Samsung DW60M6050

9 ofert od 1419,0 zł do 1740,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
Wysokość 84 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 60 cm
Pojemność 14 kpl. naczyń
Zużycie wody 10.5 l
Ilość programów 7
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 8806088803029
  • 8806088803036
  • 8806088781563
Poziom hałasu 44 dB
Opis

właściwości i funkcje POZNAJ ZMYWARKĘ JESZCZE obszerniejszA WYGODA PODSUMOWANIE w opakowaniu WARTO WIEDZIEĆ wybrane atrybuty Aqua Stop samoczynne zamknięcie zaworu wody przy nagłej awarii uniemożliwi wyciek wody z węża.

Drobiazg, który może niemało zmienić. Program ekspresowy wystarczy 60 minut, by Twoje naczynia stały się czyste i suche. Idealny program w przypadku lekkich zabrudzeń. Funkcja dezynfekcji naczyń Sterylnie czyste od zaraz dzięki podgrzaniu naczyń do wyjątkowo wysokiej temperatury.

Bezpieczne dla alergików i niemowląt. Komfort wykorzystywania Reguluj wysokość górnego kosza w zależności od tego jakie naczynia planujesz umyć. Wysokie garnki, talerze o niestandardowej średnicy? Żaden problem.

Połowa załadunku System pozwala na włączenie zmywarki wypełnionej w połowie naczyniami, dzięki temu obniża się zużycie wody oraz energii. Działaj ekologicznie. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna A++, to mniejsze zużycie energii elektrycznej bez względu na to, jak niejednokrotnie zmywasz.

komfort używania Trzeci poziom zmywania. Jeszcze więcej miejsca wygodna, dodatkowa szuflada umieszczona nad górnym koszem ulepszone zagospodarowanie przestrzeni w zmywarce. W szufladzie zmieścisz nawet wielkie ilości sztućców i przyborów kuchennych.

charakterystyczny koszyk znajdujący się w dolnej części urządzenia nie jest już konieczny i na skutek czego masz więcej miejsca na naczynia. Dostosuj wnętrze do wielkości naczyń. Maksimum możliwości ergonomiczne rozwiązanie umożliwia dobranie wnętrza zmywarki do wielkości naczyń poprzez regulację wysokości górnego kosza.

choćby niestandardowej wielkości talerze, półmiski czy deski do krojenia zmieścisz w środku zmywarki. Wysokość górnego kosza można z łatwością regulować w zakresie 5 cm, w górę i w dół. Funkcja połowy załadunku.

Działaj naturalnie Z funkcją połowy załadunku nie musisz czekać na całkowite wypełnienie wszelkich koszy zmywarki. Oszczędzasz wodę, energię elektryczną i czas. Zmywarka Samsung przystosuje się do Twoich planów.

wydajna i sprawna. Za każdym razem czyste naczynia 3 źródła wody - zmywarka Samsung ma 3 stopnie ramion spryskujących: środkowe, dolne oraz górne 7 programów - gwarantują usunięcie każdego typu zabrudzeń (intensywny, automatyczny, Eko, Ekspresowy, prędki, Zmywanie wstępne, delikatny) efektywność - pojemna komora pomieści aż 14 kompletów naczyń Funkcja dezynfekcji.

idealna czystość i dbałość o zdrowie Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury zwalcza destrukcyjne drobnoustroje pozostawiając naczynia sterylnie czyste. Podgrzanie wody do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i umożliwia ich pełne usunięcie z umytych naczyń.

Funkcja dezynfekcji to idealna czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń. Oszczędność czasu. Program Ekspresowy 60-minutowy program ekspresowy sprawia, że Twoje naczynia staną się maksymalnie czyste i suche w szybkim tempie.

nadzwyczajnie sprawdza się w przypadku...