Zelmer ZJP1300

3 ofert od 548,0 zł do 548,0 zł
Szczegóły
Producent Zelmer
EAN 5900215029153
Kolor
  • czarny
  • stalowy
Moc 250 W
Prędkość obrotowa 80 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemność pojemnika na sok 1.2 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 1.2 l
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Dobra jakość Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową producenta ZELMER – wiodącego producenta niewielkiego sprzętu AGD w Polsce. Produkty tej producenta to nie tylko innowacyjny, niebanalny design,jeszcze satysfakcjonująca jakość i ceny.

Zdrowe soki w Twojej kuchni Dzięki swej kompaktowej budowie wyciskarka wolnoobrotowa ZELMER ZJP1300B nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i nowoczesny wygląd bez dwóch zdań wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

Praca tego typu wyciskarek opiera się na mechanizmie wolno obracającej się spirali, która wygniata sok z owoców, warzyw i ziół. Dzięki temu zachowują się atrybuty odżywcze i mnogość witamin przetwarzanych produktów, a my możemy cieszyć się pysznymi, świeżymi sokami.

nad wyraz cicha ZELMER ZJP1300B posiada silnik o mocy 250 W. Krystaliczność wydobywanego soku zagwarantuje system wyciskania SES (Smart Extraction System), o prędkości 80 obr/min. Wyciskarka cechuje się wyjątkowo niskim poziomem hałasu i drgań, przez co jest wyjątkowo przyjemna w obsłudze i można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników.

Dwa rodzaje sit W komplecie ZELMER ZJP1300B znajdują się dwa typy sit - do soku i smoothie, dwa pojemniki: na sok i na miąższ, oba o pojemności 1,2-litra, a także szczoteczka do czyszczenia, pokrywa z lejem zasypowym i popychacz.

Stabilność urządzenia podczas pracy zagwarantują nóżki z przyssawkami, które perfekcyjnie trzymają się podłoża....