Electrolux ESL5355

Szczegóły
Producent Electrolux
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Ilość programów 6
EAN 7332543477210
Opis

AirDry AirDry technologia AirDry wykorzystuje naturalny obieg powietrza do zakończenia cyklu suszenia. Automatycznie otwiera drzwi na 10 cm w ostatniej części cyklu, do czasu wyładowania zmywarki. Naturalny sposób na uzyskanie maksymalnego wysuszenia przy jednoczesnym efektywnym zredukowaniu kosztów energii.

Uchwyty SoftGrip i SoftSpikes Uchwyty SoftGrip i SoftSpikes Uchwyty SoftGrip i kolce SoftSpikes zaprojektowane, żeby zapewniać dopełniającą ochronę subtelnym kieliszkom do wina – przytrzymując je na miejscu podczas cyklu zmywania.

FlexiLift FlexiLift Dzięki dostosowywanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swoich największych talerzy i garnków. TimeBeam TimeBeam Nie wiesz ile starannie czasu pozostało do końca cyklu? Dzięki wyświetlaczowi TimeBeam skrupulatną liczbę minut zmywarka wyświetli Ci na podłodze.

To stylowy sposób na sprawdzenie pozostałych minut do końca cyklu zmywania. AutoFlex AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego cyklu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki temu zmywarka zużywa ich tylko potrzebną ilość, by naczynia były rewelacyjnie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko lśniąca czystość – zawsze. Time Manager Time Manager Wkrótce masz podać kolację, a tu okazuje się, że nie masz wystarczającej liczby czystych talerzy, kieliszków lub sztućców? To żaden problem.

Funkcja kontroli czasu w tej zmywarce pozwala na skrócenie czasu trwania cyklu o połowę, więc naczynia mogą być za każdym razem umyte na czas. Zmywarka do zabudowy ESL5355LO Poznaj zmywarkę, która w całości przypasuje się do Ciebie.

Skorzystaj z dostosowywanych koszy i półek,odpowiednio załadować zmywarkę, niezależnie od kształtu i wielkości naczyń. Na dodatek specjalne kolce SoftSpikes zadbają o trafne utrzymanie najdelikatniejszych kieliszków w trakcie procesu zmywania.

Co więcej, program AutoFlex wykorzystuje inteligentny czujka, dzięki czemu potrafi ocenić stopień zabrudzenia naczyń i w zależności od niego dobrać odpowiednią ilość wody i energii. Funkcja TimeManager pozwoli Ci przystosować pracę zmywarki do swego trybu życia.

Zaplanuj godzinę rozpoczęcia zmywania i oddaj działanie nowemu urządzeniu. W sytuacji lekkich zabrudzeń skorzystaj z ultra prędkiego programu QuickPlus 60°, który umyje Twoje naczynia w zaledwie 30 minut!

wyśmienicie suche naczynia Dzięki nowej technice AirDry marki Electrolux drzwi zmywarki otwierają się samoczynnie w ostatniej fazie procesu zmywania. To naturalny sposób na wspaniałe wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii.

dzisiaj masz pewność, iż gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i rewelacyjnie czyste Program 30min Nie musisz włączać pełnego cyklu przy lekkich zabrudzeniach. Użyj 30-minutowego programu, żeby zaoszczędzić czas.

Zawiasy Śl...