Angel 5500

4 ofert od 4280,0 zł do 5480,0 zł
Szczegóły
Producent Angel
EAN 7108444088264
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 82 obr/min
Opis


Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer 5500
progresywna wyciskarka z wolnoobrotowym działaniem, wyprodukowana ze stali rdzoodpornej. Wyrób ten już ponad 25 lat jest obecny na rynku i jest światowym liderem w kategorii wyciskarek ślimakowych.

Dlaczego tak jest? przede wszystkim, firma od 25 lat ciągle pracuje nad poprawęm swych sprzętów, dlatego stały się one jednymi z najlepszych na świecie. Angel Juicer wnosi swój rutynowy wkład w rozwój dziedzin dotyczących zdrowego stylu życia. Jest cennym urządzeniem pozwalającym dbać o zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer nadzwyczajnie wyciska prawie każdy typ ascetycznca, od marchwi i jabłka aż po młode zboże albo szpinak. Z dodatkowymi akcesoriami nietrzeba ograniczać się wyłącznie do konwencjonalnego wyciskania, gdyż za jego pomocą można też przygotować mleko sojowe, pyszne tofu, masło orzechowe i sorbety owocowe. Wyciskarka Angel Juicer może tłoczyć namoczone zboża i nasiona do "seed juice" (nasiona muszą być moczone w wodzie dłużej aniżeli 6 godzin, a następnie należy zastosować drobnego sita i mniejszą liczba nasion włożyć do otworu wsadowego. Dla udoskonalonej konsystencji, można dodać niewielką liczba wody). Jest to innowacyjne urządzenie, które kompletnie produkowane jest ze stali nierdzewnej, wykorzystujące zmienioną technologię Twin Gear stwarzając rewelacyjną całość. Dzięki wolnoobrotowej technice (tylko 82 obrotów/minutę) i zaimplementowaniu materiałów o wysokiej jakości, w soku pozostaje maksimum enzymów i elementów odżywczych. Prasa do owoców Angel Juicer świetnie pasuje do przetwarzania młodego zboża, warzyw liściastych, kiełków i ziół.

Angel Juicer jest absolutnie wyjątkową wyciskarką – łączy dwuślimakową wyciskarkę z jednoślimakową (a więc łączy w sobie wysoką skuteczność i uniwersalność pras ślimakowych). Oba wały, obracają się w przeciwnych kierunkach, w końcowej fazie dochodzą do oddzielnych komór, gdzie zachowują się jak tradycyjne ślimaki. Natomiast długie sito ze stali rdzoodpornej gwarantuje,ascetycznce są stale wyciskane w całym procesie.

Wyciskarka Angel Juicer składa się tylko z czterech głównych części, zatem jej montaż i demontaż jest łatwy.

Jeśli myślisz, że używając wolnoobrotowej wyciskarki tracisz cenny czas, to jest wręcz odwrotnie. Jakościowe soki owocowe i warzywne mają dobry wpływ na twój organizm, który jest zregenerowany i wydłuża swoją żywotność, a tym samym faktycznie oszczędza czas. Aby to osiągnąć wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut w celu produkcji pysznych koktajli i 100% świeżego soku

Różnica między modelami 7500 i 5500 polega na zaimplementowaniu w samoczynnego wstecznego biegu w modelu 7500 (model 5500 nie ma automatycznego wstecznego biegu). W przypadku przeładowania wyciskarki inteligentny czujnik uruchamia wsteczny bieg. Takie rozwiązanie zniża ciśnienie w głównej części (sito) i tym zabezpiecza sito przed uszkodzeniem.

Należy pamiętać,w sytuacji wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, używać tylko najlepszych twardych jabłek. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje podczas przetwarzania gęsty sok, który zawiera więcej błonnika (w niektórych przypadkach wynikiem jest puree jabłkowe).

Najlepiej wyciska: warzywa korzeniowe, jabłka, ananasy, winogrona, zioła, warzywa liściaste...

Do wyciskarki dajemy gratis szklany dzban na sok o obszerności 1 litra i 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

NASA RADA:

Gruszkówe kiwi
Ten zielony sok jest pełen pierwiastków małych i powinien przyczynić się do stabilizacji wahań hormonalnych.

elementy:
2 kiwi, 2 gruszki

Sposób przygotowania:
obierz kiwi i wyciśnij je, z gruszki wytnij gniazdka nasienne, pokrój i wyciśnij. Sok zmieszaj w wysokiej szklance i ozbób plasterkiem kiwi.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera energiczność jelit. Dlatego eksperci radzą spożywać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym substancje odżywcze z owoców są szybciej przetwarzane w przewodzie pokarmowym. W ten sposób uzyskujesz niezbędne witaminy i minerały. Najlepiej zrobisz, jeśli przygotujesz świeży sok w domu. Nabywając gotowe soki, upewnij się, że nie zawierają one zapachów, barwników lub rafinowanego cukru.

VIDEO: Test dwuślimakowej wyciskarki Angel Juicer 5500