Tribest GSE5000

Szczegóły
Producent Tribest
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor biały
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 110 obr/min
Pojemnik na sok tak
Opis

Green Star Elite Juicer GSE-5000

Najnowszy model Tribest - Green Star to lepsza wyciskarka do soków z dwoma wałami, a co z tego wynika jest to najkorzystniejsze, wolnowyciskające urządzenie do soków obecnie dostępne na rynku.

Zmiany w wyglądzie estetycznym wyciskarki to postępowy, wysmakowany design, a także waga zmniejszona o 4 kilogramy w porównaniu ze starszymi modelami.

lecz prawdziwe zmiany kryją się w środku urządzenia:

3-stopniowy cykl wyciskania soków

W 1920 r. Doktor Max Garson badał wpływ świeżych soków na zdrowie ludzkie, co było bodźcem dla jego córki do założenia organizacji non-profit, która zajmowała się alternatywnym, nietoksycznym sposobem leczenia chorób terapią Garsona.

Jego badania pokazały,mieszanie ze sobą pulpy jabłek i marchwi przed poddaniem ich wyciskaniu sprawia, iż kwas maleinowy zawarty w jabłkach absorbuje maksymalną liczba elementów odżywczych z marchwi. Dzięki czemu prostemu zabiegowi powiększamy wartość odżywczą soku.

Ponieważ terapia sokami jest efektywniejsza, kiedy pulpa zostanie zmieszana przed wyciskaniem, a dostępna dotychczas wyciskarka, trafna do tego zadania to NORWALK – niesamowicie drogie i obszernych gabarytów urządzenie, sprawiło,niedużo osób mogło sobie na to pozwolić.

Większość wyciskarek do soków działa dwustopniowo - miażdży, a następnie wyciska soki. Wyciskarka Green Star znalazła nowy, opatentowany trzeci stopień ekstrakcji soków, polegający na uprzednim mieszaniu ascetycznca. By było to możliwe Green Star zastosował pokaźniejszy pakiet dłuższych walców, co sprawiło,bezkompromisowiec może być mieszany i wyciskany poprzez dłuższy czas- co pozwala na efektywniejszą absorbcję części odżywczych, i sprzyja uzyskaniu maksymalnej ilości soku o najwyższej ilości komponentów odżywczych.

świeże właściwości

Poza nowymi udoskonaleniami wymienionymi poniżej, Green Star GSE-5000 to:

udoskonalony, nowy mechanizm zamykający: Wcześniejsze modele Green Star wyekwipowane były w dwie klamry zamykające, które broniły części służące do ekstrakcji soków. Model Green Star Elite wyposażony jest jedynie w jedną klamrę, co istotnie upraszcza składanie i rozkładanie urządzenia.

Nowy czujnik bezpieczeństwa: Wyciskarka nie zacznie pracy, tak długo, jak pokrywa nie będzie stosownie zamocowana. Owe zabezpieczenie ma na celu uniknięcia groźnego dla zdrowia kontaktu palców z ruchomymi częściami wyciskarki.

ulepszona, nowa gałka regulatora: użyteczna, udoskonalona gałka regulatora sprawi,widocznie łatwiej można ją chwycić, jak i kontrolować podczas pracy.

świeże wały Jumbo: świeże, obszerniejsze wały to wciąż ta sama jakość i technika wykonania, z jedną różnicą- dzisiaj nowy model Green Star Elite jest jeszcze efektywniejszy, a także pozostał wyekwipowany w trzystopniowy system wyciskania soków zezwalający na uzyskanie większej ilości towaru,, a także daje lepsze rezultaty przy ekstrakcji owoców miękkich.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to solidne i potężne urządzenie do zadań specjalnych, dzięki możliwości miażdżenia (prasowania) surowca podwójnymi wałami przy niskiej szybkości 110 obr./minutę. W praktyce oznacza to, że powstały sok jest najwyższej jakości, zawiera żywe enzymy i witaminy, tym samym radykalnie spowolniony zostaje cykl utlenienia się soku, co gwarantuje dłuższy czas przechowywania uzyskanego napoju. Wielokrotny zdobywca nagród i niezachwiana, najwyższa jakość wyciskarki Green Star, obecnej na rynku od wczesnych lat 90-tych.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to przede rozdrabnianie błon komórkowych ascetycznca, w celu uzyskać jak największej ilości soku oddzielając jednocześnie zawarty w nim błonnik, dzięki ciśnieniu w komorze urządzenia. Podwójne wały zawierają magnetyczne i bio-ceramiczne materiały. Pozwala to, uzyskać wyższy poziom zawartości minerałów z wyciskanych warzyw, czy owoców oraz uzyskaniu świeższego soku, który na dłużej zachowuje cenne enzymy i witaminy.

