Michelin Latitude Alpin LA2 255/65 R17 114 H

3 ofert od 696,61 zł do 716,95 zł
Szczegóły
Producent Michelin
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R17
Indeks nośności 114
Indeks prędkości H
Typ pojazdu SUV
Efektywność paliwowa C
Poziom emisji hałasu 69 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
EAN 3528700747782
Opis

agresywna rzeźba bieżnika Bieżnik z pokaźniejszą liczbą krawędzi i lameli. Korzyści: ulepszona trakcja i sprawne hamowanie na śniegu i lodzie. StabiliGrip Głębokie, ułożone pod zróżnicowanymi kątem trójwymiarowe lamele gwarantujące: • więcej krawędzi dla większej trakcji • przełamywanie warstwy wody i odprowadzanie wody spod opony • większą stabilność klocków bieżnika.

Korzyści: pokaźniejsza przyczepność i precyzja toru jazdy. Mieszanka Helio 3G. Michelin LATITUDE ALPIN LA2 to zimowa opona klasy premium wykonana dla samochodów SUV i 4x4. Dzięki usztywnionej konstrukcji model wyśmienicie sprawdza się zarówno w trakcie codziennej jazdy, jak i w wymagającym terenie.

Michelin LATITUDE ALPIN LA2 zbudowano na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej, która znamionuje się elastycznością w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu model zyskuje obszerniejszą powierzchnię styku z jezdnią, a to skutkuje nad wyraz dobrą przyczepnością bez względu na pogodę, a także wyśmienitym bezpieczeństwem.

W oponie Michelin zaimplementowano kierunkowy bieżnik, który znamionuje się szczególnie korzystnym zachowaniem na mokrej nawierzchni. Zadziorna rzeźba bieżnika Bieżnik z obszerniejszą liczbą krawędzi i lameli. Korzyści: udoskonalona trakcja i produktywne hamowanie na śniegu i lodzie.

StabiliGrip Głębokie, ułożone pod różnorodnymi kątem trójwymiarowe lamele gwarantujące: • więcej krawędzi dla większej trakcji • przełamywanie warstwy wody i odprowadzanie wody spod opony • pokaźniejszą stabilność klocków bieżnika.

Korzyści: obszerniejsza przyczepność i precyzja toru jazdy. Mieszanka Helio 3G Trzecia generacja mieszanki gumowej Helio Compound. Nowa mieszanka gumy z domieszką krzemionki i oleju słonecznikowego (5) dla pokaźniejszej przyczepności w niskiej temperaturze.

Ridge N Flex zestaw technologii dla obszerniejszej przyczepności na zimowych drogach i obszerniejszej precyzji prowadzenia.