TV LED Philips 65PUS7303

8 ofert od 3989,0 zł do 4149,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
Przekątna ekranu 65 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje
  • WiFi
  • Smart TV
Jasność ekranu 350 cd/m2
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Wysokość 90.6 cm
Szerokość 146.23 cm
EAN 8718863015070
Standard Vesa 400 x 200
Klasa energetyczna A+
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-T
Opis

Zanurz się w świecie ulubionych programów telewizyjnych, filmów i gier, korzystając z telewizora 4K UHD, dzięki któremu treści z dowolnego źródła będą wyglądać doskonale.

System Android TV, bezprzewodowa łączność, a także system Ambilight sprawią, że nie poprzestaniesz na oglądaniu ulubionych programów — kompletnie się w nich zatracisz.

niezwykle smukły telewizor LED Android 4K UHD z 3-stronnym systemem Ambilight
Ambilight. Przenieś emocje poza wyświetlacz.

Z systemem Philips Ambilight filmy i gry wciągną Cię jeszcze bardziej.

Muzyka zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo obszerniejszy niż jest w rzeczywistości. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym.

Od dzisiaj będzie Cię otaczać wyśmienicie przypasowane, barwne oświetlenie, a Ty zyskasz kolejny powód, aby pokochać swój telewizor.

Procesor Philips P5. Nieprzeciętny obraz, niezależnie od jego źródła. Procesor Philips P5 Perfect Picture zapewnia obraz w jakości godnej Twoich ulubionych rozrywek. Detale nabierają głębi, odcienie — życia, a odcienie skóry — naturalności. Niewiarygodny kontrast pozwala dojrzeć każdy detal, a ruch jest tak płynny, że nigdy nie stracisz piłki z oczu — choćby przy dynamicznej grze.

zastosowana funkcja Asystent Google. Dostęp do funkcji i treści przy pomocy poleceń głosowych. Steruj telewizorem Philips Android przy pomocy głosu. Chcesz zagrać w grę, obejrzeć serial na Netfliksie lub wyszukać materiały i aplikacje w sklepie Google Play? starczy powiedzieć. Możesz również wydawać polecenia wszystkim urządzeniom kompatybilnym z funkcją Asystent Google w inteligentnej sieci domowej — poprosić o przyciemnienie świateł czy o ustawienie termostatu na czas seansu filmowego. A to wszystko bez schodzenia z kanapy.

4K Ultra HD. Obraz tak samo ostry, jak rzeczywistość. Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy obszerniejszą aniżeli telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technika zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać ulepszony obraz w każdej sytuacji. Postaw na pokaźniejszą ostrość, ulepszoną głębię, nadzwyczajny kontrast, naturalny ruch i idealne odwzorowanie szczegółów.

HDR Plus. Istotniejsze kolory, kontrast i ostrość. High Dynamic Range Plus to nowy standard video. Na nowo definiuje domową rozrywkę dzięki pionierskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Naciesz zmysły obrazem, który odwzorowuje oryginalną głębię i naturalność, równocześnie odzwierciedlając zamierzenia twórców.

Efekt końcowy?

udoskonalone rozświetlenie, większy kontrast, szerszy zakres odcieni i dokładniejsze szczegóły aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Micro Dimming Pro. Inteligentny kontrast w dynamicznych scenach. Funkcja Micro Dimming Pro optymalizuje kontrast w telewizorze w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.

W połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem analizuje obraz w 6400 różnych obszarach, dzięki temu można cieszyć się niesamowitym kontrastem i świetną jakością obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie.

Czterordzeniowy procesor i system Android. Uwolnij swoje multimedia. Czterordzeniowy procesor producenta Philips łączy się z systemem Android, by zapewnić ekscytujące wrażenia w trakcie grania. Dzięki systemowi Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w szczególnie szybki, nad wyraz intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób.

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — jeszcze więcej emocji.

Nie ograniczaj się do klasycznego programu telewizyjnego. Odkryj możliwości, jakie dają Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips.
Ciesz się emocjami płynącymi z nieograniczonego dostępu do filmów, telewizji, muzyki, aplikacji i gier w sieci. Czeka Cię jeszcze więcej emocji.

Ambilight

Wersja Ambilight 3-stronna

Funkcje Ambilight wbudowane funkcje Ambilight + Hue
Ambilight Muzyka
Tryb gry
dostosowywanie się do koloru ściany
Tryb Lounge

Android

System operacyjny Android Nougat
Fabrycznie zainstalowane aplikacje

Filmy z Google Play*
Muzyka z Google Play*
Wyszukiwanie Google
YouTube

przystępna pamięć 16 GB

Funkcje technologii Smart TV Interakcja z użytkownikiem

Klient i serwer MultiRoom
SimplyShare

Telewizor interaktywny HbbTV
Program

Wstrzymanie odtwarzania programu
Nagrywanie USB*

Aplikacje SmartTV*

Internetowe sklepy z filmami
oglądarka internetowa
Telewizor z dostępem do sieci społecznościowych
Telewizja na żądanie
YouTube

nietrudna instalacja

samoczynne wykrywanie sprzętów firmy Philips
Kreator połączeń z urządzeniami
Kreator instalacji sieci
Kreator ustawień

nietrudna obsługa

Przycisk menu głównego
Ekranowa instrukcja obsługi

Aktualizacje oprogramowania urządzenia

Kreator aktualizacji oprogramowania
Aktualizowanie oprogramowania poprzez USB
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego poprzez Internet

Ustawienia formatu ekranu

Podstawowe — Wypełnienie ekranu
dopasowanie do ekranu
nowoczesne — Przesunięcie
rozszerzenie, rozciągnięcie

Aplikacja Philips TV Remote*

Aplikacje
Kanały
Kontrola
teraz w TV
Przewodnik telewizyjny
wideo na żądanie

Pilot

z obsługą głosu
z klawiaturą

Zasilanie sieciowe 220–240 V AC, 50/60 Hz

Telewizor LED 4K Ultra HD Czterordzeniowy, 16 GB