LG GBB60PZDZS

  Szczegóły
  Producent LG
  EAN 8806087792447
  Wysokość 201 cm
  Szerokość 59 cm
  Głębokość 66 cm
  Klasa energetyczna A
  Pojemność chłodziarki netto 250 l
  Pojemność zamrażarki netto 93 l
  Ilość agregatów 1
  Poziom hałasu 37 dB
  Opis

  Oszczędność energii dzięki sprężarce liniowej Inverter Linear Compressor
  Sprężarka liniowa Inverter Linear Compressor producenta LG zrewolucjonizowała lodówki, gwarantując oszczędność energii na poziomie choćby 32%, najwyższą wytrzymałość i optymalną kontrolę temperatury, co przedłuża świeżość pożywienia.

  Świeżość NatureFRESH

  technologia NatureFRESH producenta LG obejmuje trzy funkcje, które przedłużają solidność pożywienia: FRESH Balancer, FRESH Converter i NatureFRESH Cooling.

  NatureFRESH Cooling
  System NatureFRESH Cooling marki LG zagwarantuje obieg chłodnego powietrza przez kilka otworów wentylacyjnych, co skutkuje bardziej równomiernym chłodzeniem wnętrza lodówki. Obieg zimnego powietrza udoskonalony choćby o 76% w sytuacji półautomatycznych systemów odmrażających.

  Moist Balance Crisper™
  Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast zawierać się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest trafny poziom wilgotności.

  Najwyższa wygoda w kuchni
  firma LG zmieniła układ wnętrza lodówki, co zapewnia więcej przestrzeni i usprawnia dostęp do artykułów. Nowe elementy wyposażenia to między innymi pełna składana półka, nieprzeciętny stojak na wino i zwiększona strefa zamrażarki.

  znakomity stojak na wino
  W odpowiedzi na świeże europejskie trendy, zgodnie z którymi wino chłodzi się w lodówce, marka LG przeprojektowała stojak na wino, który posiada dzisiaj jednocześnie nawet pięć butelek.

  rozszerzona strefa zamrażarki
  firma LG zwiększyła jedną z szuflad zamrażarki, żeby zapewnić więcej miejsca na przechowywanie znacznych artykułów.