Ranking odkurzacz pionowy


Ranking odkurzacz pionowy

Odkurzacz bezprzewodowy jest urządzeniem zdecydowanie bardziej wygodnym w użytkowaniu, niż odkurzacz, który posiada kabel elektryczny. Odkurzacz bezprzewodowy i pionowy jest szczególnie polecany dla osób, które nie chcą być uwiązani kablem do gniazdką i które chcą szybko i skutecznie sprzątnąć mieszkanie. Kto raz spróbuje, nie zamieni już więcej takiego urządzenia na przewodowe, bo dlaczego ma rezygnować z wygody i swobody ruchu. Odkurzacze pionowe swą wygodę dzięki akumulatorowi, który starczy nawet na godzinę odkurzania.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

Naszym redakcyjnym wyborem jako najlepszy odkurzacz pionowy został Bosch model BBH 51530, Philips z serii FC oraz Blaupunkt model vch601. Są to odkurzacze pionowe, który pomogą Ci w codziennym odkurzeniu i umyciu podłóg. Na jednym ładowaniu akumulatora urządzenia są w stanie pracować nawet do kilkudziesięciu minut.

Miejsce 1 - BOSCHMiejsce 2 - PHILIPSMiejsce 3 - BLAUPUNKT
ModelBOSCH BBH 52550Philips Aqua FC6408Blaupunkt VCH601
Rodzaj odkurzaczapionowypionowypionowy
Pojemność worka0,90,60,6
Głośność pracy w db70 db83 db70 db
Maksymalny czas pracy50 minut60 minut45 minut
Czas ładowania3 godziny (80%), 6 godzin (100%)5 godzin5 godzin
Waga3 kg3 kg2,2 kg
ZOBACZZOBACZZOBACZ

 

Miejsce 1 – odkurzacz pionowy Bosch Kwiecień 2019

Athlet to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz marki Bosch z elektroszczotką Allfloor HighPower, która w połączeniu z wysoce wydajną technologią SensorBagless™zapewnia skuteczność odkurzania porównywalną z odkurzaczami tradycyjnymi. Dziękiakumulatorom litowo-jonowym Bosch, już po krótkim ładowaniu można korzystać z odkurzacza. Wysokiej jakości silnik gwarantuje długą żywotność i wysoką skuteczność.

 

Miejsce 2 – odkurzacz pionowy PHILIPS Kwiecień 2019

PHILIPS POWERPRO AQUA 3W1 – to odkurzacz pionowy, który zagościł na naszej liście rankingowej na miejscu drugim. Jest to odkurzacz, który wyróżnia się cichą pracą, dokładnością odkurzania, jakością wykonania, mocą, niską wagą, szybkością ładowania (ok. 5 godzin) i poręcznością. Na mały minus tego odkurzacza pionowego możemy zaliczyć dość mały pojemnik na kurz oraz cenę. Generalnie, polecamy – drugie miejsce!

Miejsce 3 – odkurzacz pionowy Blaupunkt Kwiecień 2019

W naszym rankingu odkurzaczy pionowych wygrał odkurzacz, który jest bardzo cichy, idealnie odkurza i zbiera różne drobne zanieczyszczenia typu kurz, sierść. Odkurzacz wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem oraz faktem, że zamontowane oświetlenie w odkurzaczu powoduje, że dokładnie widzimy, co odkurzamy. Według nas, ten odkurzacz pionowy jest bardzo dobrym wyborem, dlatego znalazł się na szczycie naszego rankingu. Dodatkowym atutem tego odkurzacza jest jego waga: odkurzacz waży zaledwie 2,2kg a jego praca należy do bardzo cichych: 70 dB. Polecamy w 100%.

 

 

 

Miejsce 4 – odkurzacz pionowy Kwiecień 2019

Miejsce czwarte tuż za podium należy do odkurzacza pionowego Dyson v8.

Miejsce 5 – odkurzacz pionowy Kwiecień 2019

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 600 zł

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 600 – 1500 zł

Ranking odkurzaczy PHILIPS

Ranking odkurzaczy BOSCH

Ranking odkurzaczy Dyson

Ranking odkurzaczy Eletrolux

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...

Podobne artykuły z rankingami

1 Response

  1. Ranking odkurzaczy pionowych pisze:

    Philips wychodzi dobrze cenowo i jakościowo. Dobre porównanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *