Hurom HP

  Szczegóły
  Producent Hurom
  EAN
  • 8809069583064
  • 8809069583071
  • 8809069582791
  Funkcje regulacja prędkości
  Kolor
  • różowy
  • kremowy
  Moc 150 W
  Prędkość obrotowa 43 obr/min
  Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
  Pojemnik na sok tak
  Pojemność pojemnika na miąższ 0.35 l
  Pojemnik na miąższ tak
  Opis

  Hurom z dumą pokazuje najnowszy model wolnoobrotowej wyciskarki do soków II-giej generacji - HUROM HP (HP-PPE12). Od teraz technika wolnoobrotowego wyciskania SST II przystępna jest w interesującej cenie.

  Najnowsza wyciskarka Hurom HP to model drugiej generacji wyciskarki do soków Hurom z serii Personal. Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom HP niewątpliwie sprosta oczekiwaniom i potrzebom wymagających konsumentów, którzy szukają urządzenia o wyszukanym designie i wysokiej funkcjonalności i wydajności.

  Hurom HP podejmie każde wyzwanie, od przygotowania soków po mleko sojowe i sorbety. Wyciskarka o kompaktowym rozmiarze zmieści się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Nowy, wyjątkowy dizajn i niespotykane do tej pory odcienie, to parametry eksponujące Hurom HP na tle dotychczasowych modeli.

  Wyciskarka Hurom HP dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: Kremowy, pastelowy róż, pistacjowy. Upychacz w kolorze obudowy stanowi nadzwyczajne dopełnienie nowej linii kolorystycznej i świetnie komponuje się urządzeniem.

  Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HP: Stylowy design: kompaktowy i postępowy wygląd, zaokrąglone kształty, nowoczejna pastelowa kolorystyka, upychaczka w odcieniu pokrywy. Technika wolnoobrotowa: Wałek ślimakowy w modelu HP obraca się 43 razy na minutę Imitując powolny proces ręcznego wyciskania soku.

  opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania gwarantuje świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą. Smak: Sok z wyciskarki Hurom HP zaskoczy Cię świeżością i smakiem. Jest to prawdziwy odżywczy nektar.

  sprawność: wałek ślimakowy o niepowtarzalnej konstrukcji wyciska produkty do ostatniej kropli soku dzięki zastosowaniu progresywnej i zastrzeżonej technologii wolnoobrotowego wyciskania SST2 przystępna w czyszczeniu: Wewnętrzne szczotki obrotowe czyszczą misę już podczas wyciskania soku, uniemożliwiają odkładaniu się miąższu we wnętrzu misy, ułatwiają oraz powiększają sprawność.

  Części montuje i demontuje się intuicyjne, prędko i bezproblemowo. Jakość: wyciskarka do soków Hurom HP jest w 100% wolne od zgubnych substancji, w tym BPA. Materiał korpusu głównego – plastik ABS jest odporny na uderzenia, wyciskarki są skrajnie trwałe.

  Sito i wałek ślimakowy wytwarzano z tworzyw o ośmiokrotnie wyższej oporności i trwałości w porównaniu do konwencjonalnych plastików. Wszechstronność: wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HP jest szczególnie wydajna w wyciskaniu soków z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli oraz innych towarów.

  Cicha praca: Bezszczotkowy silnik AC (BLDC) o mocy 150 watt skutecznie i niemal bezgłośnie wyciska sok z przeróżnych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów. Silnik objęty jest 10-cio letnią gwarancją producenta Bezpieczeństwo: czujniki bezpieczeństwa zapobiegają ururominiu wyciskarki w sytuacji nieprawidłogego konstrukcji wszelkich elemetnów wyciskarki.

  zastosowany system chłodzenia, a także zintegrowane otwory wentylacyjne bronią wyciskarkę przed przegrzaniem, przedłużając jej żywotność. Szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, żeby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

  Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z drobnymi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami