Hurom HE

5 ofert od 950,0 zł do 990,0 zł
Szczegóły
Producent Hurom
EAN
 • 8809069587390
 • 8809069587369
 • 8809069587383
 • 0121206123901
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor
 • srebrny
 • kremowy
 • czarny
 • czerwony
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który pozostał właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go nabyć w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy, a także metaliczno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania nad wyraz dużo, z racji tego,marka kierując się sugestiami klientów, wprowadzić kilka ważnych zmian, żeby narzędzie to było jeszcze bardziej skuteczne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, szczególnie interesująca innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były zaopatrzone. Zatyczka ta zaś wyjątkowo poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak miksowanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać przeróżnego rodzaju mieszanki owocowe i warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Starczy tylko opuścić zatyczkę i dzięki czemu mus bądź sok wymiesza się precyzyjnie w urządzeniu, a możliwość swobodnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na regulowanie nalewania napoju do szklanki, poprzez co unikniemy rozlewania. Możemy w dodatku dzięki tej opcji wytwarzać zróżnicowane kompilacje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować ponadto najróżniejsze przeciery i musy dla małych dzieci.

Kolejna zaleta występowaniu zatyczki wypływu soku to wielka poprawa wydajności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana poprzez nas woda nie wypłynie od razu, lecz kilkakrotnie przepłynie poprzez otwory sita i części robocze i skrupulatniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach załączonych przez producenta, które pokaźnie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o niemało łatwiejsze i bardziej wygodne, niżeli w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 szczególnie poręczne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki temu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na dopełniające otworzy obudowy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu istotnie ulepszoną wentylację, a także chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik przez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 ma trzy różne sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najistotniej lubimy:

Sito podstawowe posiada mniejsze mikrootwory co pozwala na wyciskanie wyjątkowo przezroczystych soków, które cechują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest wykonane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny odcień tworzywa gwarantuje jego niezmiennie korzystny wygląd choćby po wyjątkowo długim czasie stosowania.

Drugim sitem jest sito do musów, a także gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować między innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest przypasowane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą nad wyraz klarowne.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niepokaźne, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje rewelacyjnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest wyekwipowana w niezwykle solidny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wykonano ponadto z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się poprzez co miażdży i kruszy ascetyczniec, po czym dociska go do sita. Dzięki czemu sok zostaje starannie filtrowany.

Omawiana wyciskarka posiada także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane pozostały specjalne "wycieraczki" wytworzone z silikonu, które w trakcie pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki czemu proces wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej sprawnie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany za pomocą wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci wyjątkowo ważnych enzymów i witamin, które są niezwykle wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki temu,proces wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego powoduje,proces pozyskiwania soku przebiega prędko (w dodatku nie musimy używać popychacza, bo wałek samoczynnie pobiera bezkompromisowiec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce nawet do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia części, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem znakomitą alternatywą dla każdej zabieganej osoby, która chce żyć zdrowo, lecz nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć w dodatku o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, iż chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki temu bardzo prędko możemy robić zróżnicowane soki jeden po drugim bez obaw o to, iż pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 pozwala na wyciskanie soku z niemal wszystkich typów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, przez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on nad wyraz uniwersalny dzięki czemu wyciskarka wyśmienicie wpasuje się w wygląd każdego pomieszczenia kuchennego. Ponadto jest szczególnie kompaktowa i mała, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wydobywać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to nieprzeciętne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swych bliskich. Zdrowy fason bycia bowiem uchroni nas przez wieloma chorobami i pozwoli w pełni cieszyć się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze atuty wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie zróżnicowanych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik i 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • sprawne chłodzenie silnika

 • dołączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok i dwie szczoteczki usprawniające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier pokrywy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt pokaźny kawałek surowca

 • brak konieczności użytkowania popychacza

 • komfortowa i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia bezkompromisowca na niezwykle drobne kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która integruje się z występowaniuą zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, prędkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, że wyciskarka nie ma niewygodnych zaczepów między modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • prędkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna wydajność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w przypadku klasycznych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany za pomocą wolnoobrotowej technice wyciskania

 • i bezpieczeństwo zapewnione przez zastosowanie sita i wałka ślimakowego wytworzonych z przychylnego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania pozostały przeprowadzone przez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database