Bosch SMV46KX00

4 ofert od 1628,0 zł do 1849,0 zł
 • Zmywarka BOSCH SMV46KX00E DARMOWY TRANSPORT
  AquaStop System AquaStop składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz elementu zabezpieczającego wewnątrz urządzenia. W przypadku przecieku wewnątrz urządzenia woda gromadzi się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak sygnali...
 • Zmywarka BOSCH SMV46KX00E
  AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam. Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzeni...
 • Bosch SMV46KX00E
  Dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:automatyka zmywania (AquaSensor), EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, Extra dry - dokładne wysuszenie, InfoLight, pomocnik dozowania, regulacja wysokości górnego kosz...
 • Bosch SMV46KX00E
  Dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome elementy w koszach;Opcje dodatkowe:automatyka zmywania (AquaSensor), EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, Extra dry - dokładne wysuszenie, InfoLight, pomocnik dozowania, regulacja wysokości górnego kosza ...
Szczegóły
Producent Bosch
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Zużycie wody 7.5 l
Ilość programów 6
EAN
 • 4242002968223
 • 4242002958880
Poziom hałasu 46 dB
Opis

Trzy razy szybsze zmywanie z trafnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,idealnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np.

podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem odpowiednia temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.

progresywna technologia zapewniając maksymalną skuteczność, a także ekologiczne płukanie z rewelacyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody. EcoSilence Drive: solidny, trwały, cichy i skuteczny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tymsilnikiem gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Sensor załadunku: czujka załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce.

samoczynnie dopasowuje jej konieczny poziom do zmywanego załadunku. W sytuacji pokaźniejszego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się zniża. Wtedy czujka powiększa ilość wody.

w sytuacji mniejszego załadunku do prawidłowego zmywania potrzebne jest mniej wody. Czujka załadunku zapewnia trafne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną.

AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Czujka AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od typu i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem.

cykl zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu lub pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Programy automatyczne W samoczynny sposób stosowną skuteczność zmywania.

Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Program Szkło 40°C Nowy program Szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak wysokiej jakości kryształowe kieliszki, równocześnie zapewniając adekwatne warunki suszenia i zniewalający lśnienie.

Jest to osiągalne dzięki obniżeniu temperatury, dobraniu temperatury czynnika płukania i wydłużeniu czasu suszenia. Lśniące kieliszki i naczynia bez śladów suszenia stanowią jasny dowód — rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu oszałamiające.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody. Bosch troszczy się zarówno o stan naszych ciuchów jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza.

Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.