Łucznik Everyday

5 ofert od 295,57 zł do 309,99 zł
Szczegóły
Producent Łucznik
Moc 24 W
EAN 5902022182250
Opis

MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna produkowana z myślą o osobach początkujących i wszelkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którąwziąć ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, tradycyjnych maszyn, dzięki temu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak całkowitą podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania ponadto poprzez dzieci. Maszyna ta wbudowane 16 programów szycia, które regulowane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność zwiększa opcja szycia wstecznego i regulacja szybkości szycia, dzięki którejdopasujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna wyposażona jest we zastosowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici i komfortową rączkę do przenoszenia, co wyraźnie upraszcza transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday ma chwytacz rotacyjny, dotąd przystępny wyłącznie w maszynach wyższej klasy. Dzięki temu pracuje cicho - ale pewnie i starannie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni praktyczna - idealnie pasuje do nieznacznych poprawek krawieckich oraz rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swym gabarytom, maszyna świetnie pasuje do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do drobnych reperacji podartych ubrań, ale też będzie doskonałym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie dodatkowo nadzwyczajnym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin wspaniałej rozrywki, ale także wspomoże rozwój koordynacji optycznie-ruchowej, zmysłu estetyki i wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny, a także innych cienkich materiałów. Pamiętaj jednak, iż jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co za tym idzie - silniku niewielkiej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych tkanin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, ręczny nawlekacz i szpulki. Maszyna Everyday posiada 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do używania sprzętu.

Funkcje
dane technologiczne