Tefal ZC420E38

5 ofert od 578,0 zł do 649,99 zł
Szczegóły
Producent Tefal
EAN 3016661152665
Funkcje
  • łatwe czyszczenie
  • funkcja reverse
  • blokada kapania
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 80 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Opis

TEFAL JUICE & CLEAN ZC420E Maksimum soku, minimum wysiłku! Wolnoobrotowa wyciskarka Juice & Clean zagwarantuje pyszne rezultaty przy śladowej ilości czyszczenia. System Easy Clean oszczędza twój czas i energię.

przy pomocy instynktownego panelu dotykowego uzyskasz dostęp do czterech asygnowanych programów, a dwa filtry i regulacja ilości miąższu w soku nieszablonowąwielofunkcyjność urządzenia. Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

Wszystko to przy łatwemu czyszczeniu dzięki technice Easy Clean. Urządzenie samoczynnie wykona pracę za Ciebie, oszczędzając Twój czas i energię. W dodatku, technologia Cold Pressing zapewni maksymalną liczba soku przy znikomej ilości odpadów.

jednocześnie zachowuje przy tym naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze Twoich ulubionych owoców, warzyw i ziół! Urządzenie ponadto funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a ultra cicha technologia umożliwia niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze.

pełną wygodę gwarantuje możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych elementów. Dzięki gustownej formie, urządzenie wyśmienicie demonstruje się na każdym blacie. Przystępne czyszczenie technologia Easy Clean Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

Wszechstronne zastosowanie Panel dotykowy Wybierz trafny tryb wyciskania spomiędzy 4 programów przypasowanych do różnorodnych komponentów (miękkich i twardych) i typu przepisu (sorbet albo sos). Jeśli twardszy kawałek zablokuje urządzenie, skorzystaj z funkcji reverse.

Więcej soku, więcej energii, więcej młodości! Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska poprzez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta wydajna technologia pozwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najmocniej wydajną sokowirówką (Tefal ZN65)* Kolorowa przyjemność w szklance Filtr do soków Dzięki wyciskarce z filtrem do soków, zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek!

Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a nawet z ziół! Sok taki jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu dopasuj liczba miąższu w zależności od tego jaki sok uwielbiasz: więcej, mniej, albo w ogóle! Pełnia komfortu komfortowe akcesoria Wyciśnij więcej soku bez konieczności opróżniania naczyń dzięki pokaźnej pojemności dzbanka i pojemnika na miąższ.

bezbłędna czystość System zabezpieczający przed kapaniem Nie martw się kapaniem resztek soku. Po skończonej pracy blat pozostaje czysty! Pyszny sok o każdej porze! Ultra cicha praca Wyciskarka Juice&Clean pracuje wyjątkowo cicho, dzięki temu możesz radować się smacznym sokiem o każdej porze.

komfortowe czyszczenie Możliwość mycia w zmywarce Od teraz urządzenie bez prob...