Philips HR 1888

3 ofert od 589,0 zł do 749,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
EAN
  • 8710103860822
  • 8710103820604
  • 8710103840992
Funkcje
  • łatwe czyszczenie
  • blokada kapania
Moc 140 W
Pojemność pojemnika na sok 1 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.75 l
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Pij codziennie porcję zdrowego soku! Wyciskarka o wolnym działaniu producenta Philips to najlepsze urządzenie do przygotowywania soków. Jest zaopatrzona w niezwykle obszerny otwór na produkty pozwalający wyciskać całe owoce, warzywa i liście.

Można ją wypłukać do czysta w zaledwie 90 sekund. Pokaźny otwór na produkty — 70 mm teraz możesz zaoszczędzić czas i szybciej wycisnąć soki — większość warzyw i owoców zmieści się w urządzeniu bez zapotrzebowania krojenia.

starczy umieścić je w niezwykle dużym otworze na produkty (70 mm) i można każdego dnia rozkoszować się pożywnym napojem! technika QuickClean z prostym w czyszczeniu mikrositkiem Z technologią QuickClean, w tym naszym nietrudnym w czyszczeniu mikrositkiem.

Wszystkie części można łatwo zdjąć i wypłukać. Z blokadą kapania pozwalającą utrzymać blaty w czystości Blat kuchenny pozostanie czysty i schludny dzięki naszej zintegrowanej blokadzie kapania. Odłączane elementy można myć w zmywarce Dzięki unikatowej konstrukcji nową wyciskarkę do soku można momentalnie złożyć i rozpocząć użytkowanie.

Pozwala ona jeszcze na łatwe rozłożenie i prędkie wyczyszczenie. Wszystkie odłączane komponenty można bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej usprawnia czyszczenie po powszednim wyciskaniu soku. Wyciśnij wszystkie swoje ulubione owoce, w tym granaty Uwolnij komponenty odżywcze z owoców i warzyw dzięki wyciskaniu do 80% zawartości*.

wyśmienita wyciskarka do warzyw liściastych. Aplikacja z inspirującymi przepisami na zdrowe i pyszne soki Pobierz naszą darmową aplikację Philips Healthy Drinks. Posiada ona przepisy na pyszne soki i sporą dawkę inspiracji.

Dowiesz się m.in. Jak przygotować napoje oczyszczające organizm czy dodające energii, a choćby soki usprawniające spokojne zasypianie. Uzyskasz jeszcze szczegółowe informacje na temat wartości odżywczych.

* dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów....