Bosch WVG30460

4 ofert od 2349,0 zł do 2699,0 zł
Szczegóły
Producent Bosch
Wysokość 85 cm
Głębokość 59 cm
Szerokość 60 cm
Klasa energetyczna A
Sterowanie elektroniczne
Ilość programów 15
EAN 4242005069927
Kolor biały
Opis

Jakość marki Bosch Urządzenia uznanej firmy BOSCH są nie tylko przezroczyste i proste w obsłudze,gwarantują też najkorzystniejsze rezultaty, nie zapominając o oszczędności. Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL spełnia wszystkie standardy tej marki.

To urządzenie ładowane od frontu, o szerokości 60 cm, z ponad 10 zróżnicowanymi programami prania, wyposażone w silnik EcoSilence Drive™, z 10-letnią gwarancją, zapewniający cichą pracę i trwałość. Przychylna alergikom Pralka umożliwia pranie w programie AntyAlergia, nagrodzonym Znakiem Jakości Fundacji ECARF.

Jest to perfekcyjne rozwiązanie, które przez specjalnie opracowany cykl prania, dłuższe wystawianie ubrań na działanie temperatury i dodatkowy etap płukania, redukuje pozostałości alergenów do absolutnego minimum, z zachowaniem dbałości o tkaniny.

na dodatek posiada program HygienaPlus - jedyny taki program do prania ze wstępnym suszeniem w wysokiej temperaturze, który zabija bakterie. Mniejsze zużycie energii Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL w swojej klasie energetycznej A ma przeciętne zużycie energii na pranie i suszenie 4,76 kWh, zużycie wody na pranie i suszenie 103 l w programie bawełna 60.

A dzięki technologii ActiveWater Plus™ czujnik dobiera staranną liczba wody w zależności od rodzaju dzianiny i ilości prania umieszczonego w pralce. Dwa programu suszenia Pralka pomieści aż 7 kg brudnej odzieży, w suszarce natomiast możemy wysuszyć do 4 kg ciuchów.

BOSCH WVG30460PL oferuje dwa program specjalny suszenia: Suszenie finezyjne, Suszenie dynamiczne. Wygodny przycisk Start/Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli jedynie proces prania na to pozwala.

nad wyraz prosta w obsłudze Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL przy całym swym bogactwie funkcji jest nietrudna w obsłudze. Spory wyświetlacz LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy 24 h oraz informacją o zalecanym maksymalnym załadunku....