Paco rabanne 1 million woda toaletowa 100 ml tester - 100 ml tester (3349666007914)

Szczegóły
Producent Paco Rabanne
EAN 3349666007914
Pojemność 100 ml
Opis

Woda toaletowa Paco Rabanne 1 Million prezentuje podróż poprzez życie ambitnego i pełnego sukcesów mężczyznę, który skrupulatnie wie co pragnie od życia.

Na początku swojej podróży mija różnorodne zakątki życia. Pełne boleści,równocześnie przyjemności. Wzbogacone o pachnące esencje grejpfruta, czerwonej pomarańczy i odświeżającej mięty. W połowie, pojawia się w samym środku skrzyżowania, znajduje tutaj kompozycje zapachu róż, cynamonu, a także białej skóry. Esencje te, przebudzają w nim wdzięk i pomysłowość. Na końcu tej podroży, zostanie owinięty zapachami paczuli, ambry i białych drzew.

Woda toaletowa Paco Rabanne Million wzmocni w każdym mężczyźnie pragnienie genialnego świata, harmonii. Przebudzi w nim dojrzałego i charyzmatycznego mężczyznę. Paco Rabanne to wysmakowany i luksusowy towarzysz. Dowodem na to, jest jego święcąca złota butelka. Zapach ten jest asygnowany dla mężczyzn, którzy nie boją się stawiać czoło nowym wezwaniom dnia,szanujących otaczać się elitarnymi rzeczami.

Zamów wodę toaletową 1 Million Paco Rabanne w naszym sklepie internetowym i wypróbuj jego wyrazisty, ekskluzywny, seksowny zapach. Później sam wyznaczycsz go za widoczną część swojego życia. Pasuje na dni powszechne i unikatowe okazje. Jest w stanie zaskoczyć o każdej porze roku.

Skład Głowa

pomarańcza, mięta

Serce

róża, skóra, cynamon, pikantne nuty

Podstawa

bursztyn, paczuli, drzewo

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technicznym (biały kartonik), czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Skład perfum jest taki sam. Jednocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis