Angel 8500S

4 ofert od 5699,0 zł do 6970,0 zł
Szczegóły
Producent Angel
EAN 7108445052554
Funkcje
  • nóżki antypoślizgowe
  • funkcja reverse
Kolor stalowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 86 obr/min
Opis

atuty

nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała budowa ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

pokaźny wybór możliwości wyciskania

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

informacje techniczne

demonstrujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja znakomitej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat kreuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości został wytwarzany ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal pozostały wyposażone: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z różnorodnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez wątpienia żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo precyzyjnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod sporym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok jeszcze nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za dokładność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka ciekawych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny detektor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co też jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania wykorzystywania niepokaźnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało produkowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Podwójne świdry są stworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest przystępny do utrzymania w czystości.

Niska prędkość obrotowa

86 obrotów na minutę to wspaniała szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza nieduże utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy produkt. A ponadto uzyskujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

genialne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na trafne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów pozwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

obszerny wybór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

samoczynny detektor przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest idealnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.