewizory z procesorem P5. Technologia przetwarzania obrazu (5 w 1) marki Philips optymalizuje ostrość, kolor, kontrast i ruch. Koryguje też niedoskonałości i zagwarantuje najwyższą jakość obrazu — niezależnie od tego, z jakiego kanału korzystasz.

Wykorzystaj możliwości zintegrowanego systemu Android

Więcej filmów, więcej danych, więcej gier — wszystko to jest dostępne bez wstawania z komfortowej kanapy. Telewizor Philips z systemem Android zezwala na dostęp do coraz bogatszej oferty aplikacji dopasowanych do potrzeb i nastroju użytkownika. Oprócz sklepu Google Play z poziomu telewizora można w dodatku korzystać z kilku rewelacyjnych aplikacji, dzięki którym życie będzie przyjemniejsze. Oglądaj wiadomości, przesyłaj strumieniowo najnowsze serialowe hity, nadrabiaj zaległości telewizyjne, sprawdzaj prognozę pogody lub przeglądaj muzykę, żeby znaleźć taką, która Ci odpowiada. A jeśli brzmi to trochę przytłaczająco, telewizor Philips z systemem Android pomoże Ci, wyświetlając sugestie w oparciu o to, co lubisz.

Funkcja Micro Dimming zapewnia niesamowity kontrast

Ciesz się perfekcyjnym obrazem z perfekcyjnym kontrastem, ostrością i żywymi kolorami. Dzięki podświetleniu krawędziowemu LED, które analizuje obraz w 6400 różnorodnych strefach i odpowiednio go dostosowuje, możesz cieszyć się genialnym kontrastem i jakością obrazu, które pozwalają uzyskać niesamowicie wiarygodne odwzorowanie rzeczywistości.

Oglądaj Netflix w każdym telewizorze Philips Smart TV

Netflix jest jedną z najpopularniejszych wypożyczalni internetowych dostepną w ponad 190 krajach. Wraz z TP Vision marka Philips zdecydowała się udostępnić aplikację przenośną Netflix we wszelkich telewizorach typu Smart TV, a także z systemem Android! Dramat, akcja, komedie, filmy dokumentalne, seriale – wszystko, co lubisz oglądać, spersonalizowane specjalnie dla Ciebie!

Pilot z klawiaturą

Przejmij stery. Miękkie klawisze rodzaju ‘soft touch’ i ergonomiczna budowa powodują, iż pilot do telewizorów Philips świetnie pasuje do Twojej rąk. Większe klawisze dająCi bezpośredni dostęp dowybranych opcji, a pełna klawiatura z tyłu pilota pozwoli Ci momentalnie i wydajnie obsługiwaćSmart TV.

Lekka aluminiowa podstawa w kolorze ciemnosrebrnego chromu

Nasza prosta, a jednocześnie spektakularna aluminiowa podstawa w odcieniu ciemnosrebrnego chromu jest mocna i niezawodna — została zaprojektowana z myślą o trwałości. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu w odcieniu chromu możesz radować się nieprzeciętnym wyglądem, który perfekcyjnie nadaje się do każdego otoczenia.

towar
firma
Kod producenta
65PUS7303/12
EAN
8718863015070
dane podstawowe wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
MPEG-2
MPEG-4
Funkcje
System operacyjny
Android
HDR
Tryb gra
Aplikacje
Facebook
Google Play (Filmy, muzyka, aplikacje)
Gry
Hbb Tv
Netflix
przeglądarka internetowa
SimplyShare
Spotify
Twitter
You Tube
AAC
BMP
DTS
GIF
HEVC
JPEG
MP3
MPEG1
MPEG2
MPEG4
PNG
SMI
SRT
SUB
TXT
WAV
WMA
WMA Pro
WMV9/VC1
Asystent głosowy
czujnik światła
Gry
Odtwarzacz audio
Odtwarzacz foto
Odtwarzacz video
Wyłączanie obrazu (dla radia)
zastosowane technologie
Tak
Dźwięk techniczne
zaimplementowane technologie
automatyczne strojenie
Edycja programów
Kreator aktualizacji oprogramowania
Kreator instalacji sieci
Kreator ustawień
Menu w języku polskim
Ulubione kanały
Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)