TV LED Samsung QE65Q8

Szczegóły
Producent Samsung
Przekątna ekranu 65 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje
  • zakrzywiony ekran
  • DLNA
  • WiFi
  • Smart TV
Format obrazu 16/9
Złącza HDMI 4
Złącza USB 3
Szerokość 160.7 cm
Pobór mocy 153 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
EAN
  • 8806088660561
  • 8806088660295
  • 8806088957005
  • 8801643157098
  • 8801643275297
  • 8801643445003
Standard Vesa 400 x 400
Klasa energetyczna A
Opis

QLED TV. Poznaj obraz jutra już dziś

Po prostu nie ma sobie równych. Technika Quantum Dot gwarantuje świetne odcienie dzięki specjalnemu, innowacyjnemu stopowi tworzyw. Niesamowita jakość obrazu, która trwa!

Q Color

Odkryj świat barw, który zmieni Twój sposób postrzegania telewizorów. Zakres odcieni odzwierciedlanych przez Samsung QLED Q8C TV jest po prostu nieporównywalny. Starczy, iż raz zobaczysz, a już nigdy więcej nie zadowolisz się obrazem gorszej jakości.

Q Contrast

Samsung QLED Q8C TV zagwarantuje wyjątkowe wrażenia z oglądania dzięki głębi i widocznemu kontrastowi. Bez względu na porę dnia, daj się oczarować energicznością każdej sceny, w każdym otoczeniu.

Q HDR 1500

przejrzyj to, czego nie widzą inni. Daj się wciągnąć w sceny tak, jak chciał tego reżyser. Odkrywaj choćby najdrobniejsze szczegóły, które do tej pory ukrywały się w cieniu lub zbyt silnym świetle.

Q Viewing Angle

Nigdy więcej zniekształceń odcieni! Ciesz się wyśmienitym obrazem z dowolnego miejsca przed telewizorem. Żywe odcienie Samsung QLED Q8C TV i znaczny kąt widzenia powodują, iż nie ma udoskonalonych ani gorszych miejsc.

Q Engine

skuteczny procesor gwarantuje wspaniały obraz. Q Engine, szybszy niż dotychczasowe silniki optymalizujące, analizuje materiał źródłowy w celu uzyskania optymalnej jakości obrazu.

odkształcony wyświetlacz

atrakcyjnie wykrzywiony wyświetlacz Samsung QLED Q8C TV zagwarantuje niezwykły odbiór obrazu. Dzięki adekwatnemu kątowi zakrzywienia telewizor przyciąga swoją elegancją i zagwarantuje specyficzne wrażenia estetyczne.

Po prostu perfekcyjny

Prostota i innowacyjna elegancja na najwyższym poziomie. Brak splątanych kabli, gładki panel tylny – telewizor po prostu wygląda ładnie. Czy na stojaku, czy umieszczony bezpośrednio na ścianie, Samsung QLED Q8C TV dopełnia wystrój każdego wnętrza.

Invisible Connection (Niewidoczne połączenie)

Lepiej wykorzystaj swoją przestrzeń. Za pomocą pojedynczego, prawie niewidocznego przewodu optycznego można podłączyć do telewizora wszystkie urządzenia bez chaosu splątanych kabli. Połączenie staje się niewidoczne.

* Invisible Connection (Niewidoczne połączenie) odnosi się do jednego transparentnego przewodu optycznego, który należy podłączyć do modułu One Connect, integrującego wszystkie kable maszyn zewnętrznych. Nie dotyczy to jednak przewodu zasilającego telewizor ani przewodów podłączonych do innych maszyn, np. Do soundbara.

Wieszak 'No Gap'*

Samsung QLED Q8C TV można zawiesić tak, by niemal w całości pozbyć się wolnej przestrzeni pomiędzy telewizorem a ścianą**. Telewizor wygląda efektownie ze wszelkich stron i świetnie pasuje do Twojego salonu.

* Wieszak 'No Gap' sprzedawany jest osobno. ** W zależności od sposobu montażu i typu ściany dystans między tylnym panelem telewizora a ścianą może być różnorodny.

Design 360

ponadczasowe wzornictwo do każdego aranżacji wnętrza. Niespotykana głębia i brak ramki. Wymyślny i ascetyczny projekt tylnego panelu. To po prostu coś wyjątkowego!

Bezramkowy ekran

Zanurz się w obrazie, który nie jest ograniczony z żadnej strony. Brak ramki na ekranie sprawia, że wszystkie sceny wyglądają jak żywe.

Gładki panel tylny

Możesz umieścić telewizor w każdym miejscu. Wspaniale gładki panel zgrabnie ukrywa wszystkie kable. Prostota i elegancja – nawet z tyłu.

Panel tylny wykonany w całości z metalu

Gładki i gustowny metalowy panel tylny Samsung QLED Q8C TV doskonale komponuje się z wystrojem Twojego domu.

bezprecedensowo inteligentny

teraz możesz wreszcie komfortowo się rozsiąść i oglądać. Co chcesz, kiedy chcesz.

Dziewczyny © 2017 Home Box Office, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | znaczne kłamstewka © 2017 Home Box Office, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures. STAR TREK and related marks

Jeden Pilot - Smart Control

Pełna kontrola w Twojej dłoni. Większością podłączonych do telewizora urządzeń możesz sterować za pomocą jednego pilota - Samsung Smart Control.

Specyfikacja techniczna towar
firma
Kod producenta
QE65Q8CAMTXXH
EAN
8806088660561
informacje podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-C2
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
wykorzystane technologie
Funkcje
System operacyjny
Brak informacji
Aplikacje
przeglądarka internetowa
Brak informacji
automatyczne wyłączenie
Gry
Obsługa napisów
za każdym razem włączony
zastosowane technologie
Connect Share™ (dysk twardy)
Digital Clean View
Peak Illuminator Pro
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
kabel zasilający
Podstawa
Vesa Wall Mount Support