TV LED Philips 65PUS8303

4 ofert od 5599,0 zł do 7331,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
Przekątna ekranu 65 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje
  • WiFi
  • Smart TV
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
EAN
  • 8718863015186
  • 1520026830838
Klasa energetyczna A+
Tuner
  • DVB-T
  • DVB-C
  • DVB-S
Opis

8303 series Pełny kolor. Smukły ekran. Philips TV. Looks better. Ultra smukły telewizor ledowy 4K UHD z systemem Android TV i 3-stronnym Ambilight Poczuj każdą scenę filmową z telewizorem Philips NanoLED.

Zanurz się w dynamicznych naturalnych, kolorach, ostrym obrazie 4K UHD i technologii Ambilight. Niezależnie od tego, czy oglądasz film online, czy grasz w gry - ten telewizor to czysta magia na dużym ekranie Ambilight 3-stronny Poszerz swoje wizualne doznania dzięki 3-stronnemu systemowi Ambilight.

Tylko telewizor Philips przenosi emocje poza wyświetlacz dzięki oświetleniu otoczenia, które nadzwyczajnie synchronizuje się z każdą sceną. Przejrzyj, jak ulubiony film ożywa na twoich oczach, dzięki dynamicznym kolorom, dla pochłaniającej wizualnej uczty.

*na zdjęciu model 75'' Procesor obrazu Philips P5 Niezależnie od źródła - za każdym razem nieprzeciętny. Procesor P5 dostarcza obraz tak znakomity, jak treści, które kochasz. Szczegóły zyskują o dużo obszerniejszą głębię.

barwy są aktywniejsze, w trakcie gdy odcienie skóry wyglądają jeszcze bardziej naturalnie. Kontrast jest tak czysty, że jesteś w stanie poczuć każdy detal. Ruch tak płynny, iż niezależnie od tego jak prędkie będzie tempo gry, nie przegapisz żadnego szczegółu.

Android Cały świat treści Dzięki sklepowi Google PlayTM będziesz mógł oglądać online najnowsze filmy oraz programy Netflix, wybierać filmy na zamówienie albo doskonalić swoje umiejętności w najnowszych grach wraz z naciśnięciem przycisku.

Poruszasz się w obszarach, które cię interesują, wtedy kiedy masz na to ochotę. By przyjemność z korzystania z tego bogactwa była jeszcze pokaźniejsza, jako dodatek umieściliśmy aplikacje w galerii telewizora Philips.

Każda z nich jest optymalizowana dla każdego telewizora Philips i wygląda tak wyśmienicie, jak funkcjonuje, gotowa, abyś cieszył się nią kiedy będziesz online. Zastosowany Google Assistant* dostatek treści i o niemało więcej na twoje żądanie.

Steruj swoim telewizorem Philips Android TV za pomocą głosu. Chcesz zagrać, obejrzeć programy i seriale na Netflix albo znaleźć aplikacje w sklepie Google Play? wystarczy, iż powiesz to swemu telewizorowi.

Możesz także zarządzać smart urządzeniami domowymi, które są kompatybilne z Google Assistant - np. Przyciemnić światła w domu i ustawić termostat na noc filmową nie ruszając się z kanapy. * wbudowany program Google Assistant pojawi się jako aktualizacja oprogramowania do 2018 Android TV.

HDR Premium High Dynamic Range Premium to nowy kanon odtwarzania video. Dzięki prekursorskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru na nowo definiuje on pojęcie domowej rozrywki. Naciesz zmysły obrazem, który odwzorowuje oryginalną głębię i naturalność i doświadczaj dzieła filmowego w świetnej zgodności z zamysłem jego twórcy.

Rezultat? Niezwykła ostrość, imponująca wyrazistość detalu, jaśniejsze rozświetlenie, szerszy zakres kolorów i zniewalająca dynamika obrazu, jakich jes...