Hurom HZ

4 ofert od 1650,0 zł do 2160,0 zł
Szczegóły
Producent Hurom
EAN
 • 8809069582579
 • 8809069582593
 • 8809069582586
 • 8809069585181
Funkcje
 • regulacja prędkości
 • funkcja reverse
 • regulacja gęstości soku
Kolor
 • srebrny
 • czerwony
 • złoty
 • różowy
 • stalowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 0.5 l
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej sprawny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz pokaźniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, całkowicie szczelną misę, która wyraźnie ułatwia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak przystępna i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy produkt z linii Premium, która uwydatnia się obudową produkowaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów, a także squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, całkowicie szczelna misa sprawiają, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kupujących i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie większy niżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał ponadto charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, większy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która nietrudne wsypywanie małych, kolistych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki temu jest w całości szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu oraz myciu oraz pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza liczba pulpy to także łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków linii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją skrupulatnie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki nowoczesnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez zapotrzebowania używania dopełniającego sita.

Sok szczególnie przejrzysty lub gęsty z większą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze atrybuty wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka pozwala na kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takzespoić go do jednostkowych potrzeb.

efektywność: lepsza budowa wałka ślimakowego zagwarantuje maksymalną efektywność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

dopełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki mające kontakt z żywnością stworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy i sito wytwarzane pozostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych tworzyw, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i niemało innych. Wysoka kultura pracy: wykorzystane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus zaopatrzone pozostały w czujniki bezpieczeństwa zezwalające na wykorzystywanie tylko przy korzystnym zmontowaniu wszystkich składników.

Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i zapobiegają nowoczesna regulowana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności od rodzaju komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z najróżniejszych artykułów i precyzyjnie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami towarów ] Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa produktywność, a także klarowność spomiędzy wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, przystępnej w trzech unikatowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino innowacyjny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością wyłącznie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki nowoczesnej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych oraz procesu wyciskania nad wyraz cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w sytuacji otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyekwipowana wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do transparentnych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami