Greenis F9010

14 ofert od 832,71 zł do 1089,99 zł
Szczegóły
Producent Greenis
EAN
 • 5902166970027
 • 5902166970256
 • 5902166970263
 • 5902166970249
 • 5902166970195
 • 5902166970188
 • 5902166970010
 • 5902166970034
 • 5902166970232
Funkcje funkcja reverse
Kolor
 • biały
 • czarny
 • niebieski
 • pomarańczowy
 • czerwony
 • zielony
 • srebrny
 • brązowy
Moc 150 W
Ilość prędkości 1
Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.35 l
Pojemnik na miąższ tak
Opis

JuiceMe to przełomowa wyciskarka do soków. Warzywa i owoce same wsuwają się do otworu na elementy i nie jest potrzebne ich dociskanie. Wolnoobrotowa wyciskarka JuiceMe produkuje "żywy" sok bogaty w enzymy i substancje odżywcze.

Także jeśli zechcą Państwo przygotować kilka soków po kolei, Juiceme ma przewagę nad innymi wyciskarkami pionowymi: system przepłukiwania wodą na włączonym silniku sprawia, że urządzenie już po chwili gotowe jest do następnego wyciskania.

Oszczędność miejsca. Inteligentny projekt sprawia, że urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca. Także po zakończeniu użytkowania nie zawadza na blacie kuchennym! Jeżeli poszukują Państwo kompaktowej, przyjaznej dla użytkownika i prostej w użyciu wyciskarki, Juiceme stanowi najkorzystniejszy wybór.

specyficzne atrybuty: - Pionowy system wyciskania: Tłok i sito ustawione są w pozycji pionowej, co powoduje,komponenty same wpadają do wyciskarki i nie jest potrzebne ich ‘dociskanie’. - oryginalna funkcja płukania: zaimplementowana, obrotowa szczotka automatycznie czyści JuiceMe.

wystarczy wlać tylko wodę, aby przygotować JuiceMe do kolejnego wyciskania. - Oszczędność miejsca: Inteligentny projekt JuiceMe umożliwia zaoszczędzenie nawet 50% miejsca w kontraście do innych wyciskarek wolnoobrotowych np.

poziomych. - znakomicie cicha praca: mocny silnik o zredukowanym poziomie dźwięku zagwarantuje nieprzeciętnie cichą pracę. - Wysoka skuteczność: JuiceMe zwiększony wylot, dzięki temu urządzenie wyciska obszerniejszą liczba soku z warzyw i owoców.

- obfite zastosowanie: Oprócz soków warzywnych, owocowych i z kiełków pszenicy urządzenie zezwala na także przygotowywanie lodów, dżemów, zup i nie tylko. - odporność: Nowa wersja JuiceMe wyjątkowo silne sito oraz konkretny silnik, co gwarantuje długoletnie użytkowanie.

Wykorzystaj jak najwięcej z warzyw i owoców JuiceMe produkuje wysokiej jakości ‘żywy’ sok. Wyciskanie wolnoobrotowe (66 obrotów na minutę) zmniejsza tarcie i produkcję ciepła podczas przetwarzania warzyw i owoców.

na dodatek znikoma prędkość obrotów powoduje, iż do soku przedostaje się tylko drobna ilość powietrza, dzięki temu możliwość jego przechowywania w lodówce przedłuża się do 48 godzin. Soki z JuiceMe posiadają fantastyczny smak: od razu czuć różnicę!

oryginalne, pionowe wyciskanie JuiceMe wykorzystuje specyficzny, opatentowany pionowy sposób wyciskania, który korzysta z siły grawitacji: kawałki warzyw i owoców wpadają do szczeliny, a następnie są samoczynnie ‘chwytane’ poprzez prasę.

w przypadku JuiceMe nie jest niezbędne dociskanie elementów, czego wymagają inne wyciskarki. Niezrównanie prosta obsługa Wyciskanie soków głównie jest czasochłonną czynnością. Podczas projektowania JuiceMe poświęcono szczególną uwagę na przychylność dla użytkownika.

Dzięki funkcji automatycznego płukania nawet wyciśnięcie kilku soków po kolei nie może być bardziej proste. Starczy tylko wlać wodę! Po zakończeniu korzystania, urządzenie można przepłukać pod bieżącą wodą.

Cichy, trwały i kompaktowy JuiceMe to wyciskarka wolnoobrotowa przygotowana do długookresowego użytkowania. Moc silnika 150W i liczba obrotów gwarantuje solidne i nadzwyczaj ciche wyciskanie. W sytuacji lekkiego przeciążenia silnik zatrzymuje się automatycznie, dzięki temu plastikowe części są bronione przed zbyt silnym wyciskaniem i tarciem.

jednocześnie części wewnętrzne, jak i zewnętrzne wytworzono z wysokogatunkowych tworzyw - BPA Free. Wewnętrzne przewody posiadają izolację, które zapewniają Państwu bezpieczną pracę i broni urządzenie przed korozją.

Więcej aniżeli wyciskarka - JuiceMe to nie tylko wyciskarka do soków, to cały robot kuchenny. - Wyciskarka do owoców: przyrządzaj sok z twardych, jak i miękkich owoców. Realne jest także przetwarzanie owoców cytrusowych!

- Wyciskarka do warzyw: przyrządzaj soki ze wszystkich rodzajów warzyw, jak np. Seler, marchewka, papryka, rzodkiewka i kapusta. - Wyciskarka do kiełków: soki z kiełków pszenicznych, aloesu i innych ziół leczniczych.

- Robot kuchenny: przyrządzaj zupy, lody, sorbety, dla dzieci i nie tylko. Inne mocne strony: - JuiceMe nie zawiera BPA - Zatyczka wylotu soku - Sito pełne do robienia sorbetów! - Współczesne wzornictwo genialnie pasujące do każdej kuchni; - 66 obrotów na minutę; - Gwarancja: 5 lat na silnik, 2 lata na części.