Hurom HH

3 ofert od 1099,0 zł do 1099,0 zł
Szczegóły
Producent Hurom
EAN
  • 8809069587789
  • 8809069587802
  • 8809069587963
  • 8809069587796
Funkcje funkcja reverse
Kolor
  • szary
  • bordowy
  • biały
  • granatowy
  • srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie
Opis

Wyciskarka soku Hurom HH HU-700 Wyciskarka do soków Hurom HH Premium (HH-DBG06) to najnowsza generacja modeli Hurom na lato 2013 dostępna na rynku europejskim. Tego lata Hurom wprowadził dwa modele HU-600 (HF i HG) w obudowie ze stali nierdzewnej i jeden model HU-700 (HH) w obudowie plastikowej.

Wszystkie modele wyekwipowano w udoskonalone części do wyciskania, przy czym design i materiały użyte do wykończenia każdego z nich nieznacznie się różnią. Wyciskarki do soków Hurom to ulubieńcy sklepu Puregreen.

Poczynając od pierwszego modelu Hurom HU-100 do ostatnio dostępnego HU 400/500 obserwowaliśmy, jak części urządzenia są poddawane finezyjnym ulepszaniom pod względem funkcjonalności, sprawności i wytrzymałości.

W najnowszych modelach Hurom HU-600 i HU-700 nowe funkcjonalności i udoskonalenia są wyjątkowo widoczne: zniewalający design (Hurom HH to zwycięzca w kategorii Product Design w prestiżowym konkursie reddot design award 2013) zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym na sok – mniej bałaganu, skrupulatne odmierzanie porcji, funkcje mieszania i łatwiejsze czyszczenie przemodelowane silikonowe wycieraczki nie pozwalają, aby zbyt dużo miąższu dostało się do soku nowy, większy pojemnik na sok – 500 ml z podziałką do odmierzania skrupulatnych porcji soku przed podaniem części wyciskające bez BPA nowa pozycja części wyciskających usprawniająca montaż sitko do wyciskania tworzone z GE Ultem, które poradzi sobie zarówno z miękkimi owocami, jak i z twardymi owocami i warzywami 2 szczotki czyszczące do szybszego czyszczenia 10 letnia gwarancja na silnik i części dla urządzeń dla użytku domowego praktyczny uchwyt, który nie występuje w modelach HU-600 Nowa wyciskarka do soków Hurom HU-700, zwana także „szefową", to bezawaryjne i wytrzymałe urządzenie do wyciskania soków przeznaczone do korzystania domowego.

To pierwsza miażdżąca wyciskarka do soków, o której z ręką na sercu możemy powiedzieć, iż potrafi sprostać wymaganiom choćby najmocniej wymagających użytkowników. Ulepszona z myślą o łatwej obsłudze, trafnej szybkości wyciskania i jakości nowa wyciskarka do soków Hurom-700 to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu i prostocie stosowania.

Przy projektowaniu nowej generacji wyciskarek Hurom nie pozwolono na żadne rozwiązania połowiczne, HU-700 będzie po prostu dumą każdej kuchni i nie będziesz jej chciał wymienić na inny model! technika – System wolnego wyciskania (SSS) W klasycznym poziomym systemie wyciskania wolnych szybkości powierzchnia wyciskania sprzętów jest wyraźnie mniejsza, co ogranicza cały cykl.

W Hurom ten cykl udało się ulepszyć dzięki wynalezieniu pionowej wyciskarki do soków, przesunięciu mechanizmu wyciskania w górę urządzenia, a także zastosowaniu sitka o obszerniejszej powierzchni. Dzięki temu sok szybciej przenika do pojemnika.

szybkość obrotu pozostała ta sama, jak dla wyciskarek pionowych starszego typu, tj. 70-80 RPM, ale nowa generacja wyciskarek Hurom pozwala uzyskać litr soku w czasie o połowę krótszym. W przeszłości konsumenci sfrustrowani wolną prędkością wyciskarek poziomych skłaniali się ku wyciskarkom ścierającym, jednak te wyciskarki sporych prędkości utleniają sok, poprzez co traci on na wartości odżywczej, zawartości enzymów i nie może być przechowywany.

chociaż z nową generacją wyciskarek Hurom HU-700 ograniczasz czas przygotowania soku i możesz przechowywać efekty swej pracy przez 48 godzin przy śladowej utracie substancji odżywczych. Kolejna zaleta to mechanizm wyciskania przesunięty w górę urządzenia, dzięki czemu, gdy wkładasz elementy na sok do lejka jeden po drugim, składniki same przesuwają się w kierunku wałka ślimakowego eliminując potrzebę korzystania z tłoczka, za wyjątkiem warzyw liściastych.

Wałek ślimakowy i sitko wykonano z materiału GE-Ultem, który jest bezpieczny dla żywności, nie gromadzi BPA i jest ośmiokrotnie bardziej wytrzymały niż inne materiały – nigdy nie widzieliśmy, żeby części wyciskarki Hurom popękały!

oryginalny system silikonowych wycieraczek obraca się pomiędzy miską na sok a wałkiem oczyszczając produktywnie wnętrze z miąższu i broniąc urządzenie poprzez zatorem w trakcie pracy – ten system także ulepszono w nowych modelach HU-600 i HU-700, przez co mniej miąższu przedostaje się do soku i czyszczenie przebiega efektywniej.

Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym soku daje przewagę nad starszymi modelami np.: krople soku nie rozlewają się w trakcie pracy. Poza tym zatyczka umożliwia zamknięcie otworu wylotowego, dzięki temu miskę można napełnić wodą po zakończeniu wyciskania i pozwolić silikonowym wycieraczkom na wyczyszczenie urządzenia za Ciebie!

pokaźniejszą 500 ml miskę zaopatrzono także w podziałkę, dzięki czemu możesz skrupulatnie porcjować sok i nalewać jego odpowiednią ilość do szklanki odginając zatyczkę. Naukowe wsparcie technice Hurom Dr Max Gerson (ze znanego na cały świat Instytutu Gerson - https://www.gerson.org) zaleca miksowanie miąższu i soku po wyciśnięciu, żeby dostarczyć organizmowi więcej składników odżywczych z miąższu.

Dzięki zatyczce nie-kapek miąższ i sok mają ze sobą dłuższy kontakt, a sok sprawnie wyławia elementy odżywcze z nabłonków komórek oraz włókien owoców i warzyw. Zamocowanie zatyczki nie-kapek w modelach Hurom HU 600 i HU 700 umożliwia przygotowanie do 500 ml soku, który posiada dodatkowe komponenty odżywcze uzyskane ze zmieszania soku z miąższem w trakcie wyciskania soku poprzez wałek ślimakowy tworzony z GE Ultem bez BPA.

Dlatego również dzięki wycieraczkom mieszającym sok uzyskujesz nadzwyczajnie wymieszany sok z nieznaczną ilością piany czy fusów, który nalewasz odginając zatyczkę nie-kapek. Ta metoda mieszania była zwykle przypisywana tylko drogim wyciskarkom z podwójnym wałkiem ślimakowym marek Greenstar, Angel czy Norwalk.

Zgodnie z artykułami opublikowanym poprzez Laboratoria Michelson i Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością wyciskarka do soków Hurom pozwala uzyskać o 42,7% więcej witaminy C i o 60,7% więcej witaminy A w kontraście do klasycznych wyciskarek.

Badanie uzyskało certyfikat FDA i USDA. Łatwość czyszczenia wyciskarki do soków Hurom HH (Hu-700) Czyszczenie dzięki obracającym się wycieraczkom. Wielu z nas nie przepada za czyszczeniem wyciskarki do soków, na szczęście z Hurom HU-700 i HU-600 to łatwizna!

Po prostu zatknij zatyczkę, wlej wodę poprzez lejek i uruchom urządzenie. Woda wypłucze z urządzenia pozostałości soku i miąższu. Nie załatwia to jednak ostatecznego mycia jednak szczególnie pomoże. Hurom HU-700 zaopatrzono także w dwie szczotki do czyszczenia, a jedna z nich ma małą, odłączaną szczoteczkę, z którą wyczyścisz trudno przystępne powierzchnie.

Zalecane wykorzystanie wyciskarki do soków Hurom HU 700 wyśmienicie wyciska twarde warzywa i owoce i, w porównaniu do wyciskarek poziomych, wyśmienicie radzi sobie także z miękkimi składnikami: jagodowatymi, ananasem czy pomarańczami.

Jeśli chcesz wyciskać sok z warzyw liściastych: trawy pszenicznej, szpinaku, jarmużu czy botwinki, wtedy lepiej sprawdzi się wyciskarka pozioma np.: Hurom GD czy Angel; lecz jeśli szukasz niezawodnego i wszechstronnego urządzenia (wszystko w jednym), nic nie pobije Hurom HU 700 czy HU 600.

Ze względu na fakt, iż pionowe wyciskarki do soków mogą wyciskać sok z miękkich owoców, twardych owoców, warzyw, warzyw liściastych i trawy pszenicznej, są one w naszej opinii bardziej wszechstronne. Lepiej radzą sobie ze składnikami miękkimi takimi, jak jagodowate, ananas, pomarańcze, z którymi zmagają się wyciskarki poziome.

chociaż jeśli chcesz wyciskać sok z zasady z trawy pszenicznej i warzyw liściastych, wtedy te drugie dają udoskonalone rezultaty. Podsumowując: Jeśli szukasz wyciskarki, która radzi sobie ze wszystkim surowcami, wyciskarka wolnoobrotowa Hurom wydaje się oczywistym wyborem.

Hurom HU 700 – czas na koktajle, smoothies i mrożone desery. Po prostu rozmroź wybrane owoce, a nawet warzywa, i połącz je z jogurtem, mlekiem czy śmietaną – taki koktajl to zdrowa i rewelacyjna sugestia do śniadania, pożywnego lunchu czy pokaźnej kolacji.

Z Szefową przygotujesz rozmaite koktajle, smoothies i soki, a to wszystko dzięki wszechstronności HU 700, której nie oferują inne wyciskarki do soków wyciskające na zimno. Mleczna alternatywa Z wyciskarką do soków Hurom możesz samodzielnie przygotować mleko sojowe, migdałowe, ryżowe i z płatków owsianych spełniając jednocześnie wszystkie żywieniowe potrzeby swej rodziny.

Hurom 700 pomoże Ci wykreować nowy styl odżywiania, a uzyskane mleko można przechowywać w lodówce także przygotowywać świeżą porcję każdego dnia. Specyfikacja technologiczna: Nr modelu - HU-700 – seria HH Kod towaru 9341061003052 rodzaj wyciskania – wyciskanie wolnych prędkości na zimno – zastrzeżony system SSS™ (System wolno wyciskający), Silnik – silnik indukcyjny jednofazowy Częstotliwość - 50 Hz / 60 Hz dodatkowe części – wałek ślimakowy stworzony z Ultem, sitko, pojemniki, szczotki do czyszczenia, tłoczek wymiary – 16,7 cm x 23,7 cm x 39,8 cm Moc w watach - 150 W Napięcie - 240 V certyfikaty – certyfikat CE Części wykonano z tworzyw bez BPA – wytrzymałego poliwęglanu Ultem bez BPA Wyciskarka do soków Hurom HH (HU-700) to idealny wybór, który spełni twoje wymogi w powszednim używaniu.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z małymi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami