Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS

4 ofert od 1199,0 zł do 1299,99 zł
Szczegóły
Producent Thomas
Moc silnika 1600 W
Zasięg pracy 11 m
Pojemność worka/pojemnika 18 l
Wysokość 30 cm
Szerokość 31 cm
EAN
 • 4005435108976
 • 4005435110979
 • 4005435111037
 • 4005435111259
 • 4005435109201
Kolor pomarańczowy
Opis

Opracowany na postawie pragnień właścicieli zwierząt. Odkurzacz przemywająco-piorący, zaopatrzony filtr wodny AQUA+, specjalne ssawki usprawniające eliminowanie sierści zwierząt, skażeń, zbieranie płynów i czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako bezawaryjny sosób na eliminowanie sierści zwierząt.

Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak sporo wysiłku wymaga sprawne usunięcie sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest likwidowanie plam z tapicerki. Dzięki technologii Thomas AQUA+ jest realne głębokie czyszczenie dzianin tak, że nie jest potrzebne odkurzanie przed czyszczeniem. To specyficzne rozwiązanie proponuje jeszcze wiekszą efektywnośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a nawet z powietrza w pomieszczeniu. Technika Aqua+ służy nie tylko do odkurzania,jednocześnie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniu.

technika odkurzaczy Thomas AQUA+. Nowy rozmiar czystości.

System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności zamiany worka. Jest to także rozwiązanie wszelkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów. Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+ za pomoca 1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, iż nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas serii AQUA+ zaimplementowano poza filtrem wodnym 7 najróżniejszych filtrów: sitkowe, piankowe,higieniczne, z węglem aktywowanym oraz filtr powietrza wylotowego. Specyficznym, bronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych skażeń. Dzięki temu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone i związane w wodzie, co zapobiega ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz. Konstrukcję skrzynki filtra wodnego lepszo w ten sposób, aby jej czyszczenie było nieskomplikowane i jak najmniej pracochłonne. Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań we wnętrzu czyszczenie filtra wodnego jest szczególnie proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
zaimplementowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technologicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&ampFamily urządzeniem wyjątkowym w swojej klasie - o oryginalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany i wytwarzany w Niemczech.

Prezentowany model spełnił surowe kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz uzyskał ocenę szczególnie dobra w teście przeprowadzonym poprzez technikzuhause.de

Czystość można poczuć.

Przygotowanie do pracy:

 • Odkurzanie przy pomocy filtra wodnego Aqua+: napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Starczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
 • Odkurzanie za pomocą tradycyjnego worka na kurz – za pomoca będącego w pakiecie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego


w trakcie pracy:

 • nie wydziela się specyficzny nieprzyjemny zapach. Pyły i zanieczyszczenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi przez uzupełniające filtry.(przejrzyj prezentację na stronie głównej).
 • pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a nawet większość wirusów przechwytywane są poprzez filtr HEPA
 • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
 • w sytuacji korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod obszernym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
 • w przypadku konieczności szybkiego odkurzania Thomas Pet&ampFamily wyposazono w specjalny uchwyt mocujący i konwencjonalny worek. Za pomocą uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. A za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.
 • Odkurzacz Thomas Pet&ampFamily wyekwipowany jest w uchwyty na dodatkowe akcesoria. Sa one zastosowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu konieczne akcesoria sa zawsze pod ręką.
 • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dopasowując ją do potrzeb, a także rodzaju odkurzanej powierzchni.


Po pracy:

 • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który nieraz następuje w sytuacji wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra wystarczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
 • w przypadku odkurzania z wykorzystaniem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.


Wśród zestawu akcesoriów dodatkowych jest dostepny pojemnik HygieneBox®, który zezwala na higieniczne i szczelne przechowywanie worka poza odkurzaczem. W trakcie pracy odkurzacz wymusza częściową zamianę powietrza w pomieszczeniu. Liczba alergenów w środowisku domowym zostaje bardzo zasadniczo zredukowana na mnóstwo godzin. Jednoczesnie dostajemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

towar
marka
Kod producenta
AQUA PET&FAMILY
dane podstawowe
Funkcje
Elektroniczna
Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
Teleskopowe
Turboszczotka
Ssawka do tapicerki
Ssawka szczelinowa
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta