Tefal FV 4944

  Szczegóły
  Producent Tefal
  Moc 2500 W
  Rodzaj parowe
  EAN 3121040059098
  Długość przewodu 2 m
  Pojemność zbiornika na wodę 0.27 l
  Kolor
  • biały
  • niebieski
  Opis

  Żelazko Ultragliss z szufladką antywapienną zapewnia wyśmienite rezultaty i wysoką wydajność. Specyficzna szufladka antywapienna Calc Collector zbiera drobinki kamienia, uniemożliwiając jego osadzaniu się w środku żelazka i gwarantując za każdym razem solidny wyrzut pary.

  Obsługa i czyszczenie żelazka są niezwykle proste - starczy co kilka miesięcy wyjąć i przepłukać szufladkę antywapienną. Stopa z technologią Durilium® nietrudne prowadzenie żelazka po tkaninie i efektywne prasowanie - szeroka liczba otworów na czubku, brzegach i środku stopy gwarantuje mocny wyrzut pary.

  na dodatek system anti-drip, wyprofilowany zarys stopy czy wyrzut pary, sprawiają, że prasowanie jest niezwykle proste, a rezultaty nadzwyczajne. Oryginalna szufladka antywapienna Calc Collector wychwytuje drobinki kamienia dla dłuższej żywotności żelazka.

  Moc 2500W dla szybkiego nagrzewania się żelazka i solidnego wyrzutu pary. Ciągłe wytwarzanie pary 40 g/min dla sprawnego prasowania i uderzenie pary 150 g/min dla rozprasowywania nieprzystępnych zagnieceń. Stopa Durilium® Technology odporna na zarysowania, zapewniająca nieprzeciętny ślizg po dzianinach i maksymalną dystrybucję pary.

  Wyjmowana szufladka antywapienna dla dłuższej żywotności żelazka unikalna szufladka antywapienna Calc Collector zbiera drobinki kamienia, uniemożliwiając jego osadzaniu się wewnątrz żelazka i gwarantując zawsze solidny wyrzut pary.

  Czyszczenie żelazka jest bardzo proste - wystarczy co kilka miesięcy wyjąć i przepłukać szufladkę antywapienną. Stopa z technologią Durilium® Technology zagwarantuje wspaniały ślizg Stopy żelazek nie są takie same.

  warstwa stopy w technologii Durilium®, wykonana przez producenta Tefal, jest znana na całym świecie. Poprzez ponad 30 lat, stopa w żelazkach Tefal, zyskiwała uznanie dzięki idealnemu ślizgowi, który zagwarantuje szybkie prasowanie bez wysiłku oraz dzięki wytrzymałości na zarysowania.

  2500W dla prędkiego nagrzewania obfita moc dla prędkiego nagrzewania się żelazka i solidnego wyrzutu pary. Stałe wytrzwarzanie pary dla skutecznego usuwania zagnieceń Stałe wytrzwarzanie pary do 40 g/min daje rewelacyjną liczba pary do szybkiego i łatwego usuwania zagnieceń.

  Uderzenie pary 150g/min do usuwania nawet najtrudniejszych zagnieceń Użyj funkcji uderzenia pary do usunięcia skomplikowanych zagnieceń lub do odswieżenia ubrań przy pomocy pary podczas prasowania w pionie. Funkcja Anti-drip dla ochrony dzianin Funkcja Anti-drip uniemożliwia kapaniu wody z żelazka i usuwa ryzyko powstawania plam na prasowanych ubraniach.

  Wyprofilowana stopa dla wygodnego prasowania Czubek stopy ma specjalny zarys dla nieskomplikowanego prasowania trudno dostępnych miejsc np. Przy guzikach. Para Wodna Blokada kapania: Tak pojemność zbiornika na wodę [ml]: 270 Spryskiwacz: Tak Pionowy wyrzut pary: Tak Regulacja strumienia pary: automatyczna Wytwarzanie pary [g/min]: 40 ekskluzywnica pary: Tak technologiczne rodzaj stopy: Durilium Moc [W]: 2500 Zabezpieczenia: Przed osadzaniem się kamienia, antypoślizgowy uchwyt wyświetlacz LCD: Nie typ żelazka: Parowe Zasilanie Długość przewodu sieciowego [m]: 2 właściwości Kolor: Biało-niebieski Gwarancja: 24 miesiące Funkcje System antywapienny: Tak automatyczne wyłączenie żelazka: Nie Funkcja samooczyszczenia: Tak Funkcje dodatkowe: Zamykany otwór wlewowy zbiornika, dokładny czubek do prasowania trudno dostępnych miejsc automatyczny wybór temperatury: Nie Nazwa producenta/importera: TEFAL Znak zgodności: CE Stan produktu: nowy Kod producenta: FV4944