Zelmer ZVC307XT

4 ofert od 319,0 zł do 399,0 zł
Szczegóły
Producent Zelmer
Moc silnika 890 W
Poziom hałasu 78 dB
Zasięg pracy 9 m
Pojemność worka/pojemnika 10 l
Wysokość 29 cm
Szerokość 31 cm
EAN 5900215035581
Kolor
  • szary
  • granatowy
Opis

Ekspert od dywanów. Lekki w odkurzaniu, turbo w działaniu innowacyjny, uniwersalny i lekki odkurzacz ZELMER Odyssey ZVC307XT, niezawodny w rutynowym sprzątaniu. Praktyczny schowek na akcesoria, wyjątkowo wytrzymały i elastyczny wąż Flexi, filtr EPA E11 gwarantujący wysoką efektywność filtracji powietrza, a także pojemny worek Safbag.

wydajna turboszczotka prosto poradzi sobie z najistotniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To rewelacyjne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach. Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze precyzyjniej zbiera sierść i odkurza dywany. To nadzwyczajne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową gwarantuje,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Odkurzacz ZELMER ZVC307XT ma wysokie klasy produktywności odkurzania, dzięki czemu kurz i zanieczyszczenia są zbierane skrupulatniej.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi jest na dodatek umocniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego oporność na zaginania. Filtr EPA Filtr EPA E11, w który jest wyposażony odkurzacz zatrzymuje 95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

Miękkie koła obfite tylne koła pokryte gumą gwarantują ciche i łagodne przemieszczanie się odkurzacza nawet po twardej powierzchni oraz bezproblemowe pokonywanie progów czy brzegów dywanów....