Wolna szybkość na jakiej pracują wały w urządzeniu Green Star Elite w porównaniu z innymi wyciskarkami powoduje,cykl utleniania elementów odżywczych jest wolniejszy. Przyczyną tego procesu jest również fakt,podczas uzyskiwania soku nie dochodzi do jego nagrzewania – co pomaga utrzymaniu zawartości enzymów. Rozwiązania stosowane poprzez Green Star Elite sprawiają, że uzyskany sok może być przechowywany w lodówce do 48 godzin bez istotnego zaniku swych wartości odżywczych.

zaopatrzona we wkład homogenizujący wyciskarka Green Star Elite przetworzy dodatkowo bezkompromisowiec kompletnie. Dzięki czemu możemy uzyskać pasztety z migdałów (albo innych orzechów), czy warzyw, różnorodnego rodzaju sosy, jedzenie dla niemowląt i dzieci, smoothie, mrożone desery owocowe, masła orzechowe i mnóstwo innych. Wyciskarka jeszcze dopełniającą nakładkę do przyrządzania paluszków chlebowych. W pakiecie dołączona jest jeszcze specjalna tacka, która namierza ewentualne plamy i pomoże nam utrzymać blat w czystości, a wyjątkowe sito z większymi otworami pomoże nam uzyskać soki z owoców miękkich z większą zawartością błonnika.

Części Green Star Elite GSE-5000:

 • Wałki ślimakowe Jumbo,

 • Wkład homogenizujący,

 • Wkład do paluszków chlebowych,

 • Sito do warzyw,

 • Sito do owoców miękkich,

 • Regulator do warzyw,

 • Regulator do chleba,

 • Plastikowy upychacz,

 • Drewniany upychacz,

 • Szczotka,

 • Płaska szczotka,

 • Szklany dzbanek na sok,

 • Przykrywka,

 • Taca

technologia dwóch wałów

Dzięki podwójnym wałom realne jest uzyskanie soku ze wszystkich warzyw, włączając w to marchew, seler, warzywa zielone liściaste, czy trawy pszenicy. Jak i z owoców twardszych, tj. Jabłka czy gruszki. Warzywa, owoce czy zioła nie zatykają urządzenia, gdyż przestrzeń pomiędzy wałami wynosi 0.1 mm, to w połączeniu z innymi cechami urządzenia Green Star subtelnie wyciąga więcej soku z surowca, co daje jeszcze bardziej sucha pulpę w porównaniu do innych wyciskarek z dwoma wałami.

Przy 110 obr./na minutę wytwarzanie się ciepła jest zredukowane do minimum dlatego proces utlenienia jest drastycznie spowolniony, co daje nam więcej czasu na konsumpcję wartościowego i cennego dla naszego zdrowia soku. Niezależne badania tworzone niedawno na pięciu rozmaitych wyciskarkach do soków pokazały, że temperatura jabłka (59.9ºF) zastosowanego do uzyskania soku w wyciskarce Green Star wzrosła nieznacznie powyżej 0.5ºF do 60.44ºF. Pozostałe cztery testowane wyciskarki pokazały, ze temperatura jabłka wzrosła o prawie 3.5ºF do ponad 14ºF powyżej temperatury rzeczywistej owoca.

Materiały bio-ceramiczne i magnetyczne

Materiały magnetyczne zastosowane w konstrukcji rdzenia wałków dają efekt silnego pola magnetycznego (ok. 2600 gauss) generowanego przez obracające się wałki. Kiedy sok przepływa przez pole magnetyczne molekuły wody zostają rozbite, co pozwala atomom zespajać się z innymi minerałami tj. Wapń, potas, sód, czy magnez wytwarzając nową budowę molekularną. Dzięki czemu uzyskujemy obszerniejszą liczba minerałów, z których dobrodziejstw możemy korzystać poprzez dłuższy czas.

Tworzywo bioceramiczne z którego wytwarzana jest wyciskarka do owoców i warzyw Green Star, wykorzystuje energie kinetyczną obracających się walców, do wytworzenia drgań o częstotliwości drgań przezroczyście czystej wody. Dzięki temu opóźniamy cykl utleniania soku, dłużej ciesząc się zdrowym, pysznym sokiem.

Oddzielanie pestycydów, chemikaliów czy metali ciężkich stosowanych do uprawy warzyw oraz owoców

Czy wiedziałeś o tym, iż jabłko zostaje spryskane ok. 22 razy zanim trafi do sklepu? A marchew sklepowa uprawiana jest po to, żeby oczyszczać ziemię? Dzięki wykorzystanej technice Green Star Elite, uzyskujemy soki w 70-80% pozbawione metali ciężkich z ascetycznca i innych toksyn używanych w przemyśle spożywczym. Dlatego polecamy i zachęcamy do wyboru naszej wyciskarki Green Star. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór innej wyciskarki, proszę pamiętać o zaopatrywaniu się jedynie w produkty ekologiczne, gdyż zamiast zdrowego soku, otrzymacie Państwo skoncentrowane koktajl pełen chemii.

Zasady Dr. Normana Walkera

Podwójne wały potrafią w wielkim stopniu pousuwać skażenia i metale ciężkie z minimalistycznca przez proces prasowania i miażdżenia- jak podaje Dr. Norman Walker (uważany za ojca sokoterapii). Zasady są takie- jeśli liść, korzeń albo łodyga zostaną zmiażdżone przy użyciu stalowych tarczy, kamieni, czy drewnianego moździerza i przeciśnięte przez ściereczkę uzyskamy sok, oraz odpady błonnika. Wysoka liczba chemikaliów i metali ciężkich zostanie razem z pozostałościami błonnika. Na tej zasadzie pracuje wyciskarka do soków Green Star, która uzyskuje sok eliminując wysoką zawartość toksyn, chemikaliów i metali ciężkich z ascetycznca poprzez obracające się dwa wały rozgniata warzywa i przeciska pulpę poprzez sito, która spełnia taka sama rolę jak ściereczka poprzez którą przeciskamy np., soki.

Przykłady niektórych nagród przyznanych wyciskarce Green Star Elite:

Październik 2007 - Złoty medal doskonałości- urządzenia, przyznane przez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Październik 2005 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2004 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2003 – najkorzystniejszy towar luksusowy – wybrana spośród 10 wiodących wyciskarek, Gazeta Independent, UK

Czerwiec 2003 – I miejsce Stiftung Warentest- Niemcy

Wrzesień 2002 – srebrny medal doskonałości – sprzęt i zdrowie ogólne, ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 1996 – najkorzystniejszy artykuł – sprzęt i zdrowie ogólne – ALIVE Academy of Nutritional Awards

Październik 1994 – Złoto na Wystawie Nowych artykułów, Niemcy

Wrzesień 1994 – Srebro na Wystawie Nowych technologii, Los Angeles, USA

Maj 1994 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

Maj 1993 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

informacje technologiczne

Możliwość mycia w zmywarce: TAK

ilość obrotów na minut: 110 obr./minutę

Wat: 200

Wyciskanie soku z traw pszenicy: TAK

Funkcja homogenizacji: TAK

Otwór wsadowy: 38 mm

Waga bez opakowania / z opakowaniem: 8 kg/10 kg

wymiary: 464 x 175 x 318 mm (długość/szerokość/wysokość)

Gwarancja: 5 lat gwarancji na części oraz 8 lat gwarancji na silnik

Metoda uzyskiwania produktu: zgniatanie (miażdżenie)

Kolor: Biały