Uchwyt do telewizora 55 65

Uchwyt na telewizor 55 65 cali

Średnia wielkość telewizora w naszych mieszkania rośnie cały czas. Jeszcze kilka lat temu standardem był telewizor 40 cali. Dziś najpopularniejszymi telewizorami są telewizory o przekątnej 55 cali oraz 65 cali. Zastanawiasz się jaki uchwyt kupić do Twojego telewizora? Dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych uchwytów do telewizorów. Kupując warto zwrócić uwagę m.in. na dopuszczalną masę telewizora, czy maksymalny rozmiar przekątnej telewizora.

Jaki uchwyt do telewizora 55 cali?

Kupując telewizor 55 cali musimy przewidzieć, gdzie tak duży gabaryt ustawimy. Oczywiście w pierwszej kolejności myślimy o szafce RTV. Jednak naszym zdaniem, zdecydowanie lepszym miejscem jest powieszenie telewizora na ścianę. Dzięki temu mamy pewność, że nasz telewizor 55 cali się nie przewróci, a zyskujemy miejsce pod telewizorem, gdzie możemy postawić nasz zestaw głośnikowy typu Soundbar lub np. konsolę do gier. Aby powiesić telewizor na ścianę lub sufit, musimy się zdecydować na uchwyt do ściany.

Jaki wybrać uchwyt? Na pewno taki, który jest dedykowany do wielkości naszego telewizora oraz które będzie posiadał regulację konta nachylenia ekranu. Warto również zwrócić uwagę, aby uchwyt do telewizora był w standardzie VESA – uchroni to nas przed ponownym kupnem uchwytu, kiedy to za kilka lat będziemy chcieli wymienić telewizor.

Najlepszy uchwyt do telewizora 55 cali Ranking

 

Inne uchwytu do telewizorów 55 cali Wrzesień 2019

 

Jaki uchwyt do telewizora 55-65 cali?

Sprawa z uchwytami do telewizorów 65 cali ma się podobnie, jak w przypadku mniejszych telewizorów. Wybieramy uchwyt 65 cali w standardzie VESA, które będą dedykowane do naszego telewizora. Sprawdźmy również wagę telewizora, aby uchwyt wytrzymał jego obciążenie.

Uchwyty do telewizorów 65 cali Wrzesień 2019

 

Pozostałe uchwytu do telewizorów – ranking wg popularności Wrzesień 2019

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Summary
Uchwyt na telewizor 55 cali, 65 cali
Article Name
Uchwyt na telewizor 55 cali, 65 cali
Description
Średnia wielkość telewizora w naszych mieszkania rośnie cały czas. Jeszcze kilka lat temu standardem był telewizor 40 cali. Dziś najpopularniejszymi telewizorami są telewizory o przekątnej 55 cali oraz 65 cali.

1 Response

  1. 22 lutego 2019

    […] Państwa zrobiliśmy ranking: uchyt na telewizor 55 cali oraz uchyt telewizorów 65 cali. Zapraszamy do zapoznania się z tymi […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *