Hurom DT Chef

2 ofert od 1250,0 zł do 1280,0 zł
Szczegóły
Producent Hurom
EAN
  • 8809069581237
  • 5902166970287
Kolor
  • brązowy
  • srebrny
Prędkość obrotowa 76 obr/min
Ilość prędkości 5
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków pokazujemy najnowszy model poziomej wyciskarki do soków Hurom DT, która eksponuje się wyszukanym stylem i kolorem retro. Niepowtarzalny design, a także dostatek możliwości przyczyniły się do wyróżnienia modelu Hurom DT godłem "Konsumencki Lider Jakości 2015 - Debiut Roku" nieprzeciętna wyciskarka do soków Hurom DT to znakomite urządzenie do wyciskania soków zielonych, zwłaszcza z trawy pszenicznejsprawdzi się ponadto przy wyciskaniu twardych jak i miękkich warzyw i owoców.

Wszystko to dzięki zatyczce z 5-stopniową regulacją siły wyciskania, która ponadto umożliwia uzyskanie soku o przeróżnej gęstości i klarowności. Wyciskarka do soków Hurom DT Chef działa na zasadzie wolnoobrotowej z szybkością tylko 76 obr./min., pozbawiona jest metalowych ostrzy, dzięki czemu minimalizuje cykl utleniania i utraty wartościowych części odżywczych.

Wyciskany za jej pomocą sok choćby po 48 godzinach przechowywania w zimnym miejscu zachowuje wartości odżywcze i smak warzyw i owoców. Wyciskarka do soków zachowuje maksymalną liczba witamin, enzymów i minerałów dzięki wolnoobrotowej technice kruszenia, miażdżenia i wyciskania.

Pozwala to na wydobycie maksimum substancji odżywczych z warzyw i owoców. Książka z ciekawymi przepisami w komplecie. Nietrudny montaż i czyszczenie Wyciskarka do soków Hurom DT Chef dzięki przeźroczystej tubie, otwórze wsadowym i pokrywie możemy obserwować cały cykl wyciskania, od momentu wrzucenia artykułów do uzyskania gotowego soku.

Nowością jest na dodatek postępowy sposób mocowania komponentów wyciskających z korpusem wyciskarki do soków. W konwencjonalnych wyciskarkach poziomych komponenty te mocowane są za pomocą obrotowego pierścienia, co często wywoływało problemy, zwłaszcza przy demontażu.

W wyciskarce do soków Hurom DT zastosowano mocowanie "jednym przyciskiem" co zasadniczo ulepsza ergonomię pracy. Aby zdemontować urządzenie wystarczy wcisnąć przycisk i przekręcić tubę. Nie tylko wyciskarka Hurom DT to wyciskarka do soków 4 w 1, które dzięki dodatkowym akcesoriom proponuje takie funkcje jak: wyciskanie soków (soki z warzyw i owoców, masło orzechowe, mleczko migdałowe, sojowe i kokosowe) ugniatanie (ciasta, desery, lody, sorbety) mielenie (soja, mak, ser, przyprawy, zioła) formowanie makaronów (w komplecie 4 końcówki do makaronów różnej grubości) Wszystkie akcesoria dopełniające dołączone są w użytecznym i wykwintnym pudełku.

Wielofunkcyjna wyciskarka do soków Hurom DT Chef to wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części. Wycsiakarka do soków Hurom DT Chef - zawartość zestawu: Korpus z silnikiem Komora Wałek ślimakowy wytwarzany z Ultemu 2 sita (z otworami i pełne) Zatyczka Zatyczka z regulacją Osłona wylotu pulpy Nasadki do makaronów wraz z praktycznym pojemnikiem na akcesoria - do grubych makaronów - do cienkich makaronów - do płaskich makaronów - do makaronów kolistych Szczoteczka do czyszczenia Popychacz Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę