Hurom HG 2G

3 ofert od 1490,0 zł do 1490,0 zł
Szczegóły
Producent Hurom
EAN
  • 8809069588397
  • 8809069588403
  • 8809069588410
Funkcje regulacja gęstości soku
Kolor
  • czerwony
  • srebrny
  • bordowy
  • stalowy
  • brązowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie
Opis

Wersja PREMIUM najlepszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, pokazuje bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G proponuje te same funkcje co poprzedni model, lecz dzięki obudowie ze stali rdzoodpornej oferuje bardziej ekskluzywny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G posiada nowy silnik pracujący z szybkością 40 obr./min. Dzięki czemu pracuje ciszej niż modele I generacji, wyciska skrupulatniej i oferuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki zastosowane w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji wyposażona została w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy posiada także gęściej ułożone "żeberka" przez co lepiej dolega do sita i dokładniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa przejrzystość uzyskiwanego soku osiągnięta pozostała przez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe wyposażone są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się w trakcie pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito podczas wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy podczas wylewania do pojemnika umożliwiają funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek przystępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest poprzez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka pokaźnych wad. Zębatka ta, jakostworzona była z plastiku ulegała zużyciu, co zapobiegało pracę do momentu podmiany elementu. Utrudniało one też czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców i owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki uniemożliwiało także szczelne dostosowanie składników wyciskających (z reguły sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się poprzez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio przez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło usunąć newralgiczny składnik jakim było kółko zębate. Dzięki czemu sito szczelnie dolega do misy skutecznie uniemożliwiając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska stanowczo przejrzysty i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem produktów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Nowoczesna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem uwydatniającym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest innowacyjna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W typowych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy zezwala na jeszcze dokładniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, że wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? starczy zniżyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" aby aby skrupulatniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G pozwala na także całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki czemu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki została zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja dołączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej delikatna, dzięki czemu błyskawicznie odkryjesz prawdziwy smak najkorzystniejszego soku ciesząc się jednocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Producent przyjazna Tobie i naturze! Pozostałe właściwości i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" zaopatrzona w silikonową uszczelkę zapobiega wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki temu jest on skrupulatnie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. Żeby przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

starczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek oraz koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o dużej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny zapach i elementy odżywcze. W tradycyjnych sokowirówkach użyto ostre sitka obracające się z szczególnie obfitymi prędkościami. W wyniku tarcia komponenty te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i zniszczeniem elementów odżywczych oraz enzymów, które użytkownicy posiadają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje zastrzeżoną po raz pierwszy na świecie technikę wyciskania w niewielkich szybkościach (SST™), dzięki której komponenty na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak i wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych urządzeń odznacza się niezwykłą trosceą o wszelkie szczegóły, przyciągającym designem i smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia wykonany jest z szykownej stali nierdzewnej, przystępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

za każdym razem świeży sok. Jedynie od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie składniki zostaną użyte każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to znakomita okazja, żeby zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, gwarantując sobie przy okazji wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy.

przychylne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G wytworzona pozostała z materiału o nazwie tritan, który jest całkowicie wolny od bisfenolu. Oznacza to, że urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi także obaw o solidność elementów ruchomych – sitka stworzono z niepodatnej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną wytrzymałość na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w pakiecie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G wyposażona jest w dużą misę o pojemności 500ml, wyraźnie usprawniającą przygotowanie pokaźniejszej ilości soku czy musów.

Poszczególne części wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób by była ona jeszcze łatwiejsza w i myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i produktywną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Innowacyjny wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Postępowy wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Większe zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i nawet 30% więcej soku. Standardowe sito. Udoskonalone sito pozbawione otworu oraz zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego użycia wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo prosta, a dokładna instrukcja znajduje się w dołączonej dokumentacji.

w dodatku wraz z urządzeniem proponujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Tylko naturalne składniki i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z niewielkimi otworami Sito z ultemu z wielkimi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek pionowych dostępnych na rynku.