Optimum RKS-2300

2 ofert od 366,86 zł do 366,86 zł
Szczegóły
Producent Optimum
EAN 5908310459004
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor
  • biały
  • czarny
Moc 150 W
Ilość prędkości 1
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 1 l
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Kompaktowa budowa Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową marki OPTIMUM. Model RKS-2300 znakomicie sprawdzi się w drobnej kuchni. Dzięki swej kompaktowej budowie nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny, postępowy wygląd oraz biało-czarna kolorystyka z pewnością wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

Zdrowe soki w Twojej kuchni Praca tego typu wyciskarek opiera się na mechanizmie wolno obracającej się spirali, która wygniata sok z owoców, warzyw i ziół. Dzięki czemu zachowują się właściwości odżywcze i zasobność witamin przetwarzanych produktów, a my możemy radować się pysznymi, świeżymi sokami.

bardzo cicha i wytrzymała Urządzenie posiada silnik o mocy 150 W i prędkości 60 obr/min. Wyciskarka OPTIMUM RKS-2300 znamionuje się szczególnie niskim poziomem hałasu i drgań, poprzez co jest niezwykle przyjemna w obsłudze i można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników.

Łatwa w myciu i konstrukcji W zestawie znajdują się dwa pojemniki – pojemnik na sok i 1-litrowy pojemnik na miąższ, a także popychacz oraz sito wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Wyciskarka wolnoobrotowa OPTIMUM RKS-2300 jeszcze zabezpieczenie przed uruchomieniem w sytuacji nieprawidłowego złożenia....