Bosch KGV36KL32

2 ofert od 1655,28 zł do 1699,99 zł
Szczegóły
Producent Bosch
EAN 4242002820637
Kolor srebrny
Wysokość 186 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 65 cm
Klasa energetyczna A++
Pojemność chłodziarki netto 213 l
Pojemność zamrażarki netto 94 l
Zdolność zamrażania 7 kg/24h
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 39 dB
Sterowanie elektroniczne
Obustronny montaż drzwi tak
Roczne zużycie energii 226 kWh/rok
Opis

Największe atuty:

samoczynne Odszranianie

Część chłodnicza urządzenia odszrania się automatycznie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje.

BigBox

BigBox to szuflada o rozszerzonej objętości, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o pokaźnych gabarytach (np. Całego indyka). Więcej miejsca, to pokaźniejsza swoboda dla Ciebie.

CrisperBox

Nie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Starczy włożyć je do specjalnej szuflady z regulacją wilgotności, a świeżość produktów zostanie zachowana na dłużej.

Elektroniczna regulacja temperatury

Elektroniczny system sterowania skutecznie i precyzyjnie regulowanie panującej we wnętrzu urządzenia temperatury. Uzyskanie adekwatnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kalendarz przechowywania żywności

Dzięki umieszczeniu wewnątrz urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, demonstrujących artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w optymalny i bezpieczny sposób przechowywać żywość,

LowFrost

Oszczędź sobie dopełniającego obowiązku dzięki systemowi LowFrost. Technologia ta ogranicza w szerokim stopniu osiadanie szronu w zamrażarce, dzięki czemu rozmrażanie jest potrzebne tylko sporadycznie. Dodatkowo ogranicza się zużycie energii elektrycznej i ryzyko zepsucia produktów.

Możliwość przełożenia drzwi

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi (dokładny opis zawarty jest w instrukcji) można dostosować je do własnych wymagań.

Oświetlenie LED

cechuje się wysoką bezawaryjnością, niskim zużyciem energii elektrycznej, wygodnym dla oczu światłem i wyjątkowo ciekawym wyglądem, podkreślającym progresywny wygląd urządzenia.

Stelaż na butelki

wygodny i elegancki stelaż, umożliwiający bezpieczne przechowywanie butelek przy niedużym wykorzystaniu miejsca. łatwy i szybki dostęp do ulubionych napojów.

Supercicha

innowacyjna lodówka powinna działać bez informowania o tym uciążliwym hałasem. Użycie nowoczesnych technologicznie tworzyw i optymalizacja funkcjonowania wszelkich systemów urządzenia pozwoliły na znaczącą redukcję hałasu, dzięki temu z powodzeniem można umieścić ją w otwartej kuchni.

Supermrożenie

umożliwia zminimalizowanie potencjalnie krzywdzącego wpływu, jaki na zamrożone już produkty wywiera załadowanie sporej ilości świeżej żywności. Dzięki zaplanowanej z wyprzedzeniem mobilizacji rezerw zimna w systemie chłodniczym choćby obszerne partie mrożone są prędko i skrupulatnie, a po osiągnięciu zaplanowanej temperatury urządzenie automatycznie przełącza się na normalny tryb działania.

produkt
marka
Kod producenta
KGV 36KL32
EAN
4242002820637
dane podstawowe
Inox
Energia pojemność Chłodziarka
4 szklane
3 balkoniki na drzwiach
Pojemnik na jajka
Stelaż na butelki
Komora niskich temperatur
Nie
Zamrażarka technologiczne Funkcje
Elektroniczne
wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte zwiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.