Hurom GD

Szczegóły
Producent Hurom
EAN
  • 6957754801268
  • 6957754804634
  • 6957754804627
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor
  • bordowy
  • czerwony
  • biały
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemnik na sok nie
Pojemnik na miąższ tak
Opis

WYCISKARKA SOKU HUROM GD

Z funkcjami robota kuchennego

Do wyboru kolory: BURGUND oraz KOŚĆ SŁONIOWA

Wyciskarka Soku Hurom GD jest pierwszą poziomą wyciskarką znanej koreańskiej producenta HUROM

Produkty Hurom znane są ze swojej wyjątkowo prawidłowej jakości, a także niezawodności i bezawaryjności.

Wyciskarka Hurom GD to odpowiednik wyciskarek: Oscar DA 1000, Omega 8006, a także Samson

Jednak różni się od nich tym że większą średnicę otworu wsadowego dzięki temu

można wrzucać do wyciskarki pokaźniejsze kawałki owoców i warzyw i nie trzeba ich kroić na mniejsze

poprzez co szybciej wyciśniemy sok.

WIELOCZYNNOŚCIOWA WYCISKARKA SOKÓW HUROM GD

• WYCISKARKA OWOCÓW produktywnie wyciska sok z owoców twardych i miękkich: nawet ze przede wszystkim najtrudniejszych do wyciskania owoców cytrusowych.

• WYCISKARKA WARZYW wyciska wszystkie rodzaje warzyw, w tym: marchewki, buraki, seler, paprykę i rzodkiewki, nie niszcząc ich naturalnego zapachu i wartości odżywczych. Świeży smak i zachowanie pełnych wartości odżywczych są gwarantowane przez wykorzystanie wyjątkowego procesu wyciskania.

• KIEŁKI PSZENICZNE I ROŚLINY LIŚCIASTE kapusta czerwona i zwyczajna, szpinak, a także igły sosnowe to tylko kilka towarów naturalnych z których można wycisnąć sok za pomocą OSCAR. Ciesz się tym co najkorzystniejszego proponuje natura w świeżym jedzeniu i wyciśnij je aby skorzystać z pełni zachowanych wartości odżywczych.

• ROBOT KUCHENNY sieka i mieli, wydobywając naturalny smak i wartości odżywcze z czosnku, szalotek, czerwonej papryki, imbiru i większości innych roślin, w tym ziół i przypraw. Przy pomocy trybu mielenia łatwo i błyskawicznie przygotujeszdelikatne jedzenie dla dzieci. Zrobi pyszne masy dla dzieci, w tym cukierki bakaliowo-orzechowe.

• MASZYNA DO MAKARONU Domowe spaghetti, linguini czy pałeczki chlebowe mogą zostać wyciśnięte w ciągu kilku minut za pomocą specjalnej dyszy.

• HOMOGENIZATOR Przyrządź świeże zamrożone desery, naturalną żywność dla niemowląt i masło orzechowe ze świeżych owoców i warzyw.

• MŁYNEK DO KAWY Zmiel ziarna kawy na mączkę.


Nowy rodzaj Świdra: 3 etapowy system rozdrabniania towarów, świeże kompletne silikonowe sitko z nożykami.

Nagroda w Genewie, Szwajcaria

NOWY ŚLIMAK Z SUPER potężnEGO TWORZYWA

!!! GE ULTEM!!!

WYCISKARKA HUROM GD JEST NIEPORÓWNYWALNIE najlepszA POD WZGLĘDEM ILOŚCI WYCIŚNIĘTEGO SOKU I SUCHEJ MASY spomiędzy WYCISKAREK JEDNO-ŚLIMAKOWYCH I NIE TYLKO, KTÓRE MAJA POJEDYNCZE I krótkiE SITO W TAKICH MODELACH OD NAJSŁABSZYCH JAK: HEALTH JUICER (ZBUDOWANY NA BAZIE RĘCZ NEJ WYCISKARKI O SŁABEJ MOCY SILNIKA), średnieJ JAKOŚCI SIMSON - MASTONE, I PORÓWNYWALNY DO OSCARA OMEGA oraz obszerniejszY poprzez CO NIEPORĘCZNY SOLO STAR.

OPIS technicznY:

Nazwa modelu: HUROM GD (dla celów domowych)

rozmiary; Wys. 33 cm, Szer. 18 cm, Dł. 41 cm, Waga; 6,8 kg

Napięcie; 230 V 50 Hz, Silnik; 200 W, 1/3 KM jednofazowy indukcyjny, Świder; 75-85 obr/minWYPOSAŻENIE:

HUROM GD, Zespół do wyciskania soków, mas, lodów, makaronów i mielenia. Tłoczek z uszczelką silikonową, Pojemniki do soku i wytłoków, Sitka z wewnętrznymi nożykami do wyciskania soków, a także wyciskania mas, Końcówki do mas, lodów makaronów i mielenia.

Szczotka do mycia, Instrukcja obsługi,

Gwarancja na silnik 10 lat i 2 lata na części

WYMIENNE KOŃCÓWKI WIELOFUNKCYJNE

świeże SITKO Z SUPER konkretnEGO TWORZYWA

!!! GE ULTEM!!!

Prawdziwym jedynym i najzdrowszym lekarzem ogólnym jest sama natura przyrody i z niej adekwatnie przygotowany świeży, żywy pokarm zawierający bioinformację tych roślin i sam człowiek, odżywiający się w ten sposób, dla poprawy zdrowia oraz zachowania witalności. Do tego celu służy najkorzystniejsza technika w świecie wyciskająca soki, a nie żadna sokowirówka, odwirowująca wyłącznie wodę z roślin o smaku owocowo-warzywnym.

Przyjmowanie przez człowieka pokarmu, który leczy i jednocześnie jest lekarstwem, które go żywi, jest najszczególniejsze dla zrozumienia podstawowej zasady zdrowia, które to słowa prekursora medycyny Hipokratesa, właśnie w dzisiejszych technokratycznych czasach zyskały na mądrości i znaczeniu.

Wytłoczony na zimno sok jest gęsty jak płynny mus. Z owoców i warzyw, a także z wszystkich zielenin, takich jak mlecz, pokrzywa, szpinak, płatki kwiatów umożliwia pełne użycie ich wartości odżywczych, w tym energetycznych przez pokarmowy układ trawienny człowieka.

Zdrowy pokarm jest tylko ze świeżych roślin, dokładnie rozdrobnionych i nie pozbawiony substancji odżywczych z zawartością enzymów i błonnika, a także zawiera też żywą energię z bio-informacją roślin, które dokarmiają i napełniają człowieka najważniejszą witalną energią.

RAW FOOD, CZYLI ŻYWY POKARM TO TEN, KTÓRY JEST NATURALNY naturalnY DLA ZDROWIA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. JEST najkorzystniejszYM POŻYWIENIEM I LEKARSTWEM, W PRAKTYCE I WEDŁUG ZNANEJ ZASADY HIPOKRATESA, ALBOWIEM NIE MA INWESTYCJI ulepszonEJ niżeli WE WŁASNE ZDROWIE, A WYCISKARKI DO SOKÓW NA TO POZWALAJĄ.

Polecamy i proponujemy to urządzenie produkujące żywy pokarm podnoszący witalność, w najważniejszym celu, którym jest Zdrowie Organizmu Człowieka. To niesamowite urządzenie wystarcza zamiast wielu jeszcze dziś lubianych słabych i zbędnych sprzętów zmechanizowanych służących do przygotowywania pokarmów. Zamiast korzystać z martwych pokarmów (bez energii i wartości ekologicznej) i miernej jakości urządzeń, namawiamy do używania takich, które pozwalają naszemu organizmowi przyjmować jak najkorzystniejszy żywy pokarm, a nie martwy, pozbawiony energii jaki powodują, inne urządzenia albo "produkty" spożywcze, powszechnie znajdujące się w najróżniejszych opakowaniach o "długim" terminie ważności, dostępne zarówno w sklepach jak i aptekach. Daje to dużo do myślenia, na ile są one pokarmem godnym człowieka, albowiem w przyrodzie, każda komórka będąca jednocześnie pokarmem żyje, a nie jest martwa. Tak wiec nie należy spożywać martwych pokarmów, jeżeli chcemy żyć w pełni zdrowi i posiadać energię witalną w całym ciele i radość na twarzy, a przyjmować optymalny naturalny pokarm, który pochodzi z natury przyrody.

Najdłuższa Gwarancja Producenta 5 lat! na silnik i 1 rok na części!