Bio Chef Atlas Whole Slow Juicer

5 ofert od 1549,0 zł do 1650,0 zł
Szczegóły
Producent Bio Chef
EAN
 • 9341061006107
 • 9341061011149
 • 9341061006060
 • 9341061006121
 • 9341061011064
 • 9341061011026
 • 9341061011101
 • 9341061011033
 • 9341061011118
 • 9341061011156
 • 9341061011071
Funkcje blokada kapania
Kolor
 • srebrny
 • czarny
 • bordowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 67 obr/min
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Opis

BioChef Atlas Whole Slow Juicer

mocne strony

Dożywotnia gwarancja na silnik

5 lat gwarancji na pozostałe części

łatwe mycie urządzenia

informacje technologiczne
BioChef to najszczególniej niesamowita wyciskarka do soków!

Wyciskarka soku BioChef Atlas ma największy otwór wsadowy ze wszystkich przystępnych wyciskarek na rynku aż 8 cm x 9 cm, co czyni ją najszczególniej niesamowitym urządzeniem które wyciska dużo szybciej i komfortowoj niż inne wyciskarki.

Dzięki nowoczesnej technologii nie ma zapotrzebowania już krojenia owoców takich jak jabłka, marchew, pomarańcz, a przeciętnej wielkości grejpfruty, które zmieszczą się bez problemu do otworu.

BioChef Atlas Whole Slow Juicer to wyciskarka soku idealna na wszystkie zapotrzebowania i nad wyraz sugerowana osobom które nie chcą spędzać kilkudziesięciu minut na krojeniu i przygotowywaniu soku przez wrzucanie malutkich kawałków do wyciskarki. Najlepsze rozwiązanie dlaBio Chef Whole Slow Juicer ludzi zapracowanych i zapracowanych bo gotowy sok mamy w kilka minut. Cykl Wyciskania soku w BioChef Atlas Whole Slow Juicer jest do czterokrotnie szybszy od wyciskarek z małym otworem wsadowym, pomimo zastosowaniu wolnoobrotowego systemu wyciskania wałka który wyciska z szybkością 67 obr/min.

Biochef Whole Slow Juicer wyśmienicie sprawdza się dodatkowo jako wyciskarka soków w punktach gastromomicznych niewielkich i pokaźnych. Ze względu na niedługi czas wyciskania i mycia jest zdecydowanym liderem wśród wyciskarek które mogą być wykorzystywane w gastronomii.

Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Juicer jest w 100 % bezpieczna, ma specjalne zabezpieczeniem przed włożeniem rąk przez dzieci. Podczas zakupu wyciskarki do soków z obfitym otworem trzeba szczególną uwagę zwrócić na to aby wyciskarka była bezpiecznym urządzeniem dla nas i zwykle dla naszych pociech. Idealną atrakcją dla dzieci jest możliwość wyciśnięcia sobie swojego ulubionego i najsmaczniejszego soczku. W innych wyciskarkach nie jest to bezpieczne ponieważ nie mają specjalnych zabezpieczeń przed włożeniem raczek czy niebezpiecznego przedmiotu obcego. W wyciskarce BioChef Whole Juicer bez obaw można wyciskać soki wspólnie ze swoimi pociechami bez zbędnych nerwów, obaw i niebezpieczeństw ponieważ wyciska jest doskonale zabezpieczona dzięki specjalnej komorze do której najpierw wpada artykuł a następnie dopiero po zamknięciu komory nasz owoc lub warzywo wpada do ślimaka wyciskającego co najważniejsze i pokaźne BEZ KONIECZNOŚĆI WCIASKANIA OWOCÓW I WARZYW TŁOCZKIEM. Owoce i warzywa wpadają same i nie trzeba używać do tego żadnej siły.

innowacyjny Design i elegancja w kuchni

Wyciskarka Biochef Whole Juicer jest wyekwipowana w najszczególniej designerską obudowę tak jak w poprzednim modelu Atlas Slow Juicer, obudowa wyciskarki wygląda imponująco i nowocześnie. Każdy element wyciskarki jest przemyślany i wytwarzany z najkorzystniejszych tworzyw które są w pełni z bezpiecznych tworzyw dostosowanych do kontaktu z żywnością. Dzięki czterem efektownym kolorom (czerwony, metaliczny, czarny i biały) każdy może zintegrować wyśmienicie wyciskarkę do własnego wnętrza oraz potrzeb i wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer będzie upiększać każdy blat kuchenny.

Biochef Atlas Whole Juicer to najzdrowszy świeży smak soku, pełnego komponentów odżywczych.

W wyciskarce soku BioChef Atlas Whole Juicer przygotujesz:
 1. soki transparentne choćby z najtwardszych owoców i warzyw i liści, traw i ziół
 2. gęste soki i musy, papki dla dzieci (dzięki drugiemu sitku które jest w komplecie)
 3. wyciśniesz buraki na pyszny odżywczy sok, z którego przygotujesz barszczyk na ciepło ograniczając jego gotowanie tylko do podgrzania
 4. przeciery, np. Przecier pomidorowy, przecier z owoców
 5. pure ziemniaczane
 6. mleko z orzechów
 7. syrop z cebuli na przeziębienie, ekstrakt z gotowanego siemienia lnianego na zgagę i wrzody żołądka, sok z pokrzywy i mniszka lekarskiego
Wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer jest nieprzeciętna dla Ciebie, jeśli
 1. dbasz o linię
 2. jesteś na specjalistycznej diecie zdrowotnej, np. Terapia Doktora Gersona itp.
 3. dbasz o swoje zdrowie i wygląd lecz przykładasz dużą wagę do dobrego smaku
 4. jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganem i odżywiasz się Raw food
 5. masz firmę i zależy Ci by Twoi pracownicy byli zdrowi
 6. jesteś rodzicem zatroskanym o zdrowie swych dzieci
 7. jesteś restauratorem, szefem kuchni, kucharzem, prowadzisz catering wyciskarka najlepiej ze wszystkich przystępnych nadaje się do gastronomii

Trzy Sitka w pakiecie: pierwsze do soków przejrzystych z minimalnymi otworami, drugie do musów, przecierów, deserów i pożywnych papek dla dzieci z ogromną zawartością żywych witamin i enzymów, a także trzecie sitko zakładane na pojemnik na sok, do jeszcze bardziej krystalicznych soków bez miąższu i błonnika używanych do terapii sokami np. Terapii Gersona.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle znikome, że sito wyciskarki nie jest w stanie filtrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innemy systemowi filtracji wyprodukuje genialnie czysty sok.

bezusterkowy silnik indukcyjny o mocy 150 W

Silnik w wyciskarce BioChef Atlas Whole Juicer jest niesamowity ponieważ jest praktycznie bezusterkowy i nie powoduje żadnych kłopotów użytkownikom, Dowodem na niezawodność wyciskarki jest faktfirma udziela gwarancji dożywotniej na silnik, a także 5 lat na części. Jest to najdłuższy okres gwarancji na rynku wyciskarek soku.

szybkie i proste mycie wyciskarki Biochef Atlas Whole Juicer jest wyjątkowo ważnym jej atutem.

Aby umyć wyciskarkę BioChef po zrobieniu soku tylko zatkać zatyczkę wylotu soku wlać trochę ciepłej wody i wyciskarka gotowa jest do dalszej pracy i wyciskania innych produktów nie mieszając przy tym smaku czy koloru z poprzedniego soku. Pod koniec dnia części wyciskarki starczy umyć pod bieżącą wodą zajmuje to około minuty!

GE ULTEM

Części wyciskające wytworzone z najistotniej wytrzymałego i niezniszczalnego tworzywa GE Ultem, jest to technika stosowana przez NASA,, a także w medycynie do wykonywania narzędzi chirurgicznych.

BPA FREE

Urządzenie wolne od BPA ( bisfenol A ) i innych zgubnych materiałów nienaturalnych, zamiast tego użyto bezpieczny dla zdrowia i bardzo wytrzymały Tritan.

Skład zestawu
 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. MISA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. SITKO DO SOKÓW GĘSTYCH
 • + 1 SZT. SITO DO SOKÓW klarownYCH
 • + 1 SZT. SITKO DO PRZECEDZANIA SOKÓW
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI
 • + 1 SZT. PŁYTA DVD