TV LED Sony KD-65XF9005

4 ofert od 6499,0 zł do 6998,0 zł
Szczegóły
Producent Sony
Przekątna ekranu 65 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje
  • WiFi
  • Smart TV
Częstotliwość odświeżania 1000 Hz
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Szerokość 144.7 cm
EAN
  • 4548736077959
  • 2368482028144
Standard Vesa 300 x 300
Klasa energetyczna A
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-T
Opis

Telewizor 65" KD-65XF9005

Procesor obrazu 4K HDR Processor X1 Extreme: Obraz tak rzeczywisty, że możesz go poczuć
Procesor 4K HDR Processor X1 Extreme z funkcją przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym pozwala dojrzeć najmniejsze detale. Obrazy są skalowane do jakości bliskiej 4K HDR.

Oddanie rzeczywistości dzięki technologii Dynamic Range PRO
Ciesz się ładnymi nocnymi widokami, pełnymi jasnych świateł i głębokiej czerni. Dzięki sześciokrotnie pokaźniejszemu kontrastowi w sytuacji zwykłych telewizorów LED ten telewizor 4K HDR z technologią X-tended Dynamic Range PRO sprawia, że ciemne sceny są jeszcze ciemniejsze, a jasne jaśniejsze.

Dzięki X-Motion Clarity każdy ruch widoczny jest w najdrobniejszych detalach
technologia X-Motion Clarity sprawia, że sceny szybkiej akcji są nad wyraz wyraźne. Ruchome obrazy są dokładnie regulowane, żeby zapobiec zamazywaniu się. Choćby w trakcie najszybszych scen obraz nie traci nic ze swej jasności.

wyświetlacz TRILUMINOS Display: ulepszone odcienie, udoskonalona jasność
Odkryj żywe, realistyczne odcienie dookoła. Wyświetlacze TRILUMINOS Display korzystają z szerszej palety barw, gwarantując wierne odwzorowanie odcieni i odcieni.

Dostrzeż najdrobniejsze detale obrazu dzięki technice 4K X-Reality PRO
technologia 4K X-Reality PRO zbliża każdy obraz do rozdzielczości 4K, gwarantując nieszablonową czystość obrazu. Obraz jest wyostrzany i ulepszany w czasie rzeczywistym, co sprawia, iż każdy komponent książek i biblioteki jest nadzwyczajnie widoczny.

Odkryj ekscytującą rozrywkę w formacie 4K HDR
Ten telewizor pozwala cieszyć się grami i filmami w formacie 4K HDR. Obsługuje mnóstwo formatów HDR, np. HDR10, Hybrid Log-Gamma i Dolby Vision.

w całości nowe wrażenia w trakcie oglądania dzięki systemowi Dolby Vision
Ożyw każdą oglądaną scenę dzięki niesamowitemu podświetleniu, głębszej czerni i żywym kolorom. System Dolby Vision to rozwiązanie HDR do tworzenia fascynujących, realistycznych efektów kinowych w domu.

Gry w jakości HDR na PlayStation
Telewizory 4K HDR firmy Sony świetnie współpracują z konsolami PlayStation4 i PlayStation4 Pro. Daj się pochłonąć realistycznym grom pełnym przepięknych tekstur i żywych, energicznych kolorów. Zobacz, jak Twoje ulubione gry nabierają życia dzięki niezwykłej jakości obrazu.

Odkrywaj nowe światy dzięki telewizorom z platformą Android TV
Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Rozkoszuj się ulubionymi treściami z twojego smartfonu i tabletu na obszernym, pięknym ekranie BRAVIA. Telewizor z platformą Android TV i zaawansowaną funkcją sterowania głosem pozwala zespajać się i uzyskiwać dostęp do najróżniejszych treści, od filmów i programów telewizyjnych po tysiące aplikacji, za pomocą komunikatów głosowych.

Telewizor jest sugerowany poprzez serwis Netflix.
Telewizor zalecany poprzez Netflix lepsze wrażenia w trakcie strumieniowej transmisji video. Rekomendację Netflix Recommended TV uzyskują telewizory o najlepszej produktywności, z nowoczesnymi, inteligentnymi rozwiązaniami i nietrudnym dostępem do aplikacji.

Wąska aluminiowa rama
ekran otoczony jest cienką ramką, gwarantując maksymalny obszar wyświetlania. Atrakcyjne aluminiowe wykończenie gwarantuje telewizorowi wyjątkowy wygląd.

Porządek z kablami
Ukryj przewody w podstawie i przechowuj je w jednym miejscu dzięki dołączonemu uchwytowi na przewody.

Przód bez przewodów
Ukryj wszystkie przewody z dekoderów lub odtwarzaczy Blu-ray w nieszablonowej podstawie.

technologia object-based HDR remaster
Dzięki remasteringowi obiektowemu HDR kolor poszczególnych obiektów na ekranie jest analizowany, a ich kontrast trafnie regulowany, w przeciwieństwie do większości telewizorów, w których kontrast jest dostosowywany jedynie w oparciu o krzywą kontrastu pomiędzy czernią i bielą. Jako że obiekty są remasterowane pojedynczo, ten telewizor odtwarza udoskonaloną głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.

Super Bit Mapping 4K HDR
Zachód słońca to tysiące tonów, odcieni i przejść tonalnych światła. Technologia Super Bit Mapping 4K HDR ujawnia je wszystkie. Buduje gładki, naturalny obraz bez efektu pasmowania, który może występować w innych telewizorach.

Przetwarzanie dual database processing
Jedna baza informacji jest stosowana do oczyszczania obrazu i redukowania zakłóceń na ekranie. Drugiej bazy informacji używa się do interpolacji rozdzielczości i polepszania wyrazistości. Te dwie zaawansowane bazy informacji ulepszające obraz współpracują ze sobą, aktywnie polepszając jakość pikseli w czasie rzeczywistym. Każda baza informacji ma dziesiątki tysięcy odniesień, zbieranych z naszych doświadczeń z tworzeniem treści dla telewizji i filmów na przestrzeni wielu lat.

Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć
Po co tracić czas na oglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV zezwala na korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki temu można szukać tworzyw w najróżniejszych serwisach, nie trwoniąc czasu na wpisywanie tekstu. Można także skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o komedie romantyczne, a pojawi się lista tytułów z tego gatunku.

zastosowany Chromecast: rewelacyjna współpraca z innymi urządzeniami
Telewizory BRAVIA posiadają wbudowany Chromecast, co pozwala bez problemu wyświetlać ulubione serwisy rozrywkowe, takie jak YouTube czy Netflix, bezpośrednio z urządzenia mobilnego na zapierającym dech ekranie BRAVIA. Możesz wysyłać obraz z sprzętów z systemem Android, iOS lub z laptopa.

Google Play: Niewyczerpany zasób treści i aplikacji
Sklep Google Play to prawdziwa skarbnica filmów, programów telewizyjnych gier i wielu innych materiałów. Dzięki niemu masz dostęp do mnóstwa aplikacji i możesz używać telewizora w zupełnie nowy sposób.

wyprodukowany do słuchania: tryb ClearAudio+
Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszelkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i precyzyjniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej
video z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się prawidłowej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą przeważnie łączy się utrata szerokiej ilości danych. Technika Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i gwarantuje naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

zrównoważone brzmienie dzięki technice Clear Phase
Telewizory BRAVIA korzystają z solidnego modelu komputerowego do analizy i rekompensowania niedokładności w pracy głośników. Jest to osiągalne dzięki bardziej precyzyjnemu próbkowaniu częstotliwości głośników. Uzyskane informacje są użytkowane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technika S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i stosownie modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia i widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego zapewnia bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Łącze Bluetooth
Podłącz urządzenia z technologią BLUETOOTH do telewizora i w pełni ciesz się rozrywką bez kabli. Podłącz słuchawki z technologią Bluetooth do telewizora BRAVIA i oglądaj programy i słuchaj muzyki w ulubionym miejscu bez żadnych zakłóceń.

najkorzystniejsza jakość obrazu 4K Ultra HD
Telewizory z kolekcji 4K Ultra HD firmy Sony gwarantują niesamowitą jakość obazu i są zgodne ze standardami Ultra HD określonymi przez organizację Digital Europe.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową
Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB,radować się nimi, kiedy masz na to ochotę. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku albo programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o pojemności do 2 TB. Aby rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, starczy nacisnąć przycisk REC. Nagrywanie zatrzyma się automatycznie po zakończeniu programu.