Husqvarna E10

5 ofert od 599,0 zł do 649,0 zł
Szczegóły
Producent Husqvarna
Wyświetlacz elektroniczny nie
Szycie wstecz tak
Ilość ściegów 21
EAN 7393033064433
Opis

Maszyna do szycia Husqvarna E10 Maszyna do szycia Husqvarna E10 wielki zakres funkcji szycia tak bardzo niezbędnych do Twojej pracy. Wyjątkowo przydatne ściegi:zygzak potrójnie kłuty,do podszywania ślepego, do materiałów sprężystych wśród nich ściegi sprężyste do wszywania gumki, kryte czy ściegi owerlokowe pozwolą uszyć Twoje marzenia.

wyekwipowana jest w łatwy i instynktowny nawlekacz igły, a także proste mocowanie stopek. Stalowa kompozycja i metalowy chwytacz to zaleta każdej naszej maszyny. Automatyczny nawlekacz igły Nawlekanie nitki poprzez oczko igły zawsze sprawiało problemy.

Dzięki automatowi do nawlekania robimy to momentalnie i bez problemów. Proste wybieranie ściegów prędki i prosty dobór ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru ściegów. Solidny ścieg jest oznaczony literą i tą literę wyszukamy w okienku na przodzie maszyny.

Proste! Zatrzaskowe mocowanie stopek zezwala na łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi samoczynny „zatrzask" i stopka jest gotowa do stosowania.

Wolne ramię Na wąskie ramię łatwo założymy rękaw czy nogawkę spodni. Mamy więc możliwość szycia najtrudniejszych i wąskich komponentów. Regulacja docisku stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube.

powiększamy docisk dla rodzaju jedwab, jersey i wtedy materiał jest staranniej przesuwany przez ząbki. Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi rozciągliwe W komplecie ściegów mamy stanowczo przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania tworzyw.

wyszukamy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).wyjątkowo przydatna jest także gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia.

Metalowe podzespoły Części i rama maszyna są tworzone ze stali. Wysoka jakość wykonania!