kamera do auta

Kamera samochodowa

Do czego może mi się przydać wideorejestrator?

Kiedyś wideorejestratory były gadżetami, które kupowały tylko osoby do swoich luksuwosych aut lub też decydowali się na nie zawodowi kierowcy ciężarówek i taksówek. Dziś jest inaczej. Kamery samochodowe możemy bardzo często spotkać w naszych prywatnych samochodach. Do czego przyda mi się wideorejestrator? Zawsze wtedy, gdy potrzebujemy sprawdzić, co wydarzyło z naszym autem pod naszą nieobecność. Również wtedy, gdy wideorejestrator może udowodnić naszą niewinność na drodze i fakt, że to ktoś inny wymusił na nas pierwszeństwo. Kamera samochodowa może być również dowodem na policji lub w sądzie.

Jaką kamerę samochodową wybrać?

W chwili obecnej na rynku motoryzacyjnym jest ogromny wybór kamer samochodowych. Ich cena waha się od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy. Skąd aż tak duża rozbieżność cenowa kamer samochodowych? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się parametrom technicznym wideorejestratorów. Te prostsze kamery do aut mają gorszą jakość zapisywanego obrazu, mniejszą pamięć, gdzie zapiszemy obraz z kamery. Te lepsze kamery samochodowe lepiej zapiszą obraz w ciemności, wydłużą długość zapisywanych filmów, są mniejsze, posiadają pamięć wbudowaną i możliwość dodanie dodatkowej pamięci na zapis obrazu, posiadają również zapis obrazu z tyłu samochodu. Droższe wideorejestratory posiadają również łączność WI-Fi, moduł GPS do lokalizacji pojazdu, czujnik zbliżeniowy, wykrywanie ruchu, wykrywanie kolizji, nagrywanie w trybie nocnym, czy monitoring w trybie PARKING.

Kamera do auta

Jaką wybrać kamerę do auta. To pytanie spędza z powiek wielu posiadaczom samochodów. Poniżej przedstawiamy ranking kamer samochodowych, gdzie wideorejestratory podzieliliśmy według ceny.

Najlepsza kamera samochodowa w lusterku Sierpień 2019

 

Ranking TOP 10 – Kamera do auta – Sierpień 2019

  

Wideorejestrator do 100 zł

 

 

Jaki wideorejestrator wybrać od 100 do 250 zł

 

Kamera do samochodu 250 – 500 zł

 

Kamery samochodowe 500 -1000 zł

...

w 4 sklepach od 599 zł

Porównaj ceny
...

w 5 sklepach od 598 zł

Porównaj ceny
...

w 5 sklepach od 898 zł

Porównaj ceny
...

w 2 sklepach od 849 zł

Porównaj ceny
...

w 5 sklepach od 999 zł

Porównaj ceny
...

w 4 sklepach od 739 zł

Porównaj ceny

 

Rejestrator jazdy od 1000 zł

...

w 1 sklepie za 1699 zł

Zobacz w sklepie
...

w 1 sklepie za 1499 zł

Zobacz w sklepie
...

w 1 sklepie za 1199 zł

Zobacz w sklepie
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Summary
Kamera samochodowa
Article Name
Kamera samochodowa
Description
W chwili obecnej na rynku motoryzacyjnym jest ogromny wybór kamer samochodowych. Ich cena waha się od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy.
Author
Publisher Name
Tech-Rank
Publisher Logo

Podobne artykuły z rankingami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